Своїми руками Обгортач своїми руками

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем gam-ua, 22 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Тяжко й нудно проходило вирощування картоплі. Якщо із прополкою та посадкою ще можна було якось миритися, то обгортання сапою для мене було справжньою каторгою. Як тільки почав сам заробляти купив у магазині обгортач. Каторгу відбувати стало легше. Але...
    IMG_1839.JPG
    Вопшим був у мене обгортач типа "плуг-рало". спереду один тягнув за шворку, із заду другий рулював. при цьому міжряддя було сантиметрів 35, ширше нізя, бо нехватало землі загорунти картоплю. дурнувата робота і майстерність потрібна була питляти поміж картоплі. набридло мені це і вирішив я зробити саморобний дисковий обгортач. технічне завдання сформувалося, але довго. Довелося повивчати передовий досвід. Як зясувалося розумні дядьки часто робили обгортач на фіксовану ширину і з фіксованим углом атаки. Я вирішив бути індивідом, тож вирішив:
    1) вага обгоратча бажано побільше
    2) ширина міжряддя має регулюватися
    3) угол атаки також мав регулюватися.

    Дістав диски із ступицями, замовив осі. все швиденько обварив. головний витратний матеріал диски, які мені дістались за 200 грн. практивно дурно. наймання оператора, який тягнув "плуг-рало" мені коштувало 100 грн. тепер я можу тягнути його сам. Фотозвіту про роботу не робив, бо все і так зрозуміло.
    IMG_0016.JPG IMG_1834.JPG IMG_1835.JPG IMG_1836.JPG IMG_1837.JPG IMG_1838.JPG IMG0038A.jpg IMG_1842.JPG

    А для тих хто в темі пропоную переглянути решту моїх саморобок https://krainamaystriv.com/threads/22715/ https://krainamaystriv.com/threads/22733/

    Чому я все оте знаряддя тягаю руками? немає мотоблока. але вже приступив до розробки і надіюся вже наступного року виставити його на конкурс. Саморобки, доречі проектували із перспективою використання із мотоблоком.
     
    mexanikcom та Andrii_M подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Не думаю, що мотоблок велика проблема. В тирнеті повно схем із КПП від ЗАЗ. Поцікавтеся, там нічого складного.

    Як приклад...

    20092009337.jpg
     
    mexanikcom подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    так на мінімальну зарплату не розженешся. буду робити на базі моста ВАЗ і коробки москвич-412. це те що в мене вже є. якось тільки ось треба укоротити. під рядок 60 см.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    В такому разі зразу на мікротрактор замахуватися, а якщо мотоблок, то простіше ЗАЗ. (в іншому випадку токарні роботи відкусять левову частку бюджету)
    Удачі в творчості!!!:Hi:
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    у мене город посерединці, а довкола ньог огороди. заїжджаю орати поки все не орють. і картоплю копаю, як уже хтось викопав. а до городу лише стежка. отож траткор не підходить. або дуже мініатюрний має бути. а так думаю мотоблок-трансформер зробити. щоб за потреби задок чи передок відкидався в лічені хвилини і виходив мотоблок.
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    У нас такие же в продаже на рынке стоят, практически копия.
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @bogdansv, у нас тоже по 1200 до мотоблока. маленькі.
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 5.
    Зараховано: 4.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: vova_k
     

Поділитися цією сторінкою