Вирощуємо кролів та клітки для кролів

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Влад_@, 25 жов 2011.

  1. Бургунець Микола

    Бургунець Микола Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Я давав 1-2 см, щоб тільки проходили їхні горошки, дати більші розміри між рейками, молодняк буде провалюватися лапками, а сітка 1,5*1,5 буде як раз
     
    NEMAN подобається це.
  2. vito79

    vito79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украіна тернопіль
    @Белобородько,
    Белобородько, на мою думку крілицю підсаджувати до кріля тре коли внеі охота ,а коли вона нехоче то тижднь будуть сидіти разом а вона недасть, я пускаю до кріля ,кріль покриває крілицю зразу за 5 хвилин щераз і всьо забираю крілицю. за 5 днів контрольний запуск до кріля ,крілиця кусає кріля непідпускає до себе всьо забирай і чикай 30 днів.Крілицю до кріля пускають з 4 місяців і вагою неменше 4 кг
     
    Белобородько подобається це.
  3. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Все гуд "Машка" привела 8 кролят, которым уже месяц, их вес 600 - 650 гр.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    @NEMAN поки що і не почув відповідь на своє питання...
     
  5. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    В себе в клітці практикував між рейками відстань 2-2,5 см, а самі рейки 2,5 см. На рахунок сітки нічого підсказати не можу. Рейкову підлогу робив на одну половину клітки, інша половина суцільна. Кролі ходять до туалету як раз на рейковій половині, що літом набагато спрощує процедуру чистки кролятника.

    В себе розпочинав (й зараз тримаю) "звичайних дворових вуханів". Приглядуюся в сторону каліфорнійців, але й ця порода мене ще влаштовує (кролиця в 9 місяців 7 кг жива вага).

    А розпочинав я з того, що отримав в подарунок покриту кролицю, яка й привела мені мої перші 8 кроленят, на яких я в минулому році й "тренувався". У виводку було 7 "дівчат" та 1 "самец". Кролика обміняв у кума на іншого (для того щоб запобігти інбридингу). В цьому році вирішив за літо отримати та вигодувати мінімум 4 приплоди.
    Прививки робив один раз кролям коли кроленятам було 45 днів роздільними вакцинами, але минулий рік не можна вважати як прикладом по вакцинації. Дуже багато знайомих протягом минулого року взагалі не проводили вакцинації для кролів, й не втратили жодного кроля(хоча сам підтримую вакцинацію).

    На істину не претендую, бо кролів тримаю майже рік :-[
     
    Останнє редагування: 4 лют 2016
    NEMAN подобається це.
  6. vito79

    vito79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    украіна тернопіль
    Я починав з простячків ,тобто були перемішані каліфорнія метелик шиншила срібло всьо мішалось так і плодились на них пробував і вакцину . Починати з покупки дорослих 2 3 кріличок які вже покриті самцем щоб були провакциновані і пропоєні . породи каліфорнія гарно ведеться приплід у мене 8 - 11 кріленят лишаю звичайно 8 .Фландер непогана порода але у мене крілиць важко спарувати, НЗБ тоже гарно ведеться.
     
    NEMAN подобається це.
  7. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Напевно і я для початку піду цім шляхом
     
  8. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Пишуть ,що кролячий послід,ну їхні "какашки",дуже добрі(:-D)як органічне добриво для всяких городніх рослин..Це теж досить цікаво,..
     
  9. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    На рахунок "смаку", то не підскажу.:vo:
    А для городу, то дійсно дуже добре добриво, але потрібно давати перепріти. Тому що багато нітратів, що може попалити рослини. Я як правило замочую водою й даю тиждень, два перебродити, а потім піддобрюю городину, або складаю на гнійну кучу, й дою перепріти десь півроку.
     
    NEMAN подобається це.
  10. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Не обовязково,я гарні результати мав на помідорах,які замульчував королячим гноєм та травяними недоїдами . SAM_0251.jpg
     
    Nikodimka, vito79 та Белобородько подобається це.

Поділитися цією сторінкою