Трансформатор. Не хочу платити за електроенергію!

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Mykhaylo, 24 лют 2015.

  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    У вас в ланцюзі виникають вимушені коливання, що означає, що через індуктивність і ємність протікають струми, більше струму яй проходить через весь контур, причому ці струми більше в певне число разів, яке називається добротністю. Ці великі струми не покидають меж контуру, так як вони противофазно і самі себе компенсують.
    І не відміняйте закони Кіргофа
     
  2. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    До чого тут правила Кіргофа? Все що ми говоримо нічого не вартує якщо не має практичного підтвердження. Усі свої ідеї я намагаюсь перевірити експериментальним шляхом. Спробуйте самі повторити дослід - от тоді і переконаєтесь. Це ж зовсім не складно. Я не збираюсь власноручно переписувати підручник з електротехніки - кваліфікація не та.
     
  3. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Вартість енергії в нашій країні є величиною вкрай умовною, простіше - взятою зі стелі. І ця стеля бралася з урахуванням недосконалості механічних лічильників енергії, але виходячи з нагальних потреб "кормящихся". Електронні лічильники враховують енергію більш прискіпливо, але ніхто не спішить признати, що тариф для них повинен відмінусовувати надбавку, яка враховує недосконалість механічних лічильників.
    Приклад:
    10 років поспіль оплата по механічному лічильнику стабільно складає десь 100 грн. в місяць.
    Після заміни лічильника на електронний вона миттєво стає 150 грн. Це що, 10 років хронічної недоплати, чи початок періоду надприбутків для "кормящіхся"?
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Як я тут спостерігаю, то сюди закрався контролер. (не можна видавати тонкощі економії не знайомим людям)
     
    RomDzhan подобається це.
  5. Микола77

    Микола77 Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    46
    Я так зрозумів, що якщо лічильник електронний, то це все працювати не буде? жалко
     
  6. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Подивився я на параметри запропонованого Вами лічильника: http://www.nik.net.ua/files/all/2102-electronic/2102-electronic.pdf Нічого він надзвичайного не вимірює - також активну складову електричної енергії. В моєму випадку (якщо мій трансформатор випробовувати з допомогою НИК-2102) електронний лічильник покаже той самий результат що й індукційний лічильник - тому що я ніяких маніпуляцій (як то: "даже если к нулевому проводу со стороны нагрузки цепляешь землю") зі своїм лічильником не проводив.
     
  7. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    а давайте оставим лампы Ильича, а все экономки и светодиодные лампы выбросим, производителей привлекем...они ж сделали так что б мы менбше платили, негодяи:)
    давайте выключим еще и лифты тк они упростили нам жизнь...
    я вот считаю что человек просто сделал устройство которое не обманывает счетчик а рационально использует электроэнергию.... молодец! причем устройство его работает на принципах основанных много лет назад, просто не дают технологиям развиваться ...пока есть газ нефть и тд магнаты просто не дадут запустить такие технологии повсеместно... где сейчас грузин Капанадзе?
     
  8. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    В продовження теми зняв сьогодні нове відео: У відеозаписі показано як на базі трьохфазного трансформатора зробити пристрій для заощадження електроенергії.
     
  9. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    @Mykhaylo, на ваших видео меня сильно напрягает безграмотность чертежей и уродство конструкций.
     
  10. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Как говорят русские: "Чем богаты, тем и рады."
     
    akssmeta подобається це.

Поділитися цією сторінкою