Реле напруги ZUBR 3F схема включення

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Petko, 20 лют 2017.

  1. profeMaster

    profeMaster Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    35
    нашел даташит не дочитав до конца, тот самый, что вы прикрепили :)
    у этого реле ток нагрузки до 2 А, ток перегрузки 30 А. Оно не подходит (родное Зубра до 5 А заявлено, и его недостаточно для домашней нагрузки)
    насчет коммутации двумя последовательными реле - сомневаюсь, что это достаточно обезопасит одно из реле.
     
    Petko подобається це.
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Дане реле пропонувалось для комутації котушки контактора. Заявлених параметрів для комутації навантаження до 2 вт вистачає вище вух :)
    Якщо ж є бажання комутувати всю квартиру чи будинок, то треба обирати значно потужніші моделі . Хоча не вірю я напівпровідникам у таких відповідальних справах, буду ставити контактор.
     
  3. profeMaster

    profeMaster Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    35
    Ага. Ну, ради 5 мс точно не затевал бы переделку. 50 мс среднее время срабатывания Зубра в тесте, это 2 пика напряжения, которые и так останутся. С контактором еще 1.
     
    Petko подобається це.
  4. profeMaster

    profeMaster Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    35
    Останнє редагування: 23 лют 2017
    Petko подобається це.
  5. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Так і не ясно чим діло закінчилось?Реле працює?Щось захищає?Бо там розмова про ті мілісекунди мене трохи насторожила..Знаходжусь "по дорозі в магазин",але планую ставити захист на кожну фазу окремо,от і читаю про ті захисти....
     
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Нагадую, що мова іде про реле ЗУБР ЗF. Не модернізував нічого, встановив в парі з контактором.
    Якщо в господарстві відсутні трифазні мотори та інша техніка, що може навернутися від перекосу фаз чи пропадання котроїсь із них, то я б ставив захист на кожну фазу окремо.
    А то таке буває: на одній з фаз кухня, на іншій -хата, на третій- насоси. Всім їм окремо нестабільність чи зникнення напруги на котрійсь із одній фаз, по великому рахунку, по барабану. А трифазне реле вирубає зразу всі три фази, хоча на двох інших все було в межах норми... Треба розуміти, що ЗУБР ЗF- специфічний прилад для контролю ТРЬОХ ФАЗ ОДНОЧАСНО. В господарстві таке потрібно не завжди і не кожному.
    Отут: https://krainamaystriv.com/threads/25656/ -окрема тема про мої пригоди з "Зубром".
    Якщо коротко, то, попри всі з ним негаразди, враження про виробника позитині.

    В мене воно використовувалось в якості симпатичного вольтметра, так як реакцію на перекос фаз я вимкнув, а граничні межі напруг виставив значно нижче і вище рекомендованих. Інакше, при нашій нестабільній мережі, була постійна дискотека з його спрацюваннями.

    Знову ж, треба добре подумати, з якою метою ви його ставите. Будьте готові до спрацювань реле (від виходу напруги мережі за встановлені межі), про які до встановлення реле ви навіть не здогадувались. Після його установки світло пропадатиме кілька разів або кілька десятків разів на добу )))
    Реле напруги варто розглядати тільки як ЗАСІБ АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ для порятунку домашньої техніки при критичних параметрах напруги. Саме в такому режимі, разом з індикацією напруги, воно в мене і працювало останнім часом.
    Для забезпечення стабільності енергопостачання свого помешканняі краще поставити стабілізатор на все помешкання або реле в парі з стабілізатором.
     
    Останнє редагування: 21 тра 2018
    Vladimir1966 та sanykrimea подобається це.
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    А які це "критичні параметри напруги" для домашньої техніки?
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ви писали що..
    О тут мені не зрозуміло,якщо в того Зубра час спрацювання більший ніж потрібно для повноцінного захисту то чи не є він просто гарним вольтметром?Чи я не так розумію?:-D
     
  10. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Згідно паспортних даних кожного конкретного приладу.
    Для лампочки розжарення нижньої критичної межі взагалі нема Crazy
    А неонова свічка, думаю, і 800 вольт перенесе завиграшки.
    Компресор в холодильнику завищену напругу до 250, а може і вище, переживе легше, ніж занижену 120 чи 160...
    Ноутбучний БЖ, згідно паспортних даних, спокійно працює від 100 до 240...
    Кожному своє...
    --- добавлено: 22 тра 2018 у 20:43 ---
    ну, хоч від перекосу фаз чи пропадання одної із них порятує.... :)
     
    Останнє редагування модератором: 30 тра 2018
    ALEX K подобається це.

Поділитися цією сторінкою