Вертикальный ветрогенератор своими руками на 200 Вт из старой стиральной машины и шруповерта

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем ИгорьУ, 9 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    66,7%
  2. Утримався.

    33,3%
  1. ванваныч

    ванваныч Майстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    черкасская обл
    ИгорьУ, Доброго дня! В мене АКБ НК-55 2шт. (по черзі на заряді) проковтує любий вітер, а на слабому вітрі - бк-генератор на 1 транзисторі (схема поширена в інтернеті) підіймає напругу, і з 8вольт на вході бк-ген уже йде заряд. Працює вже рік без переробок. Вітряк я раніше показував в вашій темі.
     
  2. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    От я шляхом різних спроб зрозумів що саме оптимальне рішення, причому і в фінансовому змісті це китайське мотор колесо. Треба тільки відразу переробити віську. А так супер, дуже легко робиться тормоз. Напругу видає вже при малих обертах (вітрах). Не залипає.
     
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ИгорьУ, ЦІЛКОМ ЗГОДЕН. ВОНО І ПРОЕКТУВАЛОСЯ ЯК ТИхохідне із самого початку. чим більша робочі швидкість генератора, тим він менший. і навпаки. тобто генератор розміром із сірникову коробку вироблятиме напругу при 100 000 обертів на хвилину., а генератору розміром із велосипедне колесо достатньо 100 обертів.
     

Поділитися цією сторінкою