Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Ярік, 14 бер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    а я збільшив період - з 1 години до півтори.. :)
     
  2. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Voyutichi
    як Ви це зробили?
    кожні півтори години грузити котел? я думав що це тільки я з своїми раз у три години замахався :) але це поки морози сильні, так то 4- 5 годин.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    вийшло спонтанно.
    Поставив напрямні для пропонованого мною так званого "стовпа", вчора ввечері. Ледве не перегрів систему. :)
    Поки не можу точно вказати чи я у виграші чи у програші, дуже вже заманливий результат (чи то тоді було так нікчемно), але факт є фактом: на дворі мороз, а у мене та сама кількість палива дає більше і довше тепло, у півтора рази мінімум (а паливо повністю вигорає через 2 години, залишається тонкий шар жару тільки щоб нова закладка розгорілася)
     
    1 людині також подобається це.
  4. Остап1974

    Остап1974 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львов
    Voyutichi +1,класне рішення зі "стовпом" палива,а головне просто,дешево та ефективно.
    Логічно вийшло,збільшуючи площу теплообмінника,збільшено площу теплопередачі,чого завжди бракувало КЧМу.
    Одним словом - мій респект за конструктивне рішення.:Hi:
     
  5. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    яя натюрлих.кчм все время как кривая сковородка.мы когда людям горелки на отработке ставим пихаем туда листочек чугунтия раз-для создания дымового зуба.и листочек номер два как мишень дожигатель.площадь увеличиваетса +35%
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    дякую за добре слово!

    Тут є одна тонкість. Якщо у "стовп" не поставити кілька дощок на всю його площу - стовп горить весь. Виходить перегрів котла. Тому дрібне паливо я перекладаю двома-трьома дошками. Три шари виходить.
     
    1 людині також подобається це.
  7. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Остап1974
    зробив як Ви написали - засипав 20-ти літрове відро вугілля, зверху розвів багаття, як розгорілося то ще доклав декілька дрібно колотих полінець, дочекався поки це все розгориться і включив турбіну.
    дрова згоріли а вугілля дуже повільно займається, єдине що я забув - це залишити деяку кількість вугілля для того щоб зверху на грань насипати, потім вже згадав а вугілля вже нема, треба привезти від тестя.
    не зовсім зрозуміло - давати більше обертів турбіні ( так паспорт рекомендує ) чи лишати як на дрова ( 4 швидкість з 12 ), Ви писали що якщо забагато повітря то створюються пласти з шлаку!?
    на 4 вугілля червоніє але собі так поступово а якщо даю вже 6 - 8 то створюється сильне нагнітання і вугілля ніби як займається і все починає тріщати і шкварчати.

    і ще таке - Ви вугілля змочуєте водою перед загрузкою? коли я зверху досипав то помітив що вологе краще горить а от в цей раз тільки трошки змочив.

    забув зазначити - на дно виклав дрова щільно щоб не падало вугілля, мабуть із за цього погано повітря поступає :(
     
    1 людині також подобається це.
  8. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    Треба купляти ТТ в офіційних представників.Запчастини завжди на місці і сервіс :
     
  9. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    я купляв в Теплоцентрі - чек і гарантія в наявності.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    ELEfant, підтримуйте репортаж з палінням у котлі вугіллям. Дуже хочеться уникнути простих ляпів. Я ще не маю досвіду опалювання вугіллям, але при таких зимових морозах як зараз, цього літа необхідно буде подбати про вугілля.
     

Поділитися цією сторінкою