Доска Евминова

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Andrii_M, 25 лис 2011.

  1. bars59

    bars59 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    ОС ХР.Хромом не пользуюсь так как нэт по трафику,а в Хроме нет возможности оперативно управлять картинками,а грузить все под ряд не хочется.
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    bars59, попробуйте обновить флеш. Если не поможет - попробуйте в браузере отключить флеш. Если не получится - распишу подробно как сделать.
     
  3. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Робив я таку доску. В мами було 2 спинних грижі, про операцію вона і чути не хотіла, і тому серед різних варіантів використали доску. Стан хвороби був такий, що вранці вона не могла самостійно переступити через поріг, а це підняти ногу на 2 сантиметри. Зробив доску, підібрали оптимальний кут івперед - витягуватись. Спочатку зі слізьми від болю, потім трошки легше і в результаті при систематичному щоденному дворазовому витягуванні про біль мама забула на багато років. Як тільки вправи припинялись, за два-три тижні спина про себе нагадувала знову. Тому не варто списувати доску Євмінова, користь від неї є, потрібно зважено і систематично займатись - і результат буде. Якщо комусь цікаво, то фото можу викласти.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2014
    Voyutichi та Andrii_M подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Викладайте - судячи з кількості переглядів теми, вона багатьом цікава!
     
  5. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Моя конструкція така:
    1. До стіни прикріплено 2 кутника, на яких болгаркою зробив зазубрини для кріплення доски під різними кутами;
    2. Ручки для рук є зверху під доскою (зручно триматись лежачи на животі) та над доскою (відповідно для вправ лежачи на спині);
    3. З самого верху до доски прикріплений кутник, ребром якого фіксується доска в звзубринах.
    Довжина самої доски, висота, на якій закріплені кутники не вказую, бо ці параметри залежать від висоти людини. Цю інформацію можна знайти в інтернеті в книзі з вправами для доски Євмінова. На трубках були мякі паралонові ручки, але на фото їх вже немає (звичайні велосипедні ручки).

    DSC_0149.jpg DSC_0150.jpg DSC_0151.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2014
    Andrii_M та Voyutichi подобається це.
  6. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Є набагато кращі українські розробки, також захищені патентами і мають кращу терапевтичну і профілактичну дію.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    поділіться інформацією..
     
  8. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Я розробками не займаюсь, і патенти мені не потрібні. А якщо ви думаєте, що наявність патенту покращує терапевтичну і профілактичну дію, то я в цьому ну дуууууже сумніваюсь. :)
    У мами було дві хребтові грижі, витягування на дошці результат дало, і дуже хороший. А грижа і не здогадалась, що це не дорога розробка :kozak:
     
  9. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Будь-ласка. Тренажер-профілактор Юрія Попова (заслужений винахідник СРСР). Даній конструкції було протиставлено 51 екземпляр світових профілактичних пристроїв вкупі з дошкою Євмінова. Заодно і пару нобелівських премій довелося спростувати попутно. Я приймав участь у розробці, тестуванні, виготовленні і серійному виробництві даного тренажера. Було виготовлено близько 5 тисяч екземплярів. Практично всі працюють у Західній Європі. Кому цікаво- можу скинути методичку та інструкцію у електронному вигляді. Зараз цим не займаюся із-за різниці поглядів з винахідником.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  10. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Наведена мною розробка дешевша від дошки Євмінова. Добре, що Вашій мамі допомогло.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
    --- добавлено: 5 гру 2016 у 21:24 ---
    @Voyutichi, https://yadi.sk/d/Y5T4QdKSnhoC У збірнику є два потрібних Вам файли . ТКП_2 і "Практика довголіття".
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2016
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою