Конкурс Підставка для навушників.

Тема у розділі 'Проектна майстерня', створена користувачем wooden wizard, 5 чер 2017.

  1. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    При роботі з комп’ютером, час від часу, потрібно користуватись навушниками. Постійно діставати їх з полиці не дуже зручно, а коли залишаю на столі, біля комп’ютера, дружина робить зауваження, що навушники знаходяться не на своєму місці.

    Я вирішив зробити підставку для навушників, щоб вони завжди були під рукою і в той же час, не заважали коли не потрібні.

    Декілька років назад, я купив вільхові відходи на дрова, у фірми по виробництву дерев’яних штахет. Кращий матеріал, з якого можна ще щось зробити, я відклав, висушив і з нього зробив цю підставку.
    Верхню частину підставки, оздобив різьбленням і з’єднав деталі, за допомогою круглих паличок, які зробив із дуба.
    Фото-0392.jpg
    Фото-0394.jpg Фото-0395.jpg
    Нижню частину, виточив на своєму маленькому токарному станку, який я зробив із двигуна від старої пральної машини.
    Фото-0391.jpg Фото-0393.jpg
    Розміри підставки:

    Повна висота – 250 мм

    Діаметр основи – 130 мм товщина – 20мм

    Товщина стойки – 25 мм

    Верхня частина – 120*70*10 мм
    Фото-0396.jpg DSCN0681.JPG DSCN0679.JPG
    Фото-0390.jpg
    Детальніше, можна подивитись на відео.

    Дякую за увагу!
     
    Останнє редагування: 5 чер 2017
    Роман_К, Julla, Saisan та 6 іншим подобається це.
  2. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Класна підставка, коли вже боротись за місце на столі, то вони не так вже більше місця займають без підставки. Може доцільніше підставку причіпити до стіни, чи до полички, якщо вона є зверху.
     
  3. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Дякую за оцінку. Боротьба велася не стільки за місце на столі, а скільки за порядок. В такому вигляді, робочий стіл охайніший, навушники завжди під рукою і дружина не робить зауважень...polet
     
  4. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Очень красивые резные панельки, но на мое мнение, ровная, шлифованная подставка не гармонирует с ними. Не буду утверждать, дизайн дело вкуса, но поверхности верха и низа должны быть сбалансированы.
     
  5. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Возможно Вы правы. Сначала я хотел сделать стойку с винтовой резьбой и на основании сделать резьбу каких то листочков, но потом подумал, что подставка будет выглядеть слишком перегружена резьбою.
     
    IgorKIE подобається це.
  6. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Согласен с Вами. Цыганщина получится.
    Симпатично выглядит резная шагрень (не знаю как это правильно называется этот вид резьбы) между листочками. Вполне возможно, что на подставке она бы сбалансировала верх.
    ...............
    Качество отделки дерева вызывает уважение.
     
  7. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Вы правы. Легкая резьба на основании сбалансировали бы подставку. Возможно сделаю еще одну, для сравнения.
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @wooden wizard, а як різали узор? зіцем чи фрезером?
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відсьогодні відкрито голосування на найкращу тему конкурсу.
     
  10. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    E="gam-ua, post: 707038, member: 56661"]@wooden wizard, а як різали узор? зіцем чи фрезером?[/QUOTE]
    Різав узор різцями. В цьому році купив у сусіда набор чудових різців, ось і вирішив їх випробувати.
     

Поділитися цією сторінкою