Выбор камина для дома

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем googleman, 22 бер 2008.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Камины

    це справді не зовсім каміни але надають можливість не лише милуватися вогнем але й дають променеве тепло і акумулюють його надовго(що мені і треба) а не гріють повітря поки топиш - ну а якщо дати здоровенну панорамну дверку ;-) то чим дана камінопіч буде гірша за камін ?

    я полюбому буду шукати нормального майстра в околицях бо цю штуку для мене як для нефахівця неможливо зробити самому(простіще купити котел і скрутити труби по інструкції а камінопіч-мусить майстер робити)) на форумі хочу трохи більше дізнатися про каміно та печебудування - тому всім буду вдячний за фахові підказки акценти зауваження посилання літературу та застереження:Hi:
     
  2. Шева

    Шева Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    16
    Відповідь: Re: Камины

    Не рекомендую як основний опалювальний прилад:-[.
    Для мене ця конструкція нагадує буржуйкуhello.
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камины

    в мене треба на другому поверсі треба опалення робити а перший вже опалюється пєцками на газ і на дрова
    на другому поверсі 3 нормальні кімнатки і 3 мансардні - квадратура 100 метрів
    якщо зробити камінопіч наприклад такого типу по центрі kov5g.jpg ( можна на газ і на дрова)то вона обігріє мені ці 3 нормальні кімнати а мансардні можна 1 - електрорадіаторами обігріти(так як маленькі+нормальна ізоляція) або 2- гіпокосною системою ( тоді куплю потужну топку на 150 метрів квадратних)- топку один бік не замуровувати а лишити простір щоб повітря нагрівалося(так як у звичайних камінах - тобто скомбінувати камінну та пічну схему) кинути трубами гаряче повітря на лежанки по мансардних кімнатах такі наприклад blattner.jpg далі вставити в кожній мансардній кімнатці малопотужний вентилятор щоб оптимізувати повітрообмін ( труби можна повести в стяжці а де робитимиться лежанка то підняти колінами вверх і замурувавши обкласти кахлями) ;-)

    - чи таке можливо ... ?

    - думаю що так , адже на топці(бачив в епіцентрі) вказано - що вона призначена для опалення 150 метрів квадратних ( а на моїх 100 вже точно вистачить)

    - на форумгоузе.ру знайшов цілий розділ присвячений печам та камінам ;-)- направляюсь туди набиратись поняття bravo
     
  4. Шева

    Шева Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    16
    Відповідь: Камины

    Направляйся туди,там дійсно гарний розділ, набиратися поняття і муруй звичайну цегляну камінопіч - економічність і екологічність печі і краса каміна (гібрид печі і каміна з окремими топками), вистачатиме оберемка дров на добу зимою на грубку, ну а камін як схочеш, так і топитимеш.
    ...а все решта від лукавого, я б таку залізяку в хаті не ставив, не до-душі...
    РS. Постійно хочуть видумати щось таке щоб горіло як камін, а кпд як у грубки, невірте - це все казки:Hi:!
     
  5. vovanxvi

    vovanxvi Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Re: Камины

    Портал каміну повинин займати від7 до10 зплюсованих площ перерізу комина не більше, бо буде диміти! А також широкий вихід для диму типу ("баба") !
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Камины

    Так це найголовніша інформація!
     
  7. vovanxvi

    vovanxvi Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Камины

    як скажите, я собі сам зробив камін і не димить.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Камины

    закиньте будьласка фото в студію ( а малюночок серединки - взагалі булоб супер:) )
    дякуюbeer
     
  9. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Re: Камины

    Холодно, давайте еще пообсуждаем камины:). Приступил к внутренней отделке дачного дома, а тут эти морозы! Снова заморочился насчет камина. Поинтересовался насчет расценок (материал без отделки + работа) очень большой разлет цен. Нет ли у кого готовой сметы на обычный камин?:-D
     
  10. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Re: Камины

    Повторюсь. С точки зрения отопления - дровяной камин - самая малоэфективная штука.
    Кстати тут есть фотогалерея каминов, можно глянуть что нибудь выбрать по своему вкусу.
     

Поділитися цією сторінкою