Электрокотел для частного дома 100 м2

Тема у розділі 'Электрокотлы', створена користувачем dimon_01, 3 лис 2011.

  1. Sam17

    Sam17 Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    6
    З приводу автоматів. Мій товариш, на тому тижні мав проблему. Згорів автомат - китай, маркований під українського виробника. 16 А. Причина, я так думаю - постійне перевищення потужності (часто працює аппарат на 2 Квт + бойлер 2 Квт + інше приладдя хлібопічка, мультиварка, холодильник, комп, чайник) але автомат згорів "тихо", без полумя. Товариш дуже правильний, поїхав в рем, заповнив купу паперів, оплатив через банк (не розумію за що), оформив виїзд рем, замість привезти електрика власним авто, і як результат, на заміну приїхала ціла бригада. В результаті - " можемо замінити тільки на аналогічний по потужності 16А". Результат очікуваний коли їх троє - домовитись тяжко. А 16А вже замало. Як варіант збільшувати ліміт (по факту заплатити декілька тисяч грн. за замінуицифри в компютері рем). Але, вихід знайшовся. В інтернеті, він знайшов варіант продажу автоматів на 25А перемаркованих на 16А. Сам ще не бачив, але вже встановили.
    П.С. я рік назад возив електрика до тещі, міняв лічильник на дифтарифний. Розібрали короб, підтянувся тесть і каже електрику: "поміняй заразом і автомат, я тут гарний, на роботі замутив. Eaton 40A." Електрик звісно сказав, що не можна, але якщо сильно хочеться, то чому б і ні. Поставив, собі забрав старий.
     
    Останнє редагування: 22 сер 2019
    Danil 1978 подобається це.

Поділитися цією сторінкою