Твердопаливний котел CANDLE

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем ПЕТРО Ф, 1 кві 2012.

  1. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    @bogdansv, хоч раз треба зважити закладку, отримаєте чудовій досвід і тему для розмірковувань,
    бажано по сортах і видах . відро гілля 2-3 кг, дров-4-5 кг, торфобрикету 10-11... краще зважити всю порцію закладки-всі відра, що закладаються в паливник за добу.
     
    bogdansv подобається це.
  2. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    зважив повну закладку дров в котел..вийшло рівно 100 кг. твердої породи(дуб,бук)+3кг на розпал хвойних порід..сухі,3-4 роки сохли...горіли 2 сутки(48 год.)...т-ра на вулиці -3+2, площа обігріву 140 м.кв...
    як тепер порахувати тепловтрати будинку?
     
    bogdansv подобається це.
  3. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    103 кг : 48 год. = 2.15 кг/год *4 кВт = 8.6 кВт/год використали при даній вуличній Т.
     
    wasya та bogdansv подобається це.
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Це при 35кВт потужності котла, тобто котел повинен був працювати в задушеному режимі.
    Сажою заростає котел і димар?
     
  5. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    працює в звичному режимі..т-ра на подачі виставив 60 гр...на зворотці 50-55гр.,на рахунок заростання труби сажею,ще не знаю..котел працює тільки місяць,труба нова,нерж. 160мм,утеплена...в самому котлі,в топці є смолянисті відкладення на стінках топки..але ,думаю,якщо підійняти т-ру до 80 гр,вони вигорять..час,від часу,закидую спеціальний порошок від сажі,під час горіння..не знаю,наскільки він помагає...
    --- добавлено: 8 гру 2018 у 10:26 ---
    не думаю,що він працює в задушеному режимі,там горить тільки 10-15 см. всієї закладки дров,і відповідно від потреби кількості тепла,розгоряється більше чи меньше,і просувається до низу разом з пальником подачі повітря..
    --- добавлено: 8 гру 2018 у 10:28 ---
    а це багато,чи мало..і як з цього КПД котла виначити?
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2018
  6. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    ИМХО середньо, але можна ще зменшувати тепловтрати, стіни, стеля, пол. В мене приблизно тепловтрати такі ж, коли мороз більше -10, то відчутно холодок по полу, потрібно утеплювати підлогу.
    https://krainamaystriv.com/threads/26703/page-28#post-723080

    І ще так можливо, приблизно, https://krainamaystriv.com/threads/26703/page-27#post-723033
     
    Останнє редагування: 8 гру 2018
    wasya подобається це.
  7. wasya

    wasya Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Трускавець
    ..сьогодні в 19.00. рівно 2 сутки як горить котел,пішла третя сутка..топливо показує,що на остатку,але замітив,що ще декілька годин тримає добре після цього..на рекорд по часу горіння не їшов,завантажував дрова як звично,насипом,як впадуть..просто на вулиці піднялась т-ра до +3+5,і відповідно збільшився час горіння,при цій самій закладці..як порівнюю з тим ,що в мене був котлом,це просто як небо і земля..10-15 хв. затратити раз на двоє суток,щоб тільки закинути дрова..і забути...і пепіл не виймаю вже 2-й тиждень.
    ..правда почалось появлятись на стінках котла багато відкладень смоли,хоча температуру зворотки підтримую трьоходовим кр. 50-55 завжди..не знаю тепер,що далі комин покаже..на попередньому котлі,так труба заросла сажею за 3 місяці,що не було зовсім отвору на кінці..дим весь виходив на котельню..прийшлось розбирати,і механічно вичищати..
    хотів попробувати випалити смолу зі стінок,піднявши т-ру до 80 гр..але на дворі досить тепло зараз,і скільки часу в такому режимі топити треба,щоб вигоріло?..та й ще один момент є..відкладення смоли на всю довжину топки котла,тобто треба починати випалювати,коли пальник опуститься на сам низ..а тоді вже палива не буде,і не знаю чи підніметься т-ра до 80гр?
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Є засоби, в паперовому конвертику/клунку кладете в котла разом з дровами і воно горить і чистить наліт в котлі і в димарі.
     
    wasya подобається це.
  9. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Ще можна випалювати котел підсушенними лушпайками з картоплі, або час від часу по мірі відкладень пропалювати котел осикою
     
    полюс подобається це.
  10. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Вчора засипав лушпиння з картоплі, не знаю чи то звёзды сошлись, чи реально допомогло, але шахта стала замітно чистіша, сьогодні також поверх загрузки висипав пів відра сирих лушпайок, завтра видно буде. От тільки не знаю - від сирих, чи сухих кращий ефект. Т така ж - подача 65-70, низ котла 55-60.
     
    slavko.malynovsky подобається це.

Поділитися цією сторінкою