Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Прохання@Vitalik Xm, звертайте увагу на більш розвинуті та технологічні речі. А не ... на чому мій прадід свиням варив.
    --- добавлено: 17 тра 2017 у 22:04 ---
    В лісостеповій смузі Украіни, в середині та на прикінці 20 сторіччя, не було жодної сільської хати де не було "лежанки" чи "палаті" ... було ще декілька назв, але сенс виробу 1-- груба з горизонтальними ходами. В лісовій частині більш розповсюдженими були печі з арковим склепінням, за допомогою котрих і їсти готували і будинок опалювали і спини вигрівали))).
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2017
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Соломою ніхто не пробував протоплювати в міжсезоння?
     
  3. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Ці дні похолодало,тож попробував топить соломою.На одній загрузці котел набирає 70 градусів,а цього достотньо щоб протопити,тривалість горіння 3 години,зольність велика.
     
    Aleks dp подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    3 рази вже пропалював хмизом-літнім (80% прілого листя 20 % дрібних гілочок) завантаження в 5відер по 12л було достатньо. З такого завантаження 6-7 л попелу.
     
  5. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    Жду продолжения темы
     
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    В мене все чудово! Котел продовжує працювати, не доставляючи проблем з димінням. Мій "організм" навчився відчувати часові проміжки між завнтаженнями. Завантаження проходять, майже, без клубів диму( на залишкі жару докидається паливо). Опалюю будинок на 90% сухостійною тополею, трохи хмизу і біля 5% у нічний час, газ- (за програмою підтримки олігархів в Україні- субсидія).
    Так, мій котел можна назвати проблемним. В режимі "робота через шахту" він має лише 1 положення подачі повітря, в котрому проходить горіння на потужності 60%. При збільшенні ПП починається диміння через завнтажувальний отвір ( він не ущільнений "метал по металу). Але виручає режим звичайної топки ( як КСТ) Дає можливість швидкого старту.
    Котли як люди!- досконалих дуже мало, а найкращі недосяжні (за ціною). Тому ми маємо те що заслуговуєм! і мусим з тім і жити!
    Витрачати шалені кошти на купівлю дрогого котла, не планую- втрачається сенс єкономії!
     
    slavko.malynovsky, pic16f887, Aleks dp та 3 іншим подобається це.
  7. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    ну не знаю,що писати: на котлові 80С. В ХАТІ 22С,чисто, сухо, немає диму, сажі, кіптяви,трісок, навіть запаху того ,що "ТТК є" в хаті нема. Є одежина, котра прокопчена, є все вище зазначене- на дворі біля котла.
    ще не один раз подякую дружині за фразу" котел в хаті- ніяким чином".
    вже опалюю 3-й сезон, будувати пристройку не планую , немає сенсу городити приміщення.
    модернізацію- да, зроблю влітку , якщо щось не завадить.
     
    slavko.malynovsky, pic16f887, kr60502 та 2 іншим подобається це.
  8. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    Я тоже убедилась, что если нет котельной, то лучше на улице, чем в хате.
    --- добавлено: 21 гру 2017 у 15:23 ---
    Кстати, не понимаю как люди ставят котлы в подвале. Весь дым идет вверх. Это, наверное, мощная вытяжка должна быть, чтобы дом не задымило.
     
    Останнє редагування модератором: 29 гру 2017
    pic16f887 та kr60502 подобається це.
  9. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    и у меня на улице под навесом, ТТК+ТА, в планах закрыть чтоб теплей было, тоже не представляю как можно в доме это дело топить, бывает напустишь дыма и не паришься
     
    Erni, Papp Janos та pic16f887 подобається це.
  10. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Відпишусь, як моя система працює https://krainamaystriv.com/threads/24121/page-27. Нічого не довелося доробляти. Після встановлення ТА сажі в димоході немає, бо до цього доводилося раз на два-три тижні випалювати. Витрати дрів помітно менші. Котел працює при температурі 70-90 градусів. Подача в хату регулюється клапаном з термоголовкою, незалежно від температури на котлі та ТА можу виставити подачу від 37 до 72 градусів. Єдине, що доробив, то це додатковий завантажувальний бункер. Насос на котлі вмикається при 70 градусах і працює доки не вихолоне до 37 градусів. Тоді автоматично перемикає на відбор тепла від ТА. Терморегулятор на зарядку ТА зараз налаштований на 78 градусів, а при 76 вимикається (На терморегуляторах можна виставити темературу, яку захочеш). Те що встановив ТПК в повітці біля курей, не шкодую ані трохи. Бо топлю всяким хламом (тирсою, дробленним гіллям і т.д. і т.п.). Вважаю, що в хаті такому апарату не місце.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 23 гру 2017
    onyx_75, Aleks dp, Papp Janos та 6 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою