Учимся экономному вождению

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 14 гру 2011.

  1. Андрей Сидоренко

    Андрей Сидоренко Підмайстер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Киев
    Мирослав, а Вы не разделяете личный блог и профессиональную деятельность?
    Если вас интересуют мои автомобильные статьи, почитайте здесь:
    http://diagnostic.bosch.com.ua - их до сих пор используют для обучения персонала.
    А то, что Вы делаете выводы о моей профессиональной пригодности по личному блогу, простите, не лучшим образом характеризует Вашу прозорливость и мудрость.;-)

    Добавлено через 3 минуты 20 секунд
    Интересно, мне ответят на вопрос о том, какая из моих фраз дала основание так думать? Уже который раз в этой теме люди выдают собственные выдумки за истину в последней инстанции. Тенденция?
     
  2. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Учимся экономному вождению

    А які оберти двигуна? Ви не думали про занижений тиск масла, через низькі оберти насоса?
    З особистого досвіду: Років з десять назад, заганяли ВАЗ на капремонт двигуна. Так от, після розбору моторист каже: "Хлопці ви так їздите, що я у тещі з ваших "розпрєдвалів" вже дві клітки для свиней зварив"
    Фішка в чому?: Їзда "внатяжку" - оберти менше 3000. Насос на таких обертах, не може закидати масло наверх до розподільчого вала.
    В результаті злизані кулачки і вал іде на клітки свинямhello
     
    4 користувачам це сподобалось.
  3. serjukta@

    serjukta@ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.776
    Симпатії:
    1.287
    Адреса:
    Киев Оболонь
    Re: Відповідь: Учимся экономному вождению

    ЁЁ мля, так я так же єзжу, с оборотами до 3000. При такой езде может масло жрать движок?
     
  4. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Учимся экономному вождению

    Не зовсім, все залежить від автомобіля, і конструкції системи змащування. Класика жигулів найоптимальніше змащується при обертах 3000 і вище. При їзді внатяжку і з раннім вмиканням передач, масляний насос не розвиває необхідної продуктивності, і просто не може підняти масло наверх - до розподільчого валу. Розподільчий вал від недостачі масла, передчасно зношується. Ексцентричні кулачки, які натискають на коромисла, просто стираються. В результаті - неповне відкриття клапанів. І вал на заміну.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Учимся экономному вождению

    1700

    думав, міряв. 2,5 атм на холостих. 3,2 на 2000.

    на ВАЗі взагалі не можна їздити. Він навіть коли зовсім не їздитиме - поламається до рівня необхідності капітального ремонту Хочете аргументів по цьому питанню? :)
    у ВАЗ на розпредвал масло взагалі не подається. ВВажається, що масло потраплятиме на кулачки розпредвалу шляхом розбризкування з маслопровідних отворів.
    На відміну від ВАЗу, у моєму Форді на кожен кулачок розпредвалу подається окрема цівка масла з спеціальної трубки-гребінки маслопроводу.
    По питанню змазки кулачків розпредвалу ВАЗ відносно Форду - це кам'яна сокира у порівнянні з ручним млинком для м'яса..:) (щось мені свині м'ясо нагадали)

    В питаннях двигуна ВАЗу можете мені довіряти.. Я допомагав (коли був ще удома) їх ремонтувати своєму батькові, а мій батько - моторист з 40-річним стажем, до тепер робить капіталки радянській техніці, хоч вже не молодий, чотири дні тому відсвяткував свої 82 роки..:)beer
     
    1 людині також подобається це.
  6. Андрей Сидоренко

    Андрей Сидоренко Підмайстер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Учимся экономному вождению

    Ви взагалі знаєте, що на багатьох авто двигун більше 2500 обертів майже ніколи не крутиться? На сучасних авто з двигуном 2 і більше літри перевищення 2500 обертів трапляється лише у спортивному режимі і екстренному прискоренні. :vo:
    Доречі, "классика" ВАЗ - авто, сконструйоване пів століття тому. Авто року 1966.
     
  7. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Учимся экономному вождению

    Не хочу сперечатись, але давайте не станемо забувати те, на чому ми і наші батьки опановували автомобільну справу, а саме всі ті "запорожці", волги, москвичі, жигулі.
    Як на мене ця техніка заслуговує хоча б на мінімум поваги
    Те що машина застаріла, повністю погоджуюсь, але навіть на запорожці при умілому догляді і керуванні можна добратись з точки "А" в точку "Б".
    ПС. "на вівці не так соромно їхати як на Ладі"(с) Брайан Джонсон АС/DC

    Добавлено через 1 минуту 21 секунду
    Давайте, пофлудимо...:Hi:

    Добавлено через 1 минуту 4 секунды
    Маєте на увазі дизель?
     
  8. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Учимся экономному вождению

    ИМХО - Бред.
    ладно, у брата закончится совещание и я уточню диапазон оборотов в условиях "плавного педалирования" на Субарике Легаси 3,0 автомат.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Учимся экономному вождению

    я би ще скромно мовчав про цей ВАЗ, люди в нашій країні вибору не мали, ВАЗ - це найкраще, про що можна було мріяти. Саме людське терпіння варте поваги, а не предмет, яке викликав оце терпіння.
    От конструктори цієї машинки (не італійці) заслуговують негативу, вони якщо не спеціально закладали в конструктив цієї машинки слабі місця, то занадто спрощували вузли за для примарної економії у вартості. За це не можна пробачати.
    Чого варта тільки передня підвіска.. Та добре.. Слава Богу, що не ВАЗом єдиним.. :)

    щодо аргументів для ремонту: всі деталі ВАзу, в яких є гума як складник - не витримують ніякої критики щодо стійкості і витривалості. Можна мені заперечити, що не варта купувати запчастини кооперативного виробництва, а бажано заводські.. Але частіше заводські були гіршого стану від кооперативних..
    Хай пробачить автор теми за офф, більше не буду писати про ВАЗ, на ньому повільно не можна їздити, а швидко він сам не може..:)
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Учимся экономному вождению

    У мене дизель з турбінкою. Пререключаюсь при 2 500 - 3 500 оборотів. Постійна їзда на 2000 провокує закоксовку деяких вузлів, в тому числі і турбіни. При 3 000 на п'ятій передачі - 150 км/год. Червона зона з 4500 об/хв. Як на бензинці (з червоною після 5 500-6 000) можна їздити 2 000???:down::-[
     

Поділитися цією сторінкою