"Меня постигло то, чего я так боялся..." (Иов)

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Музей, 7 лип 2015.

  1. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Зайва вага(+25кг м'ясо яке такаєте) , порушення обміну речовин, хресщевая тканина починає істоншаться .разврлокнятся калоген втрачає свою структуру і ткань змінюється , мікротравми , мікротріщини. Всі хто працює на ногах топчиться на місці находиться в групі ризику .
    Таз ,кровобедриний сустав хрящ не має своїх кровоносних сосудів ,він харчується з оточуючої тканини , тому треба знати в якому стані візулобна капсула сустава ,в якому стані
    сіновіальная оболочка від цього залежить харчування суставів.
    На першому місці у нас гроші , а здоров’я десь там , а коли приходить інвалідність , то ми відаємо всі гроші лиш би нас вилікували .
    Гроші наші лікарі візьмуть , лічити будуть а чи вилічать ?
    Треба знати яка стадія .
    Третя стадія коли майже нема хрячивої ткані ,-операція-не екстрена.
    Спортсмени кладуть металічні .
    [​IMG]

    Но довговічніші керамічні .
    [​IMG]

    Кернес лічився в Ізраїлі
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Гаманчук подобається це.
  2. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Настольний теніс також дає велику нагрузку на ці суглоби,під час удару з права(бекхенд) вся вага тіла короткочасно переноситься з правої на ліву ногу,вершкове масло,ну бутерброд зранку до кави,а от кава ,десь читав що вимиває кальцій з організму,по цей час пью по 2-3 чашки на день.Питання до
    Voyutichi,як ті Ваші співпрацівники почувають себе з протезом,чи можна буде підняти 20кг.
     
  3. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Надмірна вага .усі говорять але ніхто до кінця не розуміє що це таке .
    Як я пояснюю своїм друзям .
    Берете 10кг прив’язуєте до живота і ходити цілий день , тоді зразу зрозумієте що таке зайва вага коли вечером відстібнете з себе цих 10кілограм .
    Людина просто звикає до зайвої ваги , звикає до 10кг, 25 кг зайвих кілограм і і коли їй приходиться нести ще 25 кг –то організм носить уже 50 кг .
    Перегрузка організму на лице –не дарма лікарі кажуть що всі спортсмени інваліди.
    Коли людина худа вона може легко скакати з одної ноги на другу.
    Мені за 50 років я скачу на скакалці на двох ногах 50раз потім переходжу на праву ногу 50 потім на ліву , помі права ліва - легко , а мої однокласники сунуть по дорозі як старі слони.
     
    Гаманчук подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    не можна, максимум - 10 кг
     
    Гаманчук подобається це.
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    В мого друга зробили операцію тазобедренного сустава , показував документи де йому дали пенсію по інвалідності , кульгає але їздить весь час на велосипеді на пиво.

    Я його давно не бачив , як побачу то розпитаю конкретно шо до чого.
     
    Гаманчук подобається це.
  6. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Якось не помічав цю тему. Водночас я не спеціаліст з медицини. Але. Помітив іншу тему.
    https://krainamaystriv.com/threads/29458/
    Ймовірно специфіка професії та дієти все ж даються взнаки.
    Від кави я б також відмовився або обмежив.
    Зверніть також увагу на цинк у продуктах харчування.
    Зокрема на какао, цибулю, часник.

    Тобто перейти на лікувальну дієту. Змінити меню та спосіб приготування страв.
    https://empendium.com/ua/chapter/B27.II.16.12.
     
    Останнє редагування: 28 лип 2019
    Гаманчук подобається це.
  7. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Та все нормально.Операцію по заміні суглобу зробив вже майже два роки тому.Забув про біль при ходьбі,виконую всю домашню роботу,але важче 10 кг стараюсь не піднімати.Багато катаюсь на вело,ну і дрова ріжу і колю.Операцію робив в Чернівцях,в клініці Ангельхольм,дорогувато але воно того варте.Рівень -космос.
     
    Julla та Testter подобається це.

Поділитися цією сторінкою