Марокканський штучний камінь

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем старий майстер, 6 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    90,0%
  2. Ні

    10,0%
  1. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Доброго вечера. Я собі вигадав виготовляти камінь якого немає в природі але він потрібний для оздоблення, наприклад в магазині можна придбати те що є, а я виготовляю те що треба. Відрізняється від інших неповторністю текстури і кольру тобто якщо на огорожу треба 10000 каменів то небуде 2 однакових ось так виглядає на каміні.

    1111.jpg
     
    romalex4, kulibabamaks, churik та 7 іншим подобається це.
  2. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    Выглядит очень красиво, НОО -тема не раскрыта, что Вы имели в виду???? Где хоть мало мальское обьяснение Вашего творения или это лишь еще проэкт или просто наметки на будущее.:Hi::-[
     
  3. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
  4. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    фотка 1111.jpg хоть и маленькая но красивая, камень то какой. хоть намек на технологию изготовления или фотка поболее этой пеньдюркиbeer:Hi:
     
  5. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Наприклад, Вам потрібна дуже стара цегла, ще з того часу коли земля була мягка, а ще непогано якщо на одній будуть ініціали, ось вона. Або треба оздобити камін чи фасад будівлі, нема питань, будь який колір, розмір каменю. Камені не повторюються, на кожному не менше 4-6 різних кольорів,
    SDC12331.JPG
    використовують для оздоблення як всередині приміщень так і зовні .
    --- добавлено: Mar 7, 2013 4:36 AM ---
    Ідея виготовлення, виникла коли дві похилого віку жінки з Москви, стояли у нас у Долині нарцисів і одна іншій говорила, "Незнаю скільки я ще часу проживу але маю мрію, хоча б ще раз, своїми очима побачити цю красу" і обидві плакали як малі діти. Значить, людина має життєву необхідність бачити красиві речі, звістно моя робота, може комусь подобатись, комусь ні, матеріал використовується екологічно чистий камені йдуть поштучно або є система супер цоколь коли камені йдуть на утеплювачі. Вибачайте далі не продовжую, бо це вже справжня реклама.

    SDC11178.JPG SDC11212.JPG SDC18990.JPG SDC19062.JPG
     
    Misik, churik, pas та 7 іншим подобається це.
  6. Вернигор

    Вернигор Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    12
    как это сделать самому? Раздел называется сделай сам)))
     
    lslav12345 подобається це.
  7. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    Ну, так так сделать?
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    старий майстер, не забудьте фото з ніком біля однієї з робіт ;)
    Доречі цікаво, а чому саме марокканський?
     
    lslav12345 подобається це.
  9. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Пане Старий Майстре, Ви вже інтригу до самого "не можу" натягнули, далі по сценарію сюжету має бути розв’язка. Інакше Ваше "кіно" людям не "сподобається". Найголовніше від будь-якого процесу нашого життя задовільнити жагу пізнання, можна лише залишити певні моменти на потім, щоб мрія та очікування чогось ще кращого залишались на все життя. Тоді бажання жити та творити супроводжує нас далі, та спонукає йти вперед.
     
    Т.М., Мирослав, lslav12345 та 2 іншим подобається це.
  10. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    форму под камень можно вылепить с силикона какую угодно или на крайний случай заказать грамотному граверу, как я и делал в бытность 3 года тому, сложность и сама интрига абсолютно в другом - состав самой смеси которую мастер заливает в эту форму, это секрет из секретов и строго индивидуальный состав, я весь на гэ снизошел пока добился для своего шефа приемлемый вариант цвета и фактуры, тут уж вряд ли мастер поделится своим секретом, он этот секрет стоит многих дней и ночей да и больших денег потраченных на эксперименты и подчас неудачные пробы
     
    vs220 подобається це.

Поділитися цією сторінкою