Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    560 це сам контролер, а скільки тоді з мотором... (дороговато виходить)
    Може самому, щось на механіці замутити? тре подумати.
     
  2. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    [​IMG]
    хостинг изображений gif
    Валяется у меня сушилка для рук,правда немного не такая,там улитка полностью металлическая,может ее приколхозить:) leshiy_40, что скажете?правда сам блок управления все равно нужен.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    :)Ага, таж ... -прошлий рік приставляв до котла, горить все насвіті. Двигунка я їй спокійнішого поставив, від програвача вінілових платівок.(рідний, дуже шустрим виявився) Фото0417.jpg Фото0418.jpg

    Щось не можу вкурити на рахунок механіки, з релюхами тре мудрувати.(дорого 1200 віддати за заводське, економічного ефекту не вийде, а як вийде то можна і недочекатись)
     
  4. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    рік назад купив в Польші блок управління і вентилятор(що на фото мого котла КЧМ),вийшло рівно 600грн. на наші гроші.у нас в магазині аналогічний набір тоді коштував 1100-1200грн.то якщо маєте знайомих ,що їздять в Польшу,або самі ,то там без проблем купити.зараз сам не їзжу,віза закінчилась.
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    -старша дочка в Варшаві навчається, треба буде озадачити... (щоправда, приїзджає не дуже часто, але прямий автобус з мого села ходить, може передасть)
    Вкажіть будьласка марку вашого пристрою, щоб знати на що орієнтуватись і де шукати.(600 то не 1200)
    Дякую!!!:Hi:
     
  6. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    KG elektronik SP-05 подивіться на фото мого котла на 65 стор.,там добре все видно,і марку і як виглядає.https://krainamaystriv.com/threads/2666/page-65#post-293548
     
    Andrii_M подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    wasya,
    Розібрався. Іще, яка ціль крана між подачою і обраткою(на першому фото)???
    Дякую.
     
  8. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
  9. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    замінює дорогий трьоходовий кран(500грн.)...як відомо,на обратку чавунного котла не бажано подавати холодний теплоносій,котел"плаче" і з часом від різниці т-р може тріснути чавун на вході обратки...тому при розпалі кран,що зєднує в мене подачу і обратку повністю відкритий,а 2 крани на трубах що ідуть в будинок (подача і обратка) при цьому закриті, і циркуляція при цьому іде тільки через котел..через 15-20хв,коли т-ра на подачі і зворотці нагрівається і вирівнюється(приблизно 65гр.), відкриваю крани на подачу і зворотку на будинок, а цей кран трохи прикриваю...і відбувається при цьому підмішування гарячої води з холодною з будинку і таким чином на звортку не попадає холодний теплоносій,все те саме,що робить трьохходовий кран,підтримуючи т-ру зворотки..працює "система" досить не погано-під котлом сухо,ні каплі конденсату при розпалі не має.
     
    Дмитро@610 подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це по типу того..? http://prom.ua/p20485302-trehhodovoj-termostaticheskij-klapan.html
    Я при розпалюванні відкриваю одну батарею на майстерню, після розгону темп. відриваю подачу на будинок. Хоча, з трьохходовим можна булоб поексперементувати. Багато іще запитань по заміні ліліпушингазу на альтернативу.
    (тут гарно зробляно)...
    toplivo-nuzhno-gde-to-hranit-600x414.jpg
     
    satok подобається це.

Поділитися цією сторінкою