Питання про електрику, які не вимагають створення нових тем

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Voyutichi, 31 січ 2012.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А когда включается тэн в чайнике, тостере, духовке, обмотки конфорок, то почему не выключается? Хоть всё вместе включай, хоть по отдельности.
     
  2. 988888

    988888 Інженер

    Повідомлення:
    818
    Симпатії:
    1.442
    Адреса:
    г.Борисполь, Киевская область
    Тут на днях у мене на роботі була "історія"... Почало вибивати автомат освітлення коридору офісної будівлі. Едина (так всі думають) лампа на 18 Вт . Вибивало не регулярно. Інколи раз в день, інколи десяток разів. Інколи навіть при НЕ ВКЛЮЧЕНІЙ лампі. При дощі вибивало частіше (так здавалось). Вчора стало вибивати так як у Вас:
    ... до моменту коли при вмиканні автомата не БАХНУЛО в світлодіодній лампі. Розібрали... Блок живлення лампи ввесь аж копоттю покрився. Замінили лампу. Автомат більше не вибиває.

    ПС
    То я до того, що може щось з напругою "на лінії" і тому розпочались проблеми з блоком живлення самої стіралки?
    Варіантів 100500.... Нада тикать тестером...
     
  3. ashim1963

    ashim1963 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Согласен. Возможно, в тэне есть утечка. Тогда есть 2 варианта.
    1. Утечка маленькая, на грани срабатывания. Дифреле в левом дифавтомате чувствительнее, поэтому срабатывает.
    2. Правое УЗО вообще нерабочее.
     
    barnych подобається це.
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    тени в пралках загинаються поступово.в своєму боші я замінив десь на 15му році.знову на бош. тепер собаці вже 21 а далі гаратає.управління електронне нічо йому не є.
    ще один нюанс пралка не зовсім резистивна вона має і індуктивну складову.і дифреле якої зборки теж не відомо. я б підставив інше пзв і поспостерігав.
     
    Останнє редагування: 27 бер 2021
  5. ashim1963

    ashim1963 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Согласен, другой дифавтомат по-любому надо.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    мені то що на фото не сидить з тим що я маю в чехах.тут вони трошки інакше чомусь виглядають.
    я в принципі для себе нічо в україні не купляв.все везу з європи. та й пралку в 2000 чному з польщі привіз.
    хиба китаяцькі ледки в україні мабуть можна купляти.то вже не суттєво.
     
  7. ashim1963

    ashim1963 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Как раз тогда можно было и у нас покупать. А теперь... Уже везде китайское.:(
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    в мене є така підозра що електроніка в значній мірі китайська але збирається все тут.
    я збирав в плзні якийсь час авто електроніку.то фірма мала реєстрацію в штатах власник був китаєць.плати для монтажу були з китаю.бабіниз елементами для монтажу з китаю. станок ямаха мабуть з японії.тестуюче обладнання з франції.
     
    Останнє редагування: 27 бер 2021
    Ant0ny2a подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    увіолеве скло патент SU656993A1(1979) З ПОВИШЕНОЮ ПРОЗОРІСТЮ В ДІАПАЗОНІ 280-320НМ.
    Просто як приклад. То може бути використано для колби уф ламп.
     
    Останнє редагування: 3 кві 2021
  10. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Доброго дня. Ми придбали розетку із заземленням(тільки один котакт). До неї (розетки) можна підєднати пралельно ще онду такуж розетку. Чи можливо підєднати ще розетку, при у мові що немає можливості підєднати зазмеленнят- немає заземлюючої клеми?. Чи існують разетки на 2 заземлюючі клеми. Якщо є підкажіть виробника?
     
    Останнє редагування: 25 кві 2021
  11. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    дивне питання.всі розетки в чехах мають дві заземляючі клеми. в польщі теж.АВВ я не маю під руками вже не памятаю.гляньте в магазині.
     
  12. EvgenM73M

    EvgenM73M Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    18
    А фото можно увидеть
     

Поділитися цією сторінкою