Утеплённые ставни на окна.

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем 988888, 5 сер 2017.

  1. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Бачите - це все слова. От для цього мені і потрібен би знімок вікна на тепловізор. От тоді і було б мені ясно - що треба б захистити - утеплити.
    Що мені - з києве цих спеців по енергоефективності з тепловізором викликати?
    Так ціна ж буде така - що і вікно пластикове коштуватиме дешевше.
    Зараз би я щаплатив 1000гнр. Але (думаю) за таку ціну ніхто з Києва до мене не приїде.
    І чого в райцентрах в комунальних підприємствах нема цієї послуги?
    Люди (не один я) заплатили б за оцінку енергоефективності свого будинку - але не "бєшену ціну".
    І кредити на утеплення треба б видавати тільки на основі цього обстеження. А то видають їх кому попало. У мене є приклади - коли за ці кредити дачники з Києва утеплюють собі дачі. А простому селянину - не дуже й дають - я пробував одержати в Ощадбанку - знаю.
     
    988888 та pic16f887 подобається це.
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    При тому що я маю можливість купити склопаекети від фірми izolacni skla , я попри схильність до того не ризикую - привезти іх то ціле питання.мені простіше було навісити на фасад вікна теж між іншим з 3ма склами. Просто інших не маю.село воно і є село, хоч і райцентр.
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
    Vladimir1966 подобається це.
  3. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    goodО. Золоті слова. Я ж і кажу, що
    але всі кажуть, що "постав 3 стікла... 3 вікна... закачай газом... викачай вакуум... позолоти сріблом... покрий наноплівкою..." Панове - та я це все зроблю, тільки скажіть, що Ви таке зробили і ПОКАЖІТЬ РЕЗУЛЬТАТ.

    Честно говоря (извините за мой французский :Hi:), я так и не понял - зачем Вам спецфото окна от которого Вы ощущаете холод зимой hello? Вам так важно знать "сколько Ватт в час теряется через данное окно при данной температуре"? Эта цифра Вам (или мне) скажет только какой толщины необходим утеплитель. Поскольку квадратных метров окон не много, то на толщине утеплителя экономия получится копеечной. А с учётом оплаты услуг "фотографа" - экономии на толщине утеплителя не будет. Поэтому... я взял толщину максимальную - 10 см :). Как и толщина утеплителя стен. ПеребделCrazy... так сказать.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В вікнах утепвач повітря(газ) ,що автоматично робить суттєву частку теплового потоку в вигляді електромагнітного випромінювання, яка є в середині простору між склами. тому доцільно туди поістити щось що зменшує тепловий потік, але мінімально впливає на світло, яке доречі теж є електромагнітним випромінюванням. конвекцію зводять до мінімуму товщиною шару повітря приблизно 2см. скло є добрий теплопровідник, є доволі міцне і довговічне але важке. щоб зменшити вагу роблять полімерні плівки. що потребує обладнання і наявності коштів.з цим дають собі раду так звані багаті народи в західній європі , америці до яких долучився і китай. питання в тому до яких ми народів відносимось, що того не маємо, а ліпимо щось зі сміття?
     
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    [QUOTE="988888,
    Честно говоря (извините за мой французский :Hi:), я так и не понял - зачем Вам спецфото окна от которого Вы ощущаете холод зимой hello? Вам так важно знать "сколько Ватт в час теряется через данное окно при данной температуре"? [/QUOTE]
    Нет - не так. Мне важно увидеть - где теряется наибольшее количество тепла зимой.
    Я думаю - фото с тепловизора зимой в этом поможет.
    Одно фото снаружи, а другое изнутри. И не только одно окно - а протестировать так весь дом.
    Просто я на начальной стадии утепления - составляю план работы. и как всегда все упирается в финансы.
    (Вы должны меня понять.) Но - "Москва тоже не сразу строилась".
    А сколько Ватт в час теряется через данное окно при данной температуре - потом посчитаем - в Интернете есть разные калькуляторы и нормы по энергоэффективности.
    А по тепловизору - вот здесь: https://geektimes.ru/company/dadget/blog/278056/
    Вообщем - удачи всем нам.:kozak:
     
