Пошук Скарбів з металодетектором як спосіб відпочинку чи хоббі

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Вовочка, 11 сер 2013.

  1. Эдисон

    Эдисон Майстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    85
    Адреса:
    Киев (Чоколовка)
    Приветствую, коллега!:Hi:

    Не надо никого бояться, но и самому не нужно быковать.
     
  2. Цвіт Нації

    Цвіт Нації Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    25
    Эдисон, мова не про боятися/не боятися, а про неминучі зустрічі з вищезгаданими персонажами і вони не завжди приємні. Згідний нікому не хамити, знати закон свої права та обов'язки.
     
  3. Artyr reibert

    Artyr reibert Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    проти течії Стрипи
    то перш за все відпочинок, хоча треба любити історію. Бо якщо просто шукати буз ніяких знань про місце пошуку, то знайти щось проблематично.
     
    Voyutichi подобається це.
  4. gorex79

    gorex79 Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    0
    Вчера была встреча с лесником думали мы сосны копаем после минутного разговора все стало на сво места так он ещё место подсказал где копать
    с ув Жека
     
  5. Artyr reibert

    Artyr reibert Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    проти течії Стрипи
    доречі
    Voyutichi уже мене побачив, саме через Вас і попав сюди. Думаю ставити КЧМ. А Ваша тема досить цікава. хоча ще всю і неосилив. Як виникнуть питання то звернусь, що порадетеbeer
    --- добавлено: 3 апр 2015 в 14:57 ---
    за 5 років ніяких проблем з лісниками небуло, хіба що цікавість що знайшли.

    Voyutichi, Ваш син щось знайшов з мд, чи уже залишив ту справу
     
    Останнє редагування модератором: 11 кві 2015
    Voyutichi подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    товариш сина пішов на війну, а самому якось не цікаво сину.. Виглядає, що закинув..

    це всього 90 с торінок..:)
     
    Artyr reibert подобається це.
  7. марик15

    марик15 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    прикольно но на любителя
     
  8. Эдисон

    Эдисон Майстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    85
    Адреса:
    Киев (Чоколовка)
    Занятие интересное, но самое интересное время уже прошло...((( перспективные места перекопвны вдоль и поперек. Не найти уже в Украине места, где не ступала нога копателя...(((
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    У МЕНЕ САМОРОБНИЙ КЛОНпіві. без екрану просто шкала. звірявся із знайомим. у нього прибор за 10000 гон + котушка за 2500. чутливість у грунті ідентична. тільки в нього показує метали, можна настроювати на золото, глибину, форма єбєкта, часи, заряд батареє.

    коп із мд це просто відпочинок. цікавий. але короткий. сьогодні поїду на шашлик. обовязково візьму для копу мд. уже було пар вилазок і нічого толкового. правда шукав де прийдеться. сьогодні буду поблизу закинутого 300 років тому хутора. ну як буду. десь в радіусі 50-300 метрів від нього. короче знайти його не реально. карти дають дебелу похибку вказуючи лише приблизне місце. я вже писав про власні копи. цікаво перші дві години. далі азарт знакає. після третьої години відчуття ніби причіп гною вантажиш. уже чекаєш не золотої монети, а коли вже сяде той клятий акумулятор на 4 амперчаса. благо він із старого безперебійника і сідає за чотири години. якось відстежив відстань, яку пройшов. 15 КІЛОМЕТРІВ! який нахрін відпочинок? це тяжка праця шастати лісом. а ще як попадається металолом то збирається повен рюкзак і тягнеш на собі крім кілогармовго акумулятора, ще й 15-20 кг залізяччя.

    ну це так. писнув щоб на тему підписатися.
    --- добавлено: 11 сер 2015 у 10:55 ---
    ходлив по старому ставку. все перекопано. ми по метру в діаметрі. проходиш рядом, навіть в тій самій ямі і все одно щось попадається. останнього разу найшов молот грам на 200. мелоч, а приятна радянська сталюка.
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2015
    Voyutichi та Odissey подобається це.
  10. Artyr reibert

    Artyr reibert Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    проти течії Стрипи
    але знову азарт появляється:-D:-D і знову в ліс або на поле.

    Свій мд уже маю 5 років і якби порахувати скільки кілометрів було пройдено. а скільки землі викопано:facepalm:
    --- добавлено: 12 сер 2015 у 10:36 ---
    є ще такі місця, сам знайшов два місця по ПСВ що ще небачило копачів, а знайти можна будь де щось цікаве, бо це насамперед хобі, за допомогою нього можна добре вивчити історію
     
    Останнє редагування модератором: 20 сер 2015

Поділитися цією сторінкою