Русская печь с лежанкой.

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем mason888, 26 вер 2017.

  1. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Поступил заказ, на русскую печь с лежанкой. Побороздил просторы интернета - есть, с порядовкой. есть. Есть печи, вроде бы такие как надо. Но. Кто нибудь пробовал , ростом 180 см , в 60 и более лет, залезать на полутораметровую печку, а потом ещё и умоститься там, на 120 сантиметрах????????
    Существуют ли в природе такие печи, что бы не просто их на Ютубе показывать, а что бы функционировали. И лежанка нормальная, по росту, да и по ширине. Помню, в детстве, в далёких 60-х, у нас, дома, была лежанка, она располагалась между плитой, варочной, и "грубой", которая служила не только для отопления дома, но ещё в ней хлеб пекли, два раза в месяц. Отец умер( он это сотворял), на лежанке нас, детворы, располагалось трое, причём, свободно. зимой приходили братья, двоюродные, сёстры - всем места хватало, да ещё и игрались, на этой лежанке, притом, невысокой.
    Мне, сейчас, нужна действенная, рабочая( если честно - делал две плиты, отопительно - варочные , - дымят, и, при том - сильно, хотя всё делал согласно порядовке и рекомендациям.) порядовка печи, русской, с лежанкой, со всем функционалом - и обувь посушить, и самому бока погреть, да и фрукты - овощи посушить. Нашел такую, вроде бы. Но, во-первых - за этот проект денег просят, во-вторых - а кто знает, рабочая ли она.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Єто вам сЮди...
     
  3. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Это к чему?????
    --- добавлено: 26 вер 2017 у 20:39 ---
    "Заслуженный, блин, мастер"....пипец
     
    Останнє редагування модератором: 4 жов 2017
    leshiy_40 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @mason888,
    -настрій у мене хорощий...
    Ну, і св'ято завтра.
     
  5. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Если режет слух " русская печь", давайте говорить "помпейская ", блин, но, с лежанкой....
    --- добавлено: 26 вер 2017 у 20:42 ---
    я же не говорю - "росссийская", я говорю - русская
     
    Останнє редагування модератором: 4 жов 2017
  6. Студент_

    Студент_ Майстер

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Кіровоградська обл.
    Це Ви дарма... "Заслужений майстер", думаю, не образиться, якщо я спробую озвучити те, що він намагався сказати , відсилаючи до мультика... Отже--насамперед належало б викласти приблизний план будинку, майбутнє бажане розташування печі, скільки кімнат планується обігрівати, ну і ще багато іншого, що необхідно знати майстрам для того, щоб Вам допомогти. інакше це буде гра у "відгадайку".
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2017
    Вогнистый Владимир подобається це.
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Тяжко собі уявити сучаснй будинок і руску піч...В інтернеті терабайти інформації про ту піч,яка мені здається нікому сто років не потрібна бо хліб давно купляють в магазині а сплять в ліжку а не на печі.Тим більше що спати на теплому предметі небезпечно для здоров'я,сприяє розвитку різної онкології.
    Не видавайте бажане за дійсне.Ви не знаєте як її зробити а вже закази берете?
     
    Останнє редагування: 27 вер 2017
  8. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Різні люди створюют речі, яких вони ніколи в житті не робили. Прикладів - "терабайти". Дуже багато сміття серед цих "терабайтів". Прикладів можна навести - "терабайти". Руську піч, за своє життя будувава декілька разів. Просту руську піч людям, які не захотіли , щоб куплений хліб, та випічка( Ви хоч знаєте, чи уявляєте. з чого зроблений той хліб, який не спряє утворенню онкозахворювань? чи- чому нас, у дитинстві( мені зараз 60 років) змушували спати на свіжому повітрі, взимку, хоча всі живі істоти, вибачаюсь, тварини, сплять заховавши носа в тепле, та ще й на чомусь теплому, природньому).
    Це все балачки. Не для цієї теми. Я будівельник, муляр, з 1982 року будую.
    Будував, декілька разів, печі за кресленнями( яких в інтернеті терабайти), і що - сто відсоткова відповідність кресленням - печі задиміли, але це були печі з оплюванням. Відтоді - дуже обережний. Виявляється серед цих терабайтів - дуже багато сміття.
    До цього будував каміни у будинках, у садах. То - зовсім інша річ. Зовсім.
    Тому і ПРОШУ - креслення та порядовку РУСЬКОЇ печі з лежанкою. Лежанка, бажано низенька, та зправа від печі. І ще одне - перед входом в руську піч - звичайна плита, дровяна, з металевою поверхнею.
    Головне - щоб ця піч працювала, особливо опалювальна частина.
    З 1982 року побудував та, навіть створив, достатньо, все працює. Створював сам, головне розуміти. Але з опалювальними печами - біда у мене. Ось так , якось.
    За свої 60 років помітив - хто не вміє створювати руками - зазвичай дуже багато ромірковує.
    Живу на Півдні. Рідна мова - руська. Все життя спілкуюсь нею, де б не був. Все це написав для тих , кому ріже слух РУСЬКА вимова.
     
    wertyhzaza, Vitalik Xm та pic16f887 подобається це.
  9. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    @mason888, Не обижайтесь. Студент -прав. Дайте больше информаций.
    --- добавлено: 28 вер 2017 у 17:12 ---
    @mason888, Прочтите.https://krainamaystriv.com/threads/18855/
     
    Останнє редагування модератором: 6 жов 2017
  10. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    Проекту, чи то якогось креслення , не маю, намалював те, що запам`ятав .
    Десь так.
    Отвір в стіні півтора на півтора метри. Як пояснив хазяїн - залишили отвір у стіні на випадок , як буде можливість, обігріву суміжної кімнати.
     

    Вкладення:

    • IMG.jpg
      Розмір файлу:
      2 МБ
      Переглядів:
      18

Поділитися цією сторінкою