Реле напруги Adecs ADC-0110-32 помилка

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Пітон, 29 бер 2019.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Є в мене такі реле, 3 шт по одному на кожну фазу, ось інструкція https://220volt.com.ua/uploads/shop_product/1473/61/738.pdf
    Віднедавна почало спрацьовувати одне і видає помилку U_3, в інструкції код розшифровується "Напряжение минимальное, аварии В" - фиксировано - 120, не можу зрозуміти що викликає цю помилку, якийсь прилад у внутрішній мережі чи проблема з реле?
    І цифри на двох інших реле світять чітко, а на цьому ледь замітне пульсуюче блимання, і амперметр завжди показує 1-2А хоча всі прилади вимкнуті
     
  2. Hobbist

    Hobbist Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Львів
    Думаю, що проблема з живленням: елктролітичний конденсатор в фільтрі, або "гасящий " конденсатор(там безтрансформаторне живлення).
     
    Пітон та sanykrimea подобається це.
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ну, може й з живленням, але як сформулювати претензію до рес?
    Але якщо вибиває через високу напругу, або низьку то це можна відслідкувати, вона на індикаторі підвищується або скакне - спрацювання, а тут просто собі працює і потім бац помилка без якихось симптомів.
    І індикатори блимають тільки під напругою, якщо вимкнуто і йде відлік то чітко
     
  4. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Можуть високочастотні завади ув зовнішній або внутрішній мережі впливати на роботу процессора реле
    Наприклад інверторні блоки живлення в сусідів або вихід із ладу побутової техніки
    Я б звернувся листом до виробника - за поясненнями


    Може велика проблема ув зовнішній мережі - відгоряє фазна шпилька трансформатора, контакт роз'єднувача або хтось із сусідів вмикає надвелике навантаження на одну фазу (будівельні механізми або коротке замикання на бойлері)

    Я б спитав у сусідів по лінії - чи блимає в них світло на цій фазі.
    Якщо блимає - най дзвонить диспетчеру при кожному блимі та кожний пише листа за невідповідність напруги.
    Доки не сталося біди побутовій техніці
     
    Пітон подобається це.
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Написав емайл виробникові, щойно вже телефонували звідти :)
    Сказали прислати на діагностику і гарантійний ремонт, бо можливо несправність реле.
    Відпишусь по результату
     
    sanykrimea подобається це.
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Забув відписатись.
    Реле полагодили по гарантії, хоча з моменту покупки минуло майже 5 років, десь через тиждень після звернення вже поставив назад у щиток. Що саме у реле було несправне не знаю, на сьогодні все працює. Раджу виробника, сервіс якісний good
     

Поділитися цією сторінкою