Философские мысли

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем poliglot, 29 вер 2011.

  1. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Voyutichi, Отут знов таки не погоджусь. Поки жили разом з жінкою - все було добре. Народився старший - побачила шо я вже таки "впрягся", нікуди не дінусь - почались концерти. Народився менший - я ще більше "впрягтись" вже не встиг - сама випрягла, забрала дітей і поїхала. Ну теща ще вчасно приїхала, помогла. І вся філософія, по наших законах діти завжди з матір"ю, а батько зі своїми "піжонськими вибриками" залишається. Хіба якшо докажеш шо вона бл..ь або алкоголічка, але я цього про свою жінку казать не можу і не хочу. І суд же не цікавитиме, шо з старшим весь час проводив я, гуляв, харчування продумував, виховував. Що він в 1.5 роки вже шось собі намагався молотком чи викруткою робить. А щас сидить в чотирьох стінах поки тесть з роботи прийде та хоть на вулицю виведе.
    Правильно мені сестра казала - ти її зараз на трон возносиш, так вона рано чи пізно повірить шо вона принцеса. Придивиться - а ти ж не принц. Так і вийшло - я то на огороді, з кролями, з курями, в ремонтах - ну не принц. Просто хто ж вчасно слухає поради.. Любов опять же таки..
     
    Petko, mijki та Vladimir1966 подобається це.
  2. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Если вы это называете "піжонськими вибриками" то я вашу жену очень даже понимаю. Вот только непонятно когда же вы при такой бурной жизни успеваете
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    То довга розмова..
    Ми на цьому світі тимчасово, як на екскурсії в музеї. Постарайтесь на гаяти часу на те, що відволікає вас від огляду експозиції цього музею.. :)
     
    mijki подобається це.
  4. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Т.М.,
    Шановний, про "піжонські вибрики" то не до мене, дивіться вище. А про "сердечні драми" - скажу по секрету, мені 39, а одружений 3 роки. Можливо Вас це шокує, але до одруження у мене були інші жінки. І, оскільки на них я не одружився, то, мабуть, були і розлучення з цими жінками.
    Не хочеться бути занудним, але отак одразу, не прочитавши хоч пару попередніх постів.. Ви не філософ:Hi:

    Voyutichi,
    Все буде добре - мобілізація ніби ж знову:-\
     
  5. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Image 2.jpg
     
    Reno, leshiy_40, Voyutichi та 2 іншим подобається це.
  6. Lana CK

    Lana CK Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.869
    Симпатії:
    5.421
    Адреса:
    Киев
    :-D:-[

    Человек, умеющий вовремя, с правильной интонацией сказать "бедная моя девочка" — король и Бог.

    Виктория Райхер "Полисексуальность"
     
    leshiy_40 та Т.М. подобається це.
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.884
    Симпатії:
    82.186
     
    Останнє редагування: 21 лют 2015
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    8 звичок щасливих людей
    [​IMG]

    1. Не турбуються про те, що інші думають про них
    Не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їхнє самопочуття. Що б не говорили ці люди, все стікає з них, як з гуски вода. Адже вони твердо знають, що гідна людина - не та, у якої немає недоліків, а та, у якої є чесноти.

    2. Завжди у всьому бачать плюси
    У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивну сторону, такі люди створюють її самі. Вони не жалкують. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було погано, то це досвід.

    3. Завжди доброзичливі та вдячні
    Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно - це ще одна людина, поряд з якою можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не шкодують кількох хвилин на те, щоб висловити подяку іншим людям.

    4. Завжди посміхаються і позитивні
    «Ми сміємося не тому, що ми щасливі; ми щасливі тому, що сміємося» (Вільям Джеймс). Посмішки та сміх - невід'ємна риса щасливих людей. Так уже склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим більш світлими фарбами буде розфарбоване наше життя.

    5. Живуть у цьому моменті часу
    «Я пережив багато страшних речей у своєму житті, деякі з них відбулися насправді» (Марк Твен). Вони не чекають вечора п'ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Не чекають весни, літа, осені, зими. Адже найжахливіша помилка - це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш у камері схову в очікуванні життя...

    6. Знають, що не все в цьому світі є абсолютним
    Важко побороти в собі перфекціонізм, але це необхідно. Все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості. Вони не картають себе за неточності і недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі йдуть не так, як планується, і це нормально. Неможливо все тримати під контролем.

    7. Вносять свій внесок у навколишній світ
    Один з кращих способів відчувати себе щасливим - змінювати навколишній світ. Для цього необов'язково рятувати народ або зупиняти цунамі. Досить просто посміхатися людям, робити компліменти, допомагати друзям, дарувати подарунки...

    8. Продовжують вчитися
    Вони цікаві і прагнуть дізнатися нове про світ та людей, що населяють його. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, допоможе створити нові ідеї, позитивно вплине на мислення і робить дні більш насиченими і яскравими.


    © знайдено в мережі
     
    leshiy_40 та Vladimir1966 подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    рай.jpg
     
    mijki та Sass подобається це.
  10. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    [​IMG]
    Найліпші речі в життю безкоштовні .
    Обнімання , усмішка , друзі , поцілунки , родина ,сон , сон , сміх ., хороший настрій .
     
    Tomash подобається це.

Поділитися цією сторінкою