Переляк докрику, або як я злякався того, чого в темноті і не бачив. Вампіра зустріли, чи що?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем gam-ua, 22 лис 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @ЧД_, радий знайомству! Вперше в житті зустрів людину, яка бачила літаючу тарілку, тобто НЛО..
     
  2. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Напишу і я накінець.
    Чогось особливого я в принципі не бачив почну з того що бачили батьки.
    Було це теж вже давно,поїхали батьки на село на вихідні,на те саме що у попередньому мому пості.Ввечері тато пішов в село (зустрів старого друга)))
    Мама лишилась дома,вона мені і розказувала...))
    ...Приходить тато додому біля 12 ночі вже добре підупивший будить мене і каже вставай там нло))) перше враження все білочка))) ну але встаю і йду на вулицю...
    Живу в селі недалеко від церкви,от над нею мама бачила три "літаючих обєкти" бачили їх і тато з колегою і ще двоє людей,так як мені розказали,політали вони там трохи і пропали.
    Через якийсь час дивлюсь якусь фігню по телевізору і там показують що в києві бачили 3 нло,зняли на фото відео,кличу маму і вона підтверджує,так,таке саме і я бачила...
     
    Voyutichi подобається це.
  3. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Бабця серед ночі бачила щось велике і яскраве з хвостом як в комети,хоч ніякої комети в той час не було,і по опису було більше і так нормально освітлювало село,ну бабця подумала що комета і пішла спати
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @bogdanz.lviv, червоні кулі? я бачив дві таких.
     
  5. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Що бачив я)
    Літо десь 7 ранку якраз недавно сонце зійшло штиль і жара,непамятаю чого,був за селом, на небі ніодноі хмарки,і тут помітив на небі чорну хмарку,таку як дощову але маленьку і десь за хвилину часу вона перелетіла небо від горизонту до горизонту реально щось аж мурашки по шкірі.
    Тобто літо безхмарне небо,повний штиль,ну зовсім без вітру,і по небу пролітає за хвилину,на невеликій висоті,грозова невеличка чорна хмарка.
    Може читати таке і смішно але виглядало це ефектно,ну небуває таких хмарок в безхмарний жаркий день,і не рухаються хмари так швидко,тим більше без жодного вітру...
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    нагадали про бабцю. одна бабця розповідала, як до неї нло на піч прилітало. залетіло через вікно, скло на якому ніби розплавилось. ну типу як желе пальцем проткнути. було воно схоже на ніж. а на його кінчику зубчики. типа пінцет. бабця говрить, що їй усі органи повиймали і на місто повставляли. весь цей час вона була на печі на колінах і не могла зрушити з місця. перед цим воначитала перед лампою. говорить відчула як у неї шия видовжилася і вона змогла побачити власні плечі із висоти. а потім зникла стіна і вона побачила вишню. у хату на піч через стіну залетіла бочка, із під низу якої була тарілка. а в тій тарлці по обідку щось бігало кругом схоже на ртуть. а потім воно взяло полетіло і засипалося за грудину. вона бачила як у неї між шиєю і плечима був отвір по кругу шиї. саме туди оте сіре і залетіло. весь цей час на печі горіло світло. нормальна лампочка. а потім світло згасло і увімкнулося. бабаця стояла на колінах як і стояла. раптом відчула втрату сили і впала на піч. забилася. в тлі почався безумний біль. говорить, що якби в неї не було знеболюючих таблеток від ніг, то певно померла. бабці на той час було за 80. живе сама, а телевізор років із двадцять як зламався. вірить в бога, книг не читає, хіба рйонну газету. розповідала бабця історію години дві. без пауз на одному подиху, ніби читала. із найдрібнішими пдробицями. на обліку у психіатра ніколи не перебувала. та й сусіди нормано відгуквалися. забув, коли зникла стіна то зявився червоний шар біля вишні. із отого шара і показалася бочка. ну мо то не бочка була а що інше, просто бабці воно найбільше на бочку із мискою було схоже. а сіра ртуть мені чомусь нагадала мікродронів. вишня за кілька неділь за словами бабці всохла.
     
  7. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Вроді червоні говорили,не скажу точно,не я бачив
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    досить реальне явище. у верхніх шарах атмосфери завжди дме вітер. при чому в різні боки на різних висотах. бачив якось як хмари рухалися в різні боки. а чорне томогло бути хмара диму від запуску тепловоза чи чогось подібного. хотя хз, однак странно.
     
  9. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    І взагалі не думав що стільки випадків є,описуйти ще хто що бачив
     
  10. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Та я це розумію що там є вітер,але було реально зашвидко,і на висоті...ну напевно десь на такій висоті вертольоти над селом пролітають деколи,тобто не високо,виглядало зовсім не природньо...

    Мене найбільше це і здивувало що летіло воно досить низько і дуже швидко,без жодного вітру і безшумно
     

Поділитися цією сторінкою