Газогенератор на дровах для автомобіля, твердопаливного та газового котла

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем gam-ua, 26 сер 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Доброго дня, форумчани!
    Піролізний котел за 200 грн. це реально. Потрібно просто мати окремий газогенератор. Я тут на День Незалежності за день собі такий взяв. Дешево й сердито, бо пропонують котли піролізні по 10 000 за штуку, аж одне місце завертається.
    Дивимся і пускаємо слюні критикуючи даний девайс.


    Газогенератор лабораторний "ПВЕЛ-1.0". Розробка і розрахунки: Андрій Грудницький

    Характеристики:
    місткість паливного бункеру - 1,2 кг палива
    дійсний час безперервної генерації газу на одному завантаженні - 30 хвилин.
    час виходу на робочий режим - 5 хвилин.
    загальна тривалість роботи - 40 хвилин.
    тип газогенератора - оберненого типу.
    газифікація смол - так.
    розрахунковий вихід газу - 2,29 м3 в годину.
    розрахункове споживання дров - 3,5 кг/годину.
    придатність для двигуна внутрішнього згорання - так, потужністю до 2,16 кінські сили.
    очищення від пилу - ні, можлива опція.
    охолодження газу - ні, опція.
    температура газу на виході - 70-100
    тип палива - соснові чурки, інше досліджується.

    За індивідуальними розрахунками та гарантовано робочими кресленнями, технічними консультаціями звертайтеся [email protected] на форумі буваю рідно, електронку читаю щодня. Креслення даного газогенератора не дам, адже він розраховувався під ті труби, що були в господарстві. Із іншими діаметрами робота буде не ефективною, необхідно робити індивідуальні розрахунки. Але по факту: діаметр фурм 2,6 мм, радіус фурменного поясу 80 мм., висота зони газифікації 200, діаметр горловини 28мм.

    І ще, я тут котел розробляв. Дякую за критику, через оту критику і вийшов такий хороший генератор газу.
     
    Останнє редагування модератором: 9 вер 2014
    Лютий_Бандерівець, igber, ANTIPARAZIT та 8 іншим подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а чого до верху всю конструкцію не показали?
    Треба хороший пальник і декілька таких котлів-"зарядів", щоб міняти, як набої..:)

    ПС Без електрики ніяк?
     
    valery1977 подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а воно до верху і показане. зверху затичка із тряпки, яку притискають 3 кірпічі силікатні.

    розмір ПВЕЛ ПалиВного ЕЛементу (тіпа ТВЕЛ на АЕС) 15х30 см. можна як патрони міняти. або на скутер прикрутить і їхать куда нада. дрова можна докидати на працюючому, ну а взагалі це дослідна модель. ЛАБОЛАТОРНА. для випробування різних видів палива для газифікації. квасоля наприклад непідходить, бо залишає дебелий шлак. я в шоці.

    ну а взагалі розмір бункеру можна збільшити хоч в десятки разів. наприклад на тижневу загрузку. сам же реактор можна залишити без змін. а можна збільшити разів у 2-3 і отримати факел із півметра. з виходом 20 кубов в час.

    а без електрики ніяк. як і в піролізному котлі. от тільки ця штука дешевша в 10 раз. якось так вийшло. і можна підключити до любого котла, навіть до генератора струму. і стати ще й самому собі обленерго.

    ну думаю без електрики якось тоже можна, але патрібок із газом треба метрів на 10 в гору підняти для самотяги.
     
    Voyutichi подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    цікава конструкція.. для чого так зроблено, а наприклад, не металева кришка на гвинтах?
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    кришка металева буде. на гвинтах власної конструкції. а затичка із тряпки була бо дуже хотілося до кінця дня випробувати. а до його завершення лишались лічені години.
    --- добавлено: 27 авг 2014 в 21:15 ---
    хочу попробувать на шишках і тирсі топить. але поки ні того ні іншого немає. а ще якби пилосос автомобільний дістати. купити непроблема. але із грошима напряг. хоча ціна питання 50 грн.
     
    Останнє редагування модератором: 4 вер 2014
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    блін, поділився радістю на фермер.ру, получив 3,14здюлів. за часткове використання української. слава krainamaystriv!
     
    Олексій Таран, igber, цигун та 9 іншим подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    O=-Cherna-facepalm
     
    kvit та Strashnevsky подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    от як би придумати, щоб автопкришками палити без смороду..
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    обовязково викладу. із детальним відеозвітом. радий що когось ця тема цікавить.
    тії 3,14дри мене остаточно забанили, ну нічого. а так форум там був непоганий свого часу.
    це що, виклик? :) я вже над цим думав. впринципі пічого складного. там на виході має виділитися пічний гас. тоість бензин низькооктановий ну і солярка. от тільки там варить багато і вже хочеться цю річ до ума довести. тим більше грошей зайвих немає.

    хочу дістати двигун і генератор, ну і відмовитися від електропостачання. іч часом можливо від газу. час покаже.

    доречі, може хтось подарує автомобільного пилососа? для загального блага.

    зараз пишу в екселі типа програму для швидкого розрахунку газогенераторів різної потужності.
     
    godspirit, Александр S та Odissey подобається це.
  10. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    А чи не краще замість пилососа поставити побутовий вентилятор (кухонний для витяжки) - безшумний, потужний...?
    А замість автопилососа - вентилятор (кулер) з комп'ютера (процесор або БП). Живлення 12 В, по потужності - схожі, по ціні та шуму - кращі.
    --- добавлено: 29 авг 2014 в 21:52 ---
    Можу стати експериментальним зварником, з детальним звітом "о проделанной работе" - часу вільного багато, майстерня є, залізяччя знайдеться.
     
    Останнє редагування модератором: 6 вер 2014
    godspirit подобається це.

Поділитися цією сторінкою