Безопасное освещение

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем DimaZ, 10 лют 2010.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -ага... дождесшся... rofl , бачив які зара ціни на помідори? :K....., може на другий рік...:).
    - да ціни на світодіодну продукцію бешені.

    спасибі за статейку, цікава.
     
  2. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    sanykrimea, чувствуется рука ЧуБакса...
    Ничего личного, просто ахтунг!
    Йо моё, а аватарка у вас, ну вылитый наш один сотрдник, сцуко на испытательном сроке, а уже вторую неделю где-то бухает, сволочь...
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - так цікава темка , а як що до кольору випромнення. Водорослі в акваріумі наприклад при "економці" та світодіодній лапмі не ростуть, просто "згнивають". Установив "сороковку" обичку все ок. А як для дорослих та дітей вони впливають?
     
  4. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    valeross, чтоже вы так скромничаете - статью тут "написали"...
    На куй эта скрытая реклама и втюхивание?
    не понравилась и абсолютно бесполезна!
    на нынешнем этапе развития светодиодных источников освещения: нормальные - неоправдано дороги, а дешёвые - китайское фуфло под видом чудо технологий 21 века! Аффтор - напомните, через какой период светодиоды теряют 30% светового потока, не хочу искать конкретные цифры, но ооочеь быстро.

    я бы забанил за рекламу...
    orex_, для этих целей есть специальная цветовая температура люмламп, погуглите и найдёте на сайтах аквариумистов!
     
    1 людині також подобається це.
  5. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Может я и не прав, но отношение ватт\люмен (от 60 до 100) что у "дорогих" светодиодных, что у более дешевых люминесцентных практически одинаковое.

    п.с. сам не в восторге от этих видов освещения как основного. Особенно напрягает настольный свет...
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня, спасибі за рек., але пока установив лампу розжарювання.... . В мене великий опит експ. СВД, але всі які я заживлючавав старався дати їм до 80 відсотків до макс. по даташиту, пока працюють ... "на глаз" важко сказати про втрату. При цьому відновив не один фонарик (15-20 грн продають на кожному повороті), в них було виявлено, що на СВД поступає 25-30 -35 мА .... звичайно в таких умовах він довго не служить.
    Зара на дворі по малу експлуатується вуличний прожекторик, на СВД (Р7- 900люм, 2.5А , подав на нього 2.1А), побачим поки прослужить.
     
  7. neue bauer

    neue bauer Новачок

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    У мене в акваріумі з економкою все росте нормально. Не гниє.
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    в мене ні,
    правда на днях ,анцитруси ікру виложили , так шкода їх , тож "покушають"
     
  9. neue bauer

    neue bauer Новачок

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    Не зрозумів, хто кого покушає? hello

    Але якщо анциструси спромоглися на ікру, мабуть, лампа їх влаштовує. У мене досі не нерестилися. При будь-якій лампі.
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    меченосці , мальків.., я перед цим скалярки чуть не викинув з акваріума котові.., вони мальків поїли , пробував їх ганяти , але то безтолку. Зара вже тільки наблюдаю.

    - замітив...., якшо боре впаде рівень води в акваріумі (сантиметрів 5-7) протримається так з недільку, потом долив води, неділька дві з високим рівнем , і от самец уже копошиться біля ікринок.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою