Поделки из металла-2

Тема у розділі 'Кузнечное дело', створена користувачем Мирослав, 26 бер 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    93,3%
  2. Утримався.

    6,7%
  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Якось прийшло зауваження від адміна
    “... чому не беремо участь у конкурсі "Зроби сам"?!

    Я, власне кажучи, працюю не зовсім по спеціалізації форуму – просто утримую приватний будинок =). Ну і ще кілька хобі є... наприклад, у вільний час з залізом возитися (ех, де ж той вільний час!). Але в цій області я лише аматор, а на форумі специ є! :-[ Однак обіцяв таки адміну щось з нових робіт виставити, ну то зроблю :).
    А тут якраз 8 березня. Я вже писав в темі
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=7500
    про квіти: я останній час їх не купляю, - виготовляю ... Тож і вирішив свої презенти жінкам до 8 березня тут показати. Мої РОЗИ ...
    Спочатку думав так і тему назвати, але потім зупинився на Поделки из металла-2, по аналогії з уже існуючою – тепер в роботі, наприклад, цікавий підсвічник. Так що, може ще щось крім роз до кінця конкурсу з’явиться...

    Ліричний відступ.
    Тут сусід недавно вчепився (для деяких сусідів моя майстерня як клуб) "Ты чего всё время только розы делаеш?!" Як йому пояснити, що я їх просто люблю, бо виріс поміж роз hello. Три десятки років тому у нас мало не в кожному дворі перед хатою квітник був і майже в кожному – рози, багато і різні. На міських клумбах і в парках теж росло багато роз.
    Мінялися міські адміністрації, мінялася мода ... Тепер на міських клумбах буяє декоративна "альпійська" рослинність, у приватних дворах досить часто також (а що, око милує і догляд потребує мінімальний), або ж взагалі замість квітника зелений газон засіяний. Та і огорожі досить часто глухі, метрів мало не зо два висотою. Так що я вибрав розу з металу як вічний елемент декору як інтер’єра, так і екстер’єра свого помешкання ...

    Наприклад, ось таку (на хвіртці)

    A1.jpg A2.jpg A3.jpg

    Пелюстки і листки виготовлені (виготовлено поштучно, далі зварено) з розкованої залізної смуги (полоси 30х4), центральний бутон – з квадрата 16, стебло – катанка. Виготовлення описано в
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=6286&page=6
    Пофарбовано – грунт, коричнева емаль «Aura», акрилова патина різних кольорів.
     
    wellfare, Кремень, Vadim та 5 іншим подобається це.
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    На 8 березня якраз згодився букетик з рози і зелені, оформлений в модному серед наших продавців квітів стилі (в сітчатій обгортці, з серпантином) :)

    B1.jpg B2.jpg B3.jpg B4.jpg B5.jpg

    Що правда, тут уже метал тонше (лист 1,5 мм), катанка ф6, дріт – все-таки сувенір, лишня вага не бажана, знаєте hello . Ну а сітка – то взагалі з повітряного фільтру від Опеля :-D.
    Пофарбовано – акриловий грунт, емалева фарба (балончик), акрилова патина різних кольорів.
     
    5 користувачам це сподобалось.
  3. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Відповідь: Re: Поделки из металла-2

    Мирослав, все дуже красиво! Ви майстер на всі руки!
     
    1 людині також подобається це.
  4. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    :vo::vo::vo:
     
    1 людині також подобається це.
  5. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Дуже хороші роботи . :vo:
    І знаючи що це Ваше хобі ну дуже приємно .:vo:

    Вдачі .bravo
     
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Хлопці, дякую за гарні відгуки. Вони гріють душу.beer
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Поделки из металла-2

    Мирослав, помилувався вашими роботами :vo:
    Чудові у вас " Поделки из металла "!
     
    1 людині також подобається це.
  8. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Поделки из металла-2

    Ну не знаю. :-[
    Добавлю ще один букетик. Цей пішов на 8 березня до нашої старенької (78 років) тітки - Розалії Степанівни, по-домашньому, тітки Рози (співзвучно з ім'ям, чи не так?).

    С1.jpg С2.jpg С3.jpg С4.jpg С5.jpg

    По виготовленню - нічого нового, хіба що в підставці використано квадрат 10, а в сітку вже не загортав :-D.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    І ще один букетик.
    Тут своя хохма є :). У мене сокласниця має малий магазинчик по продажу квітів, то я завжди букети у неї купую, а тут приніс "на здачу" (шутка, у неї день народження через пару днів після 8 березня - ось і привід) :-D.

    D1.jpg D2.jpg D3.jpg D4.jpg D5.jpg
     
    1 людині також подобається це.
  10. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    D6.jpg D7.jpg D8.jpg D9.jpg

    На передостанньому фото - момент вручення букета :-D

    Матеріал - квадрат 10, катанка ф6, лист 1,5 (пелюстки і листочки) і 0,8 (обгортка), дріт. Погрунтовано і пофарбовано емаллю з балончика плюс патина різних кольорів.

    Конструкція ділиться на три частини - підставка, упаковка і власне букет, які при зборці взаємно фіксуються чотирма дротяними вусиками.
     
    wellfare, mijki, poliglot та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою