Насосна станція опинилась за 8-9 метрів від криниці. Чого чекати?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Михайло Маломитницький, 18 вер 2017.

  1. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Ну навіщо так катувати насос що він вам поганого зробив? Криниця у вас на межі. Копаєте поруч яму на два три круга діаметром мінімум 1 м. Ставите там насос до дзеркала води буде 6 м. для насоса саме то. На насос зворотній клапан тільки ЯКІСНИЙ ніякого китаю валтек або фадо. Основна масса спалених станцій приходиться на неякісні зворотні клапани. Пробиваете отвір до колодязя на межі і заводите туди полієтиленову трубу мінімум 32 коліно і муфта для з*єднування пє . фірми унідельта пакуємо тільки на паклю НІЯКОЇ фум . Якщо монтажник пакує на фум гоніть його в шию. Якщо хочеться зовсім добре ,тоді бачок і автоматику даруєму тому кому хочеться насолити. Натомість ставимо безбакову автоматику (тільки берем у грамотного бариги , який розуміється на тому що він продає) можна китайську вони досить надійні. І буде вам щастя (захист від сухого ходу,постійний тиск ,а значить не убивається водоначрівач, при низький напрузі в мережі автомат не вмикає насос отож ви його не спалите)
    PS. стаж років 15.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Дуже Вас прошу детальніше про безбакову автоматику! Я так зрозумів, що є спосіб забезпечити водопостачання з криниці без використання гідроакамулятора. Для мене це дуже актуально, тому ближчого вівторка будуть чистити мою криницю і ставити круги. (Виявляється тут половина села має такі криниці: кілька кругів внизу, два біля поверхні, між ними-копанка в глині без кругів!) Мені потрібно буде вибрати спосіб заведення води в хату. На початку глибинний насос, потім через приямок ПЕТ в веранду і там уже розмістити все "господарство". Все буду робити самотужки, тому потрібно знати як. Не думав, що можна обійтись без бака. Досвід монтажу таких систем маю, як і знаю про те, що твориться в середині тих баків через певний час експлуатації. А тепер ще і дружина прочитала Ваше повідомлення, тож "не злізе" поки не побачить, що я роблю водопостачання без бачка.
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Жодна автоматика не заміняє бака
     
  4. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    На одній з виставок бачив таку штуку: вібраційний насос вмикається від сниження тиску на реле. Тобто відкрив крана - включився насос і маслає, доки відкрито крана. Закрив крана - насос виключається. Навіть щоб набрати у чашку води - насос включається. Звичайно, від частого включення і виключення може вийте з ладу насос. Але ці дядьки казали, що з ладу виходять не всі насоси, а певних виробників. Вони самі продають вібраційні насоси, які вони перемотали. Ще, здається, до насосу був приєднаний блок запуску. Що там було - чи просто плавний пуск з захистом від пере- та недо- напруги, чи ще щочь - вже не пам"ятаю. Але така установка була чи не найдешевшим і найпростішим рішенням організації водопостачання.
    Мене вразило інше - на демонстраційному стенді я не бачив гідроударів. Воно дозволяло якось зробити зовсім малий напор. Насос при цьому працював, але чомусь не на повну потужність. Як це зроблено - вони не казали.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Їх побачити важко. Хіба почути потужні.
    І вібронасоси працюють на гідроударах, їх на себе бере мембрана поршня, і оточуюча насос вода.
     
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Тобто, без бака ніяк?..:black_cat:
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    З баком краще.
     
  8. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Без бака запросто в автоматиці є мембрана яка гасить гідроудари. Але не зрозумів що за насос там у вас стоїть глибинний чи насосна станція? Бо ви його і так ітак називаєте.
     

    Вкладення:

  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Тему я започаткував про ситуацію, котра склалася у моєї племінниці (потрібно читати спочатку, якщо цікаво), а потім обговорення несподівано відкрило для мене існування безбакового способу водопостачання будинку. Мене це зацікавило, тому що через кілька днів будемо "доводити до ума" свою криницю, а у нас її глибина унеможливлює використання АНС...
     

Поділитися цією сторінкою