Деревянные полы, порядок создания пола

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем spine, 20 бер 2009.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    - верх обичні смерекові доски зєднані між собою 1/4, під них незнаю шо стелити тому питаю. Приглядався до "теплый пол" але страшновато таке монтувати на другому поверсі, там треба стяжку робити . Підоски напевно мін вату (просто е можливість появи гризуна). А гідроізолятор з інфрачервоним рефлектором це листи?
     
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Re: Деревянные полы

    Підлогу роблю сам по вихідних - так що вона в процесі!! в вашому випадку якщо дошка 88мм то по краях по 2 шурупи а на всіх решта лігарах - по одному, фельц буде тримати трохи від викривлення! роби запас по висоті на порогах з врахуванням в майбутньому кладки паркету! плінтус кріпи на шурупи з потаєм, Зручно - коли треба - завжди можна швидко зняти і без пошкоджень! ну а нарахунок жінок - якщо вона кандидат інженерних наук - тоді слухай! якщо ж ні - тодумай і роби сам, бо не все що гарне - надійне і якісне, а підлога несе на собі весь здобуток сім'ї!!!! то ж порада -роби надійно!!! а шурупи бери фірмові нормальні - не пожовтіють!!

    Вата американського в-ва Джонс Менвіл. Екологічно чиста, без формальдегідів. Для тепло звукоізоляції мансард, дахів, перегородок, стелі, стін. Для вас то що треба!

    Вата американського в-ва Джонс Менвіл. Екологічно чиста, без формальдегідів. Для тепло звукоізоляції мансард, дахів, перегородок, стелі, стін. То саме для вашого випадку! правда й ціна дорожча від мінвати!
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    Vudracom , посмотрим что у нас есть с "Вата американського в-ва Джонс Менвіл."
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    2orex гiдроiзолятор з рефлектором - це полiетиленова плiвка з напиленим на неi шаром блискучого алюмiнiю. Можете взяти в такiй якостi спiнену полiетиленову плiвку, таку, що настiну за радiаторами приклеюють.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    - так, я бачив такі штуки, дуже хочется пересипати пол шпари по 5-7мм...пиплять по страшній силі, я в деяких місцях гвозді які починали вилалити повіймав та на саморізи прикрутив , трохи попустило.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    orex_, знімайте акуратно підлогу, почистіть фельци і скручуйте шурупами. Якщо нема фельців - то я би їх додатково зробив. Головки щурупів заглиблюйте (я би втопив їх на 1-1,5 см), а в дірки забийте деревяні кілки по розміру, на клеї. Потім простругайте і проциклюйте підлогу.
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    Voyutichi, так спасибі. А фельци це, що? . Стару підлогу я навряд чи буду залишати , все буде залежити чи получиться акуратно зняти доски їм більше 30 років
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    це пази для з"єднань дощок між собою.( в чверть і т.п.)

    я в суботу знімав підлогу у кухні (9м2) Всі дошки здророві, першу, правда, пошкодив, дошки прибиті були гвіздками. Добре знялося, деякі гвіздки поржавіли, але дерево - здорове.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    - ок, спасибі, зара доски без фельц, я їх буду на нову підлогу робити.
     
  10. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Re: Деревянные полы

    якісно і дешево - речі несумісні!! то ж уточніть свої можливості і побажання!!:K
     

Поділитися цією сторінкою