Помогите выбрать твердотопливный котел

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Вован 59, 14 вер 2011.

  1. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Я тут промониторил цены.
    Ни нормальной опилки, ни лузги не взможно купить ни по какой цене.
    Все выкплено пеллетчиками.
    Пеллета лузговая 2500 а не 1250 как в прошлом году.
    Микс, какой там нахрен микс, чистые отходы подсолуха 1700 в бегах а не 850.
    Такое впечатление, что газ по 16 а не 8.
    Белой пеллетой топить дороже газа.
    Так, что все ти троны, что пекут коржи сразу в утиль не переводя времени и материалы.
    Щепу предлагают с неконтролируемй и негарантируемой влажностью.
    Вывод.
    Дрова, топливо заготавливпть с весны, строить навесы, сараи, чтоб весь запас был во дворе, пока у поставщиков глаза еще не квадратные от ожидания прибыли в преддверии отопительного сезона.
     
    pic16f887, Aleks dp, полюс та 2 іншим подобається це.
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Уже писал в одной из тем: Некоторые продавци щепы (при покупке щепы на вес) умеют в 85 кубов щеповоз втаскать до 5 тон воды! На влагомере показывает не более 20 %- всё в пределах нормы, а оно не горит! только тлеет!
    Да должно! но на протолкнуть- пропихнуть-зарегистрировать уходит ещё столько-же скольколько стоимость оборудования!
    --- добавлено: 29 лис 2018 у 19:13 ---
    Вот и выходит, "что лучше, кушать торт с друзьями или г...но самомму?" большинство жителей нашей страны отвечает: "не! не! я сам!" Жаль что я живу далеко от Вас, Станислав! Могли- бы кооператив замутить)))
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2018
    Владмир подобається це.
  3. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    @Vasil77, можемо поміркувати над такою пропозицією, через 2-3 тижні.
     
    Vasil77 та Forius подобається це.
  4. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Ежли шо, я с Вами.
     
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @Владмир, до Станислава мне 35км, до Вас 600+км. Дрова будут дорже нефти))) Вам я предлагал вариант переделки КСТ в шахтный. Мой "нихрена не выйдет" работает 2 недели. Жгёт берёзу и ольху свежепил, вода из неё аж капает! Пока всё в пределах нормы, клиент доволен, в доме тело, делает 2 загрузки в сутки.
    --- добавлено: 1 гру 2018 у 19:30 ---
    о сжигании мусора.
     
    Останнє редагування модератором: 9 гру 2018
    pic16f887 та Алекс Иваныч подобається це.
  6. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Я не про дрова а про идеи.
     
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Я всегда ЗА! обмен идеями, любыми (пусть по началу они будут казаться бредом). Главное результат! Коллективный разум уже много раз доказал своё превосходство!
     
    РЕПЕЙ та Владмир подобається це.
  8. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    мій тоже вже 4-й рік. свіжопиляне горить також,тільки палити шкода, низька ефективність. тому міркую зробити налаштування на сиру тріску. вона підсихає швидше за гіллячку. може маломальську механізацію припасувати доведеться.
    Будеш поряд - навідайся в гості
     
    bogdan_1983 подобається це.
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Заїду!
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Хочу повернутись до котла з назвою "ніхрена не вийдєт". Перші результати роботи втішають! котел працює задовільно. Профільні труби цілі, цегла ціла, доробок та змін по завешенні монтажа не було. Котел відпрацював майже 2 місяці на деревині з максимальною вологістю, все "свіжпоил" з лісу. Відносно задекларованої вартості: все вийшло!, бо не вкладались кошти в утеплення, ушільнення, прилади контролю...( це складає від 40% вартості і може перевалити за вартість основи- котла). Котел обігріває будинок біля 100кв.м та має 2 завантаження на добу. ТАК, цей котел має купу недоліків та вад, але виконує свою головну функцію- обігріває приміщення з помірною витратою часу та палива!
    --- добавлено: 27 гру 2018 у 12:23 ---
    Для "увероваввших" в критичні температури в шахті котла: за фото видно, що температури не достатньо для вигоряння сажі в шахті, але відкладення сухі! та періодично осипаються, після накопичення критичного шару. ГОЛОВНЕ відсутні сморід креазоту та чорна жижа під шахтою котла, а зважаючи на якість палива в мокрій шахті то МАЛО бути в необмеженій кількості!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 4 січ 2019
    Yanuwevsky та s_fly подобається це.

Поділитися цією сторінкою