Методы соединения проводов в распредкоробках

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Wasabi, 25 чер 2014.

  1. Анжей75

    Анжей75 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    9
    Пожалуйста, объясните на пальцах! Для меня терминология чуть не ясна!
    Примерно могу понять, это что-то вроде если все приборы включить вместе!
     
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Для одной квартиры коэффициент одновременности = 1
     
  3. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    окрім коефіцієнту використання МЕМ обмежує максимальний ток - в парі з лічильником монтується автомат обмеження - для 5 кВат потужності може стояти 20А або 25А. І що б у вас в квартирі не було - більше 20-25 А току ви не зможете використовувати. А це 4мм2 по міді.
     
    Бригадир подобається це.
  4. Анжей75

    Анжей75 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    9
    Дякую Вам ! Але для мене, як для пересічної людини сленг спеціаліста трохи не зрозумілий.
    Я так розумію, ви маєте на увазі біля лічільника вводний автомат ?
    Я теж майстру говорив що требе 4мм2 вводного кабелю и автомат на 20-25 А.
    Він сказав, що замало, треба 6мм2 и А32.
    Все ж думаю прокласти 4мм2!!!
     
  5. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    так який автомат стоїть у вас біля лічильника? Якщо 25А то немає резону у 6мм2, ставите 4мм2 та автомат на 20А. Тоді буде можливість селективності.цікаво було б побачити вашу квартирну електросхему, що ваш майстер запроектував.
     
  6. Анжей75

    Анжей75 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    9
    Всі майстри, яких зустрічав, держали в секреті свої навички, як що вони в них взагалі були !
    У мене практично, зовсім не має проводки, на всю хату дві розетки і лампочки в кімнатах + до цього е ще провод який постійно під напругою, даже коли викрутю прибки із лічильника!
    Я для себе накреслив примітивну схему, ось вона!
    У мене взагалі на цей час немає жодного автомата ні в щітку ні в квартирі! Зверху цього обговоренря є мої фотки електрощита на площадці.
    P_20170514_131112.jpg P_20170514_131131.jpg
     
  7. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    в ідеалі - потрібен проект, зроблений проектною компанією зі складанням договору. Але це мабуть нереально. З другої сторони у проектуванні квартирної проводки не потрібно щось занадто. Досить знати деякі положення, наприклад, провідники розеточної групи 2,5 мм2, а освітлення 1,5мм2, при цьому для захисту ліній відповідно автомати 16А та 10А. Основні проблеми виникають при монтажі - наявність відповідного інструменту, деякі тонкощі елементів монтажу. При великому бажані і з цими питаннями можна розібратися. Пересічному споживачеві важко порадити алгоритм вибору монтажника, можливо дійсно по сарафанному радіо, але це не гарантія. По можливості, при винаймі майстра, попросіть його скласти принципіальну схему і порадьтеся на форумі.
     
  8. Анжей75

    Анжей75 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    9
    Дякую Вам ! Я виберав майстра із критерій знань, грамотності своєї справи, але попадались почти всі халтурщіки ! Поки що одного знайшов, а у нього сім п'ятниць на неділю !
    Мабуть наші домовленності прийдеця записвать на відео.
    А остальні, які були на об'єкті, чісто телепні на 120% без
    перебільшення ! Як що він скручує провод моножилу 2,5мм2 і м'який дріт 1,5мм2 просто в скрутку і більше нічого, а ізолента буде держать контакт.
    Яу таких неуків можно взагалі пускать до такої відповідальної роботи !!!
    А самий перший майстер, це був фініш в самому началі, 30.000 за роботу і 450м кабеля, крім того кабель він мені візьме сам зі скидкою в одном месте
    І це все квартиру 50м2!
    Чисто по человечески он мне уступил 2000 гр отдал свою скидку на кабеле, так как только для него как для постоянного клиента есть такая скидка
    Итого за 28 000 чистотпо человечески, и це все без матеріалів!
    Другий мастак потребовал закупить кабель тільки в ньго, у ньго сама дешева ціна, поставка кабелю з завода ЗЗЦМ
    Ціна відрізнялась на 4 гринні від риночної ціни, була вища, а кабелю він на глаз сказав метрів 400
    потрібно
    Так що, вібір, це не дуже легке питання!
    Спішить треба помалу!
     
  9. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    ну ви мене розсмішили, і з цінами на роботу та і з матеріалами. Тоді вам дешевше обійдеться замовити проект в інституті та самому виготовити монтаж.
     
    Анжей75 подобається це.
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    @Анжей75, я сам себе придумывал схему, считал материалы, покупал их.. Потом звал "специалиста" - любого строяка отделочника с болгаркой и перфоратором, на штробление, по нарисованным мною линиям. Потом его попросил, за доп плату, уложить провода с концами, подписывая их, и замазать коробочки с проводами гипсом. Собирал щиток, коробки, ставил фурнитуру сам.
    Не дорого, надёжно, контролируемо, и не так уж много времени.
    Люстры, розетки, выключатели ставил, коробки собирал не спеша два дня. Щиток собрал на досуге, потом за часик пересобрал на месте.
     
    romalex4 подобається це.

Поділитися цією сторінкою