Решил купить китайский инверторный сварочный аппарат (продовження)

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем 7351, 13 бер 2012.

  1. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Если брать в инет магазине, то по-моему в таком, который соблюдает правила торговли.
    Я не покупал инвертор в инете, но заказанный в розетке планшет, пришел с заполненной квитанцией на возврат (в течение 14-ти суток покупатель имеет право вернуть). Сейчас есть на розетке http://rozetka.com.ua/gerrard_52302/p6478924/
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вопшим ніхто нічим не поміг і я взяв якесь говно. кентавр тп250. купився на систему вимикання при залипанні. побачим як воно в роботі. бо я так поняв, що всі інвертори кіт в мішку. в одних варить. в інших ні. і неважливо що моделі однакові і в одному магазині куплені. люди пишуть що багато інверторів не варять електродами уоні. з неділі будем пробувать.
     
  3. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Вот это мудро! :)
    Еще не попробовал, но ж...пу уже прикрыл-"купил говно, бо никто не помог"...
    :) :) :)
     
    Erni подобається це.
  4. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    я тоже купив Фрунзенських (Суми) електродів 1,6мм для зварки та 4мм для різки металу. також буду пробовать...
     
  5. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    а сейчас, при таком разнообразии названий, и помочь то почти никак...

    та ладно! нормальный с виду китаец. Скорее всего из ресантоподобных (САИ), а они весьма неплохи.

    уметь нужно ими варить вот и всё. это вам не ламерские АНО-36.
    удачи!
    --- добавлено: 29 чер 2016 у 21:34 ---
    такими, сумскими УОНИ-13/55, сейчас только и варю... типа в счёт недоплаченой ЗП...
     
    Останнє редагування модератором: 7 лип 2016
    Erni подобається це.
  6. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    У нас УОНИ тоньше 3мм днем с огнем, 3-ку местный завод делает, в пачке обычно с десяток штук откровенный брак, шипят, плюются и не варят. 2-ку купил буржуйскую (вроде чешская), кусаю электрод пополам, он, хад, сильно гибкий и поймать дугу при зажигании труднее, чем с тройкой. А еще для двойки важен хороший контакт в сварочной цепи (в держаке, массе и т.д.), иначе антиприлипалка не срабатывает и шов корявый (я тут где то фото выкладывал с таким примером).

    ЗЫ. А инвертор кентавр ничем не хуже и не лучше остальных, так думаю.
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    :) ну то я погарячився, що ніхто не допоміг.
    кентавра взяв, бо думаю що із заявлених 250 ампер там точно буде ну хоч 160. крім того стара ціна на нього 2000, а я взяв по акції. а ще там так хитро зроблені ножки, що як його яким боком не постав, він завжди буде на ножках. ну і в них є якесь представництво в Україні. випускаючи стільки техніки надіюсь їм немає сенсу випускать гівно і підмочувать репутатцію. із понеділка відпишуся про апарат. десь валялось два елетроди по нержавійці, нада буде попробувать.

    взяв також хамелеона. буде відеозвіт про роботу. правда колись пробував варить інвертором і в мне ніхріна не получилось. хотя трансформтаором варю два уголка до купи впевнено.
    --- добавлено: 30 чер 2016 у 09:13 ---
    а ще я прикинув і поняв, що треба брать апарат із горизонтальними клемами. так зручніше. бо ж якщо апарат поставить на землю, то провода будуть лежать, а не висіть.

    а ще подивився цікаве віде про ремонт інверторів. так там мужить розповів, що окремі апарати виходять із строю не через поломку в елетроніці викликану перегрузкою, а через падіння та удари. навіть незначні.

    блін, це так довго ждать омріяну посилку. надівся із києва прийде на другий день. а ждать аж пять днів...
     
    Останнє редагування модератором: 8 лип 2016
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вопшим получив свій кентавр тп250. заказав на розетці зі знижкою. відкрив, подивився. а в нього вигляд бу. ну як бу, болти ржаві. сам без потерть. гарантійний талон взагалі незаповнений. і тут я згадую, як мені хтось радив купувати у відомих інтернет магазинах, типа гарантія і все таке. НЕМА ГАРАНТІЇ. тупо пустий незаповнений талон. зато за доставку самі заплатили. але то таке. без лоха і жизнь плоха.

    включив зварник. по табло регулюється від 0,5 до 250 ампер. тройка на 250 амперах відразу пропікає профільну трубу. на 140 ще можна варить. по поводу варить. дуга загорається чітко. стабільно. пробував варить на 30 амперах. варить. ну як варить, електрод плавить. і звук такий приємний, цсш-цсш. враження ніби бенгальський вогонь горить. елетрод плавить повільно. без бризків. варив через подовжувач метрів 15. січення проводу як паста в ручці.

    провода в сварці алюміневі, обміднені. за 10 минут безперервного баловства нагріву апарату не помітив, як і кабелів. на дворі +20. маса обміднена. проводи в сварці тримають, але думав будуть краще сидіти.

    варив елетродами моноліт-ано21. враження позитивне після трансформатора. під час залипання сварочник перестає подавати напругу. повторно запалювати дугу краще почекавши пару секунд. порівнняо із трансформатором ширина шва вужча. при більш тривалому залипанні електрода вимкнувся повністю. після відриваня елетрода миттєво почав робити. вентилятор гуде як два старих компа. дме дебело.

    як правильно варити інвертором ще не роздуплився. трансформатором варив вирячивши очі і бігом поки елетрод не догорів. а тут вже не то. пробував варить метал двойку. без проблем варив трансформатором. а тут не вийшло. нада думать. просто на трансі я знав, що до обід це три свободні витки на пружині, а під вечір шість. а ту неясно.

    кабель на переносці навмисно повністю не розмотував. переноска не нагрілася. після трансформатора була в стадії щас розплавлюсь.

    шкала амперметра і на зварці не співпадають.

    далі про маску хамелеон.
    --- добавлено: 4 лип 2016 у 22:38 ---
    маска хамелеон того ж кентавра. із регулюванням затемнення зовнішнім. більше регулювань немає. у хамелеоні варить прикольно. я навіть вперше за багато років реально побачив зварювальну ванну.

    перші спроби поварить поварить викликали біль в очах. точніше дискомфорт. ніби в темряві фонариком межиочі. пройшло дві години різі не відчуваю. є дискомфорт. але то може буть і від компютера. і чисто психологічно. варив і з маскою і без і ще ніколи зайчикі не ловив. але зі слів знайомих це відчуття нізчим не спутать.

    до речі перше отриманан дуга викликала ерший дискомфорт. далі відчуття були звичайні. думаю то псилогічно.

    да і ще по поводу інвертора, знижка була 400 грн. ось відкрию і подивлюся як там все в сенредині.
     
    Останнє редагування модератором: 12 лип 2016
    Rom5, ВоВа1963 та Энки подобається це.
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @gam-ua, Переноску завжди потрібно розмотувати із катушки і накше буде грітись , розплавиться і замкне.
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    да, іще. через маску ніхріна не видно світла від лазерної указки. але від світлодіода видно підсвічування. щось там із довжиною хвилі не то.
    --- добавлено: 4 лип 2016 у 22:45 ---
    я знаю. просто цікаво було. я процес контролював.
     
    Останнє редагування модератором: 12 лип 2016

Поділитися цією сторінкою