Своїми руками Делаем ракетные печи

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем zilk, 30 гру 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  2. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев
    Спасибо ,что откликнулись .
    Ну это не совсем такие печи , а скорее совсем не такие , но принцип тот же , спасибо за наводку.
    Так что будем рассматривать конкретно эту модель или максимально приближенные модели.
    --- добавлено: 21 янв 2015 в 21:45 ---
    вот по наводке , администрации форума , "подчерпнул интеллигентности":-D от мастера
    из Ужгорода
    Володимир П думаю что он нам теорию подтянет. Особенно интересуют каналы L и J,
    и в каких местах утеплять?


    В какой-то мере можно.с натяжкой, притянуть сходство с печами Ариев,над которыми в Прибалтике воодушевленно трудится Рамунас (см.Форум печников). Моя же инспирация началась после регистрации на форуме Rocket stove experimental corner/ Будучи "оголтелым" экологом, смею доложить,что делал расчет и создавал свою модель именно в ключе абсолютно бездымного горения. Моя печь не сможет "качественно" генерировать ды м ,она заточена на максимально полное сгорание топлива,в отличие традиционных коптилень,т.е. мухи отдельно,мясо -отдельно.Со времени подачи идеи печи ракеты Виньярским, каноничными есть печи с L-каналом и J-каналом. Мне пришла в голову мысль объединить оба канала в моей конструкции-розжиг провожу каналом с горизонтальной загрузкой,а основное горение происходит через горизонтальную дверцу-вертикальный канал,при этом нет необходимости рубить ветки,а загружать длиной до 1- 2 метров.Обгорая знизу,ветки опускаются в топливник сами,однако нужно изредка поправлять веточки,чтобы не зацепился какой-то сучок.
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2015
    Блаж, leshiy_40 та Voyutichi подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це Ваше, чи знову стибзяне???
     
  4. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев
    Спасибо , за информативный постCherna-facepalm
     
    Alles подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це було запитання.:Hi:
     
  6. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев

    Лично я слабо представляю как ракетную печь можно интегрировать в водяную систему отопления...
    Очень легко интегрировать - в баллоны вставляется жаротрубный теплообменник, конструкция простая, полностью разборная, разбирается за 15 минут, эффективность теплообмена максимально возможная...
    zilk, 1 янв 2015Пожаловаться
    #661Мне нравитсяОтветить
    [​IMG]
    ВитэкИнженер
    Сообщения:
    981
    Симпатии:
    934

    Как то внутренний голос сопротивляется...учитывая то, что этот двойной газовый баллон уже является рубашкой...
    Сорочкою для повітряного опалення. Тепло переходить через цей метал від гарячого диму, до кімнати. Якщо на нього одіти водяну сорочку, то тепло буде акумулюватись водою.
    --- добавлено: Jan 1, 2015 5:36 AM ---

    жаротрубный теплообменник,
    Для мене це не зрозумілі слова. Може фото?
    Последнее редактирование модератором: 9 янв 2015
    Очень ровные плоскости в вашем доме. Полы, стены, потолки.
    Витэк, 1 янв 2015Пожаловаться
    #662Мне нравитсяОтветить
    [​IMG]
    vikdmiПодмастерье
    Сообщения:
    57
    Симпатии:


    Якщо на нього одіти водяну сорочку, то тепло буде акумулюватись водою.
    А достаточно будет тепла на поверхности баллона, чтобы нагреть воду до необходимой температуры? И желательно бы посмотреть на уже действующую конструкцию...
    vikdmi, 1 янв 2015Пожаловаться
    #663Мне нравитсяОтветить
    [​IMG]
    ВитэкИнженер
    Сообщения:
    981
    Симпатии:
    934
    Расчет тепла так или иначе но напрямую связан с количеством сожженных дров, + эффективность сжигания. Этот котел один из самых эффективных. А тепло на поверхности баллона считается по квадратных метрах. Минимальный теплосъем 1 м. кв. = 10 кВт.​
     
    Останнє редагування модератором: 20 лют 2015
  7. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    Свою ракету піч я зробив з старого титану за дві години,але пальник так і залиши як було заводом виготовлено ,приставкуше не випробував,тому що використовую як горнв підувало вкладаю пилосос,грію метал ,і обігріваю майстерню
     
    Владимир 156 подобається це.
  8. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев
    Вот и я хочу под горн приспособить.victory
     
  9. vovan74

    vovan74 Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    чернівецька обл
    Є певні надумки,як зроблю то викладу фото
     
    Останнє редагування модератором: 26 січ 2015
  10. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Володимир П думаю что он нам теорию подтянет. Особенно интересуют каналы L и J,
    и в каких местах утеплять?

    Прошу вибачення у колег за настільки запізнілу реакцію,на те були об"єктивнв причини.
    Мій тезка підняв ,на мій погляд, провокативне питання по "підняттю теорії":)

    Коротко моє бачення цієї проблеми.Кілька років тому ,внаслідок серйозної хвороби,моя як соціальна,так і бізнесова активність зупинилася,однак риси характеру (в 60-ті роки минулого століття для таких як я існувало гасло -"хочу все знать") не дали змоги перетворитися на диванного "експерта",саме в цей час ,перебуваючи в Німеччині на лікуванні,зіткнувся із дуже цікавою світовою спільнотою пермакультури,тобто культури екологічного співіснування зі світом і натурою.Саме в цих колах є дуже просунуте явище так званих ракетних печей,оскільки вони є для них безумовним фетишем ,бо відповідають усім параметрам екології-економічні,чисті (в плані полюції довкілля) і,що особливо суттєве для нас-енергонезалежні(прекрасні параметри спалювання можна досягнути і в піролізних котлах,але вони зав"язані на електроенергію!).
    На даний час в світі побудовано безліч моделей РП,але далеко не всі вони такими являються (тому я і звернувся з проханням до молодих людей,які почали засмічувати мою тему по кухонній печі перепостами з титруби ракетоподібних напівбуржуйок, не флудити). Для вивчення процесів РП я перечитав в свій час книгу Ianto Evans&Lesly Jacson в жахливому піратському форматі якості-тому що оригінал коштував $16,50+поштові витрати доставки, потім почав свої експерименти "на колінці" із наявного в домашньому господарстві матеріалу.Через рік здалося,шо я супер-пупер -майстер,все працювало на ура,але навіть до цього часу я не довів концепцію опалення хоча б одного поверху в будинку до фінальної стадії,оскільки постійно знаходжу нові власні ідеї і вивчаю напрацювання дійсно
    профі цієї справи,тому що ну дуже хочеться реалізувати щось таке просте навіть для домогосподарки і одночасно надтехнологічне і ефективне:prapor:....Не все так просто з тими печами,і кожен для себе мусить поставити чітке тех.завдання,_що саме він очікує від цього пристрою.З цього ракурсу давати якийсь майстер-клас мені видається дуже самонадіянним (це як лікувати хірургу порадами по телефону),тому вожу лише запропонувати "не рибу,а вудку":
    -для початку перечитайте закон Бернуллі
    -у 2014 році вийшла на російській мові книга Янто Еванс,Леслі Джексон "Ракетные печи.Сверхэффективные печи своими руками"-шукайте!
    -для тих,хто володіє технічною англійською Permaculture Forums/Permies/wood burning stoves/rocket stoves
    -для персон,хто серйозно і глибоко зацікавився темою,раджу переглянути форум Rocket stoves Experimental corner
    -хто захоче заглибитися в теорію печей ,подивитися спектральний аналіз вихлопних газів,аналіз застосування вторинного та третинного повітря пропоную почитати праці Peter van den Berg

    Буде дуже приємно,якщо комусь зможуть бути корисними мої поради:prapor:
     
    Aleks dp, Охрiм Макуха, kia777 та 9 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою