Тритарифний облік споживання електроенергії

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Serg_83, 15 бер 2010.

  1. mahno

    mahno Інженер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    515
    Адреса:
    Україна. Івано-Франківська обл.
    Заходите на сайт свого обленерго або дзвоните на гарячу лінію і взнаєте рекомендовані для вашої області прилади обліку і тоді з цих рекомендованих вибираєте. Наголошую-рекомендованих- ніякі інші вони на параметризацію і встановлення не приймуть.
     
    kim chen loran подобається це.
  2. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    беріть найдешевший, який дозволяє обленерго
     
    kim chen loran та mahno подобається це.
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А мені сказали,що можна любий, але потрібно здавати на повірку.
     
    kim chen loran подобається це.
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    http://eom.com.ua/index.php/topic,18292.msg129816.html#msg129816
    --- добавлено: 28 май 2015 в 19:43 ---
    , если вас интересует только объём потребления.
    --- добавлено: 28 май 2015 в 19:44 ---
    Или параметрирование?
     
    Останнє редагування модератором: 5 чер 2015
  5. mahno

    mahno Інженер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    515
    Адреса:
    Україна. Івано-Франківська обл.
    Не знаю як у вас на Львівщині а наше Прикарпаттяобленерго вимагає рекомендовані
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та я не спеціаліст. Хай буде параметрування. Без різниці як називається, але здават їм треба і за то платити бабульки.:-D
     
  7. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Вибрав собі ось цей, але продавець попередив, що у "мого" обленерго може не бути програмного забеспечення, тому погодять придбання тільки того, який зможуть запрограмувати(параметрувати).

    Все ж, прочитавши коментарі хочу втановити ще й у квартирі - зараз почнеться спека, а у мене вніч працює два кондиціонери. Та й прасувальну машинку можна вмикати на ніч після 23-00. Бойлер на 100 літрів теж можна на день вимикати - досвід вже є в садибі з бойлером на 80 л, який за добу не вистигає.
     
  8. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Тризонний тариф вигідний при електроопаленні та переносі на нічний час роботи потужних споживачів, а також нульовому або мінімальному споживанні в пікові години - тоді реальна економія. Якщо просто поставити тризонний лічильник і споживати в звичайному режимі- економії не буде. Я встановив тризонний лічильник в листопаді 2014 року, поки що прилади працюють без розподілу по часу (планую до зими встановити електроопалювальний тариф і вже тоді рознести енергоспоживання приладів). Наразі економії нема. Привожу графік з ціною кіловата до і після встановлення тризонного лічильника. Суму оплати за місяць ділив на кількість спожитих кіловат. При цьому, правда, слід врахувати, що з листопада 2014 року тарифи помінялися в сторону зменшення лімітів і я інколи "попадав" в зону максимальних тарифів (більше 600 квт) .
    --- добавлено: 2 чер 2015 у 17:18 ---
    -На той час, коли я встановлював, в іванофранківськобленерго був дійсним такий перелік (див файлик). Мушу сказати, що в районному РЕСі про нього не знали, мусив привезти його з області і їм подарувати )))
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 10 чер 2015
    mahno подобається це.
  9. mahno

    mahno Інженер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    515
    Адреса:
    Україна. Івано-Франківська обл.
    З того часу нічого не змінилося і в РЕСі досі не знають про той перелік
     

    Вкладення:

    Petko подобається це.
  10. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    -то роздрукуйте і зробіть їм сюрприз )) В моєму РЕСі людям стало соромно, подарунок довго не хотіли приймати )))
     

Поділитися цією сторінкою