Фара на СВД

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем orex_, 12 бер 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    9 голосів
    81,8%
  2. воздержался

    2 голосів
    18,2%
  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Що саме ?, ціна на виготовлення чи токо-споживання? , по токо-споживанню та по "довго-тривалость" + мех устойчивість світодіод перевищує показники традиційних ламп. Про це дуже багато описано. Ціна..., так ціна не дешева ,.., виготовлення .., тут також є купа варіантів. Я установив вуличний прожекторик (є окрема гілка) вся "установка " споживає 15вТ , лампа в цьому прожекторику 150вТ, працю "під ним" приблизно з 18-19 до 23- 00, різниця велика. Є готові модулі , та готові вироби їх ціни думаю не стоїть тут оголошувати , так вони є і на цьому форумі купа ресурсів в ін.маг. Це що зара роблю тут ми порахуєм. Сьогодні трошки виділив часу і корпус майже готовий :[​IMG]
    [​IMG]
    А цею штучкою (можливо десь уже обговорювали ) дуже зручно продувати, промивати , та красити :
    [​IMG]
     
    Andrii_M та gogelo подобається це.
  2. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Фара на СВД

    Що то за штучка? З фотки важко не помилитись...
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Фара на СВД

    - то використаний балончик, в який припаяно від велокамери "золотник".
     
    1 людині також подобається це.
  4. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    СЕгодня было время немного погулял по инету, пока понят что: ( по этой теме)драйвер – стабилизатор тока, XPG-R5 и МС-Е это мощные эффективные светодиоды нового поколения, при работе выделяют излишнее тепло ( для полупроводников это не совсем гут) потому требуется или пассивная или активная система теплоотвода. Правильно?
    ТОлько еще не разобрался, упоминается что есть готовые драйвера в продаже, но где и как правильно подобрать, а главное цена вопроса.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Фара на СВД

    По-моєму це для ентузіастів, готові діодні "ангельські глазки" давно є у продажу як габарити, а для фари наразі кращого від ксенону нічого не придумали. Для авто
     
    1 людині також подобається це.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Фара на СВД

    -доброго , можливо , але не факт. "Дешеві" ксенони довго не служать (авто не маю, але знайомі які корист. ксенонами є.) , Кромі того якщо не гратся з цим шо в мене під 700 люмен , а попробувати від 3000люмен, то думаю можна з ксеноном поспорити. Не кажути про струм \ напругу які потрібні для данних пристроїв. Не подумайте будь ласка що агітую за використання світодіодів, просто то що попробував мені сподобалося, тому і ділюся.
    - ви не пробували проміряти токи які в них йдуть на світодіод?, якщо вони виготовлені якісно то без питань, а покрайній мірі те що в нас є в продажі, то таке відчуття що вони зроблені для анти-реклами . При напрузі 12в ток на свд перевищує критичний ток, а в авто напруга більша 12... . в рез. отримуєм через "з"- "дві" недільки мертві очинята.
    nexset, - так , Ви по багатьом пунтктам праві. По поводу тепла .., воно виділяється тому корпус такого типу (по свіх проєктах де я робив , ставив радіатори ). Але можливо ви маєте авто і прикрасно знаєте як нагріваються ті-ж "противотуманки" ... , я мав справу з однією парою (выдновлював працездатнысть), за 12-15 хв роботи такої лампочки (55вТ) в руки корпус пік, на СВД таке правда критично , я допускаю при кімнатній темперарурі до 35грд на радіаторі за 20 хв., тримав до 30хв темп, далі не піднімалась.
    - Так є готові драйвера , вони вибираються під конкретний світодіод і під вхідну напругу. Кромі того є прості , і є запрограмовані (наприклад 1раз клацнули 30%потужності, ще раз 70-75, ще раз 100, ще раз - блимає, ще раз вимик. )В продажі є вони, + є на бугром , оставка довше і не можна прокунсультуватися.
    ---ціна вопроса..., як для кого звичайно. Так при зборці конструкції по мінімум. рахуєм :
    - світодіод + колліматор (чи рефлектор) + драйвер. = не точно 160грн,
    при цьому ці три узла взборі можуть коштувати дешевше. Далі корпус..., тут в кого які можливості, а за приблизно 260грн, можна придбати ці три узла вмонтовані в красивий корпус . Але народ якже а помучитися трошки? , ну не вже все лиш переводиться в придбання готового виробу.
    Сьогодні трошки продовжив роботи , в першу чегру рішив змітини розташування радіатора :
    [​IMG]
    - далі приміряв драйверок, теоритично можна його буде вмістити в корпус , і даже 2, але якщо получиться замінити єлектроліти + дросель на СМД, на данний момент цінав цього драйвера приблизно 5-7грн . (мін. ціна драйвера що я бачив 22грн, правда маленький та компактий в порівняні до мого).
    [​IMG]
    [​IMG]
    -далі використав термопроводящий клей, та приклеїв світодіод до корпуса :
    [​IMG]
    -Світодіод :
    https://lh6.googleusercontent.com/_D1cJxUYgSMI/TYPaWSJpELI/AAAAAAAAAtI/4YV3kVQUV3Q/s640/DSC00203.JPG
    125грн
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Andrii_M, Пітон та gogelo подобається це.
  7. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Re: Відповідь: Фара на СВД

    orex_,:vo: Не Вы наверное меня неправильно поняли, Я Всеми конечностями за СВД beer Когда первый раз попробовал,,,ЭТО ПРОСТО СИЛА , фонарь был не знаю как точно называется и по моему заявляли 7w, но Вы же понимаете :-D что заявлять можно скока хочешь ( на рынке 70грн, в алюминии, три пальчика ААА с фокусировкой луча) так лупил дайбоже.. Так что я Вас поддерживаю и мечтаю тож собрать что-то типа мега-гипербалоидаbeer

    Добавлено через 11 минут 10 секунд
    ПРи этом на какой силы световой поток можно ожидать?

    Добавлено через 12 минут 26 секунд
    НАм на коробочке написано 4*700=2800 ЭТО ЧТО lm? Илия туплю?
     
    1 людині також подобається це.
  8. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Фара на СВД

    Думаю мова про 4 ри СВД в одному корпусі, відповідно4*700=2800 очікувана сумарна кількість люмен. Схоже так описував автор теми на самому початку.
    orexЦікаво ви задумали.Мета- отримати більше світла за меньший струм. (звиняйте за каламбур):)
    Балончик теж мені сподобався- варто окремої теми.Як ним фарбувати напишіть в ПП.beer з мене!
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Фара на СВД

    - такий апарат напевно складно;

    -той самий тільки замість розсіяного потоку , 110гр , його стискає в 10-15, получаєм прожекторик;

    - все правильно я купляв їх ще літом і аби не забути написав ток кристалів

    Добавлено через 3 минуты 10 секунд
    - так ,

    - викручуєте золотник, шпріцом пару кубіків фарби зашприцевати , золотни на місце, насосом поппуєм, і вперед. Одне .. треба погратися шоб фарта рідковата була. Хоча.. балончик фарби коштує 10-12грн., а от для продувки дуже зручно
     
    1 людині також подобається це.
  10. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Фара на СВД

    Схоже я напутав:-[
    Корисна штука! Інколи щось підфарбувати треба а компресор включати не хочу...hello
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою