Учимся экономному вождению

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 14 гру 2011.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Я ответил на вопрос,а на экономное вождение влияет и подготовка авто! Даже такое маленькое- как давление в шинах- поможет сэкономить 1литр топлива.Движение на шнурках-тоже+! Знание работы светофоров на вашей дороге+ и много других факторов.Это все можно отнести к экономному вождению. Может я ошибаюсь Вы уж несердитесь.Это только желание помочь или поделиться знаниями.В нашем клубе это нормально. :Hi:
     
    Андрей123, мастер+в, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Дед Хоттабыч, у меня есть клиент на старом Форде, постоянно сетует на неэкономность авто, в итоге выясняю, что он 40-50 на четвёртой никогда не ездит - переключается с третей примерно на 60 hello
    Экономное вождение Автомобиля - искуство, и факторов, от которых зависит результат - множество. Не каждому владельцу карбюраторного авто под силу это освоить. Инжекторные автомобили тем и хороши, что их "мозги" принимают решение части проблем экономности на себя.
     
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Полностью поддерживаю! Всегда предлагаю переходить на инжектор,что б мозги работали на безопастность движения! Но есть просто любители классики. Пусть так и будет!:Hi:
     
    мастер+в та Мирослав подобається це.
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    мастер+в та Andrii_M подобається це.
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    1 людині також подобається це.
  6. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    дивлячись яка КПП. в мене і при 40 км можна 5-ту втикати, авсе тому, що КПП німчура всунула таку, що при 120 км в год - 3200 обертів двигуна. трохи погано, але колись була лопла тяга на КПП, то в мене було лише 1, 3 і 5-та передачі і слава Богу по Львові ще й покатався
     
  7. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    У мене при 3 000обертів на 5-й передачі - 146 км/год (по спідометру):Hi:
     
  8. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    та в мене стояла раніше повнопривідна коробка. там 2500 - то вже 100 км було а 2700 обертів - 120 км. шукав колись КПП з нормальним числом головної передачі. але як завжди КПП полетіла прямо 31 грудня і знайти не було коли і як і всунув знову КПП CRU. одне радує - шо вона має блокування диференціалу і гребе 2 колеса. чесно - не знаю як і за рахунок чого,але замітив, коли не буксувати, а плавно давати газок - 2 колеса вигрібає
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 17:39 ---
    між іншим економне в мене не получається, особливо після поїздок по ЄС. там зелений загорівся - перша-друга-третя-п*ята!!! так само і тут. там привчаюсь, пристосовуюсь і тут мені всі так повільно тягнуться. я б сказав трохи агресивна в мене їзда. але не лихачу. не підрізаю (хіба маршрутчиків) не роблю аварійних ситуацій і вмикаю всі повороти. ДХО і 24 год на добу ближнє світло.
     

Поділитися цією сторінкою