ИБП для котлов

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Staratel, 17 сер 2011.

  1. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Котел газовый ? Достаточно ИБП мощностью 300-350Вт если что.
    Варианты китайцев больше,есть еще Rucelf.
    Я много общаюсь с провайдерами беспроводного инета они полюбляют эту марку
    Как вариант
    Лайн-интерактив Rucelf UPI-1000-12-EL 12вольт батарея
    Онлайн Rucelf UPOll-1000-36-EL 36вольт батарея
    --- добавлено: 26 окт 2013 в 22:56 ---
    Был негативный опыт или просто то что китай ?
     
  2. Artm

    Artm Бригадир

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    71
    Mediaservice, Привет! та уже ведь жовано пережовано, это как к холодам так эта тема и всплывает, я ничего против китайцев не имею, точно так же как и не имею к ним сипатий. я просто предположил что озвученная выше марка - это тот же люксеон только в другом корпусе.
    Проблемы с люксеонами были, о том что они не хуже украинских Леотонов - уже понял...

    Извеняюсь за офтоп, но меня проблемка, котел Herman Micra 2 se, турбированый 2 контурный - заметил что в выхлопе сильно воняет газом, складывается впечатление что газ недогорая вылетает на улицу - может кто в курсе что за?? или как проверить хотя бы
    заранее СПАСИБО!
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    як це газом? Метаном? Чи цією "смердючкою", що її добавляють для виявлення негерметичних місць?

    Перевірити оглядово якість спалювання можна по формі полум'я і його кольору. При наближеному до ідеалу спалюванні полум'я взагалі не видно. В побутових пальниках я бачив таке тільки в інфрачервоних пальниках вісмана.

    Якщо мало повітря - полум'я має жовтуваті "язички", надлишок повітря - полум'я відривається від пальника. Але якщо полум'я і не відривається від пальника - це ще не гарантія нормальної кількості повітря.
    При налаштуванні пальників без газоаналізатора я визначав межі розміщення засувки повітря від появи жовтизни у полум'ї до його відриву і виставляв кількість повітря десь на 1/10 - 1/5 від межі "жовтизни".
    Така метода годиться для пальників з фіксованою потужністю. Для модульованих - складніше.
     
  4. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Не совсем.Надо только разобрать их , собрать и так несколько десятков :)
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Попався сьгодні на халяву комп"ютерний безперебійