Философские мысли

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем poliglot, 29 вер 2011.

  1. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Т.М., От з Вами не погоджусь/на цій сторінці пост/, вибачте. "..Как-то шел.."
    Я своїх предків пам"ятаю з прадіда /по батькові/. 3 войни пройшов, з 2Св. без ноги повернувся. Був одним з перших майстрів на селі. Все життя працював. Купа дітей, прокормить нелегко було, голод 47-го, але..
    Мій дід. Вже ж легше, батько допомагає. Перебрався в райцентр /Лубни/. Як сам казав "..робив на тих роботах, які потрібні були моїй сім"ї.." В вільний час їздив ще по селах фотографував людей, теж заробляв. Побудував будинок в Лубнах і дуже допомагав своєму сину.. Тож нелегко, і в 70 шукав де підробить..
    Мій батько. Жив вже в Лубнах, в тому ж будинку. Чим коштом закінчив Полтавський с/г інститут і почав самостійне життя - самі розумієте. Викупив кооперативну квартиру, до 60 працював, виростив мене і сестру. Вивчив, забезпечував.
    Я до 18 прожив без проблем, армія, працював. Ніколи не знав фін. труднощів, якби що - батьки б допомогли. Питання лише в тому, як їх переконать, що і без їх грошей все добре. Купив хату в селі. Жили тут, народились сини. Мені скоро 40, а я вже подумовую що треба якось фінішувать трудову діяльність)) Звісно, в своєму садку я буду колупаться поки не гігну, але одному сину квартира в Лубнах, другому - хата в селі.
    От і думайте, в моєму родоводі з кожним поколінням час "виходу на покой" зменшувався на 10 років. І я ще не кажу про те, що я не працював зовсім не так, як мій дід чи прадід. Фінансово прогрес великий.
    А з приводу бути щасливим, то це взаємопов"язано з фінансами. Хто не згоден - давайте сперечатись.
    --- добавлено: 31 дек 2014 в 22:30 ---
    Зразу скжу, з Lana CK, дискусій не буде) Дуже подобається хід думок цієї Панянки. Знав би шо старший за віком - сказав би Умніца /вибачте за суржик/.
     
    Останнє редагування модератором: 8 січ 2015
  2. Lana CK

    Lana CK Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.869
    Симпатії:
    5.421
    Адреса:
    Киев
    [​IMG]
     
    andrij64 та sanykrimea подобається це.
  3. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Риторичне питання: "А чи так само подобався б хід думок "цієї панянки" якби на аватарці було не таке личко, а крокодиляче ?"
     
    sanykrimea подобається це.
  4. Lana CK

    Lana CK Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.869
    Симпатії:
    5.421
    Адреса:
    Киев
  5. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Sass, Дійсно риторичне, але, думаю, так само сподобався б.. Останні пару місяців і, мабуть, найближчі півроку "..женщина меня интересует исключительно как собеседник..")) Та і навряд чи знайдеться жінка, яка виставить на авку фото, де виглядає як крокодил..
     
  6. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Друже, не лякайте так.. Невже, НАСТІЛЬКИ захопились філософією ?!
    Аж серце прихопило...
     
    Веледар та Т.М. подобається це.
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    — Аркаша! Вы волнуетесь меня видеть?
    — Волнуюсь, Сонечка! Переживаю после разлуки… Себя не контролирую… Руки трусятся…Сердце таки колотится… Полное осчущение, шо встанет…
    — Да? Вы мне льстите! Шо плохого, если встанет?
    — Да, я таки за сердце.
     
    Т.М. та Мирослав подобається це.
  8. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Sass, Та не, у мене так після кожної "сердечної драми" - 2-4 тижні алкоголізму, потім з півроку відпочиваю /читаю, хожу на природу/ ніким не цікавлюсь. І вже тільки тоді починаю знову задивляться на жінок)) Правда, цей раз ситуація інша, діти все ж таки, ну, там буде видно..
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Веледар, гурман Ви, Веледар, гурман.. Вже пора кидати піжонські вибрики і впрягатись "по-повній"..
     
  10. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Image 7.jpg
     
    sanykrimea подобається це.

Поділитися цією сторінкою