Марокканський штучний камінь

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем старий майстер, 6 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    90,0%
  2. Ні

    10,0%
  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Ви в це вірите :

    На фото я бачу глибоку фактуру , яку "трошкі силіконом" не зробиш! Крім того автор наголошує на тому, що однакових каменів він не робить ...то скільки відер силікону треба на квадрат площі?! :)
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Палецкий, звичайно було описано варіант для новачків. Не можливо одразу оп і навчитися робити такі камені.

    Автор відповів, що робить фактуру руками, без форм. Я так розумію, створюється проект і відповідно до проекту виготовляється камінь потрібної форми, який буде використано в чітко визначеному місці...
     
    tairov77 подобається це.
  3. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Читаю тільки щойно другу сторінку і розумію - Ви не тільки талановитий майстер з глибокою творчою уявою, Ви ще й патріот свого народу і мудрий чоловік з чітко сформованою життєвою позицією. Знімаю свою шапку з повагою до Вас. Нехай благословить Вас Бог !Чудові роботи!
    --- добавлено: Mar 20, 2013 2:01 PM ---
    :vo:
     
    lslav12345 та Мирослав подобається це.
  4. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Старому Майстрові.
    І ще добавлю дочитавши до кінця. Я б на Вашому місці ніколи не розповів на увесь світ всі тонкощі цієї справи бо це вже буде не шедевр, а ширпотреб. Вам до цього треба було прийти, а тут навалом бажаючих отримати таку класну технологію нахаляву вже і зараз! І ще добавлю дещо з історії Львова. В середньовіччі у Львові були майстри які виготовляли відомий на всю тодішню європу курдибан. Це була по особливому вичинена і по особливому розмальована шкіра, але технологія на сьогодні безнадійно втрачена бо напевно тоді як і нині було навалом штамповщиків і бракувало людей з глибшим мисленням ніж тупе заробляння бабла. Так і померла з останнім львівським майстром технологія виготовлення львівського курдибану.
    А Вам Старий Майстре я бажаю успіхів!
     
    Володимир П та wellfare подобається це.
  5. shuravi_s

    shuravi_s Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    харьков
    Золотые руки и умная голова творят чудо!
     
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    DYKOBRAZ, так, наскільки я прочитав, старий майстер написав прийоми роботи.
    Але уявіть, що скульптора попросять розповісти як зробити фігуру з каменю. Що скаже? Візьмемо зубило, молоток і знімемо акуратно лишки матеріалу.
    Думаю, просто неможливо передати на папері, те, що робиться на рівні тактильного відчуття рук і інтуіції. Так само не можливо передати художній смак. Можна тільки шляхом навчання і пошуку свій виробити (хоча окремим він даний від Бога).

    Або ще приклад. Я трохи маю практики в роботі з металом, навіть пропонував деякі мої роботи увазі форумчан на минулорічному конкурсі
    https://krainamaystriv.com/threads/11097/
    Але якщо Юра2 або Стрельцова Кузня покроково докладно розкажуть мені як саме вони робили свої витвори
    https://krainamaystriv.com/threads/10709/page-10
    я так не зроблю. Можливо (не факт) зроблю, але інакше, по своєму.
     
    Maksimvladi, старий майстер, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  7. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    А я не говорив про прийоми, а про ТОНКОЩІ
     
  8. maxmac1981

    maxmac1981 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    13
    При таком описании производства камня - этот камень никогда не станет ширпотребом. Автор описал столько ручного труда и творческой работы, что повторить это в масштабах конвейера невозможно. Надо изменять технологию, но тогда потеряется основное отличие готовой продукции - штучность (неповторимость) производства и душа в камне
     
    Мирослав подобається це.
  9. Serg M

    Serg M Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    6
    Эти позиции зачастую больше интересуют самого мастера, ну, в крайнем случае, особо изощренного заказчика. А для среднестатистического заказчика можно сделать достаточное количество форм (до предела окупаемости и прибыли), чтобы обеспечить ощущение уникальности камня, или по крайней мере, чтобы из него была достаточно большая серия до повтора. Тогда мало шансов, что два одинаковых камня появятся на стене рядом.
    Автор уж очень углубился в творчество и исключительную уникальность своего творения. Он в душе - художник и творец, а творить надо на голодный желудок - я это где-то слышал :).
    Не хочу сказать, что это есть плохо, но в мире бизнеса существует правильная поговорка: "Лучшее - враг хорошего".
    Лучшее - показатель не столько бизнеса (но если это совместимо - то почему бы и нет), сколько характеристика искусства.
     
  10. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Шановний Старий майстер,де в Ужгороді можна побачити Ваші шедеври?Дякую
     

Поділитися цією сторінкою