    988888 подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Нет - не так. Мне важно увидеть - где теряется наибольшее количество тепла зимой.
    Я думаю - фото с тепловизора зимой в этом поможет.
    Одно фото снаружи, а другое изнутри. И не только одно окно - а протестировать так весь дом.
    Просто я на начальной стадии утепления - составляю план работы. и как всегда все упирается в финансы.
    (Вы должны меня понять.) Но - "Москва тоже не сразу строилась".
    А сколько Ватт в час теряется через данное окно при данной температуре - потом посчитаем - в Интернете есть разные калькуляторы и нормы по энергоэффективности.
    А по тепловизору - вот здесь: https://geektimes.ru/company/dadget/blog/278056/
    Вообщем - удачи всем нам.:kozak:[/QUOTE]
    Ая пане. Bon courage monsieur, - на Галичині говорять дай Боже щастя в вашій праці.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
    Vladimir1966, РЕПЕЙ та 988888 подобається це.
  7. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Також вибачаюсь за свій французський , але Se la vie.
    На Полтавщині говорять - тільки дурний вчиться на своїх помилках.
    Я думаю - тут на форумі є розумні люди, але бачу - що є й інші...
    Бажаю усим Нам наперво - здоров"я, а потім - успіхів у всих розумних помислах.:kozak:
     
  8. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    Невеличкий звіт про утепленн вікон. Щоб не створювати окремої теми, пишу в цій, яка найбільше підходить. Отже, хід робіт був такий:
    1. На момент утеплення зробив накладні рами , які на саморізи закріпив лише по кутах існуючого металопластикового вікна.
    2. Коли накладався шар утеплення, щілини були запінені. Тримається міцно.
    3. Потім були виготовлені внутрішні рами під подвійне скло. Сосновий брус розміром 35х50мм. Зібраний на шип-паз на клей . У якості нагелів - шканти на 8 мм. Чверть не вибирав - приклеював реєчку. 35мм - товщина рами. Повітряний проміжок -15мм, майже як у стеклопакеті.
    Горизонтальну перемичку можна було і не робити, але я навмисно зробив і для міцності і для того, щоб використати скло малих розмірів.
    4. Закладання рам робив через ущільнювач (типорозмір Р) та обійшов по периметру штапіком.

    Взагалі робота робилася без фанатизму, тому і фарба яка була під рукою(ПФ-115) і міліметри не ловив. Хата стара, тому за красою не гнався. По селі ще до тепер на зиму забивають вікна плівкою.
    Теплові заміри показали наступне:
    - температура на грунті - 7 градусів
    - температура зовнішнього скла - 9,5 градусів
    - температура повітря в кімнаті - 21 градус
    - температура поверхні внутрішнього скла в кімнаті - 16 градусів.
    Через півтори години після встановлення рами температура поверхні внутрішнього скла в кімнаті - піднялася до 18 градусів. За ці півтори години, думаю, настав тепловий баланс і вимірам можна вірити. Виграш склав 2 градуси. Виміри робив доки хата не топилася.
    Зранку наступного дня переміряв дані - температура поверхні внутрішнього скла в кімнаті без рами 18 градусів, з рамою - 20 градусів. В кімнаті було 23 градуси.
    Отже, виграш знову склав 2 градуси. При бажанні можна вирахувати економію тепловтрат, але якось іншим разом.
    --- добавлено: 19 лис 2017 у 21:21 ---
    додаю фото 1_rama.JPG 2_rama.JPG 3_rama.JPG 4_rama.JPG 3_upl.JPG 4_klei_upl.JPG 5_ready.JPG 6_ready.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 27 лис 2017
    laritus, Энки, РЕПЕЙ та 4 іншим подобається це.
  9. iks

    iks Майстер

    Повідомлення:
    376
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Краматорск
    Whisker Мне очень понравилось!
    Кто бы мне такие рамы и окна (из ппс вместо стекол) собрал, а прикрутил. эх.
     
  10. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Всё время хотелось всунуть градусник в пространство между наружным стеклом и закрывающимися ставнями. Для мониторинга и статистики. Прочитал Ваш отчёт и... сразу решил найти и установить лежащий без дела радиодатчик к метеостанции (купил её недавно). Но... мне кажется, что эта (моя) информация скажет только насколько плохи мои окна.
     

Поділитися цією сторінкою