угу, и я тоже думаю, что пару рабов (в лизинг кредитных рабов можно будет взять в любом отделении Приватбанка) в багажник и пусть крутят там педали
Відповідь: Re: Перший електромобіль в Україні. Sergey_M А як щодо герметичності ємностей, які потрібні для зберігання водню?
Re: Відповідь: Re: Перший електромобіль в Україні. проблема зберігання водню складна, але все ж вирішена. в будь-якому разі якщо в США практично на кожній заправці можна заправитися воднем, то що завадить поступово відмовитися від бензину. цікава стаття про зберігання водню http://www.newchemistry.ru/letter.php?n_id=1381 попит породжує пропозицію - зрештою ідея з гідрогеном мені більше до вподоби ніж електрокари. запас ходу автомобіля в 300 км - не такий малий, і заїхав на заправку причепив шланга, заправився і поїхав далі. Зрештою є й інші альтернативи + гібридні технології...
Не бачу проблеми в заправці, зберіганню і транспортуванню водню - на мій погляд немає принципових відмінностей від давно існуючих і діючих метанових установок. При установці системи вприску 4 покоління (аналог бензинового інжектора) і добавці в газ якогось ароматизатора для своєчасного виявлення дрібних нещільностей система не буде поступатися метановій (200 атмосфер в баллоні, запас ходу легковика 100-200 км в залежності від ємності балону і типу двигуна), просто параметри настройки потрібно різні. Інша справа - психологія. Всіх - споживачів, виробників, всіляких політиканів (лоббістів).
Відповідь: Перший електромобіль в Україні. Потерпімо ще трохи я теж таку хочу . Почекаємо поки не зроблять таку щоб важила до 500 кг. мала макс. швид. 100 км.год та одного заряду аккумуляторів вистачало на 150 як мінімум кілометрів ... І бажано заряджалася за 4 годинки .повністю)))))
Re: Відповідь: Перший електромобіль в Україні. Маленький не значить хороший і безпечний. Прочитайте статтю про один популярний індійський електрокар G-Wiz (REVA): http://ecomot.ru/story/krash-test/uzhasnyi-krash-test-g-wiz-iz-realnoi-zhizni20111154 Ціна в Великобританії від 7700 євро, в Індії від 6000 доларів на свинцево-кислотних акумуляторах (80 км без підзарядки). Вага 745 кг. Вантажопідйомність 270 кг. Максимальна швидкість 70. Дальність поїздки на літій-іонних батареях до 140 км (їх почали ставити з 2008 року). Але ціна такої вже 14 500 дол. Час зарядки 6 годин.
Відповідь: Re: Відповідь: Перший електромобіль в Україні. прочитав. Я вам скажу, що та шкатулочка безпечніша від мотоцикла. Тому я би її купив. Більше 60 км по наших (моїх) ямах не поїдеш..