Утеплённые ставни на окна.

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем 988888, 5 сер 2017.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В мене в кімнаті теж ті 2 градуси.одно вікно з віконницею.одно з накладеним вікном.
     
    Останнє редагування модератором: 27 лис 2017
  2. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Я что-то не так меряю hello? У меня Т в доме +26 :vo:, Т в воздушном проёме между окном и ставнями +12 =), Т на улице +2:(. У меня разница Т воздуха между улицей И наружным стеклом окна = 10 градусов :-[. Как и что померять, что-бы наши показания корректно сравнить hello?
     
    laritus подобається це.
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Мене не цікавить температура на дворі і вікнах. Мені достатньо змін в кімнаті при усталеному режимі в опалені. Коли зробив на одно вікно віконницю змін не відчув.коли добавив на друше вікно накладне вікно стадо відчуватись і кімнатний термометр показав зміну в 2 градуси.Переконувати нікого в нічому не збираюсь. Просто ділюсь досвідом.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2017
    Erni подобається це.
  4. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Ну... у меня в доме ничего не меняется. Автоматика держит заданные параметры. Хотел корректно сравнить эффективность Ваших ставней и ... моё...
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Скажу так : я на ніч в 23.00 взагалі вимикаю опалення.мою дружину денервує шум циркуляційноі помпи. А зранку мусить бути 18 градусів, менше вже не комфортно.потім опалення вмикається аж по обіді коли посходяться школярі до дому і мусить бути мінімум 20С. Такий режим легко створити при повітряному опаленні, до якого наполегливо рухаюсь, але не маю.з водяною системою то доволі клопітка справа дуже вона є енерційна. Але маю що маю.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2017
    988888 подобається це.
  6. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Виходить - до подвійного склопакету Ви знадвору добавили одинарний стеклопакет в дерев"яній рамі?
    Ну це - коли вікно не має функції провітрювання.
    А може краще б поставити таке зсередини - екологічнічть підвищується і служитиме дерево в хаті довше ?
     
  7. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Думаю, что останемся без подоконника. У меня жена на них (подоконниках) цветочки/гербарий содержит polet. Лично для неё, подоконник - то малюсенькое пространство для её хобби, трогать которое = стерилизация виновника :-D.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2017
    Whisker та РЕПЕЙ подобається це.
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    А она деньги на оплату отопления дает?:kozak:
    --- добавлено: 20 лис 2017 у 10:24 ---
    А у вас стоїть управляючий термостат???
    Наприклад такий -Термостат Computherm Q7 RF представляет собой электронную беспроводную программируемую модель, предназначенную для работы с котлами отопления, оборудованием систем охлаждения и вентиляции.
    В наступному році я планую щось подібне встановити. Особливо подобається - що безпровідний.:lulka:
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2017
  9. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Я тут такую крамолу скажу... :-[ наверное... Я ВСЮ свою зарплату отдаю жене :vo:.
    Она свою и мою зарплату ложит в общий конвертик :). К конвертику доступ есть у нас обоих ;-). Единственное условие - о расходах (сумма более 200 гривен) предупреждать один одного и (желательно) получить одобрение своей второй половинки beer. Вот и получается, что на семейном консилиуме обсуждаются ВСЕ "капитальные" траты, покупки, ремонты... и их последствия :bratan:. Зачастую... дольше обсуждаем чем делаем =).
     
  10. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    До одинарного пакету додав свій одинарний . задача провітрювання не стояла. Це село - через двері швендяють по 100 разів на день. Цього достатньо.
    З середини нема місця - там квіти, коти сидять тощо.

    Для тих, хто не зовсім зрозумів температурні заміри додаю малюнок.
    Синім - температури до встановлення. Червоним - після. Де знаки питання - температура невідома, та й не цікава.
    temperatura.PNG
     
    Erni, Vladimir1966, 988888 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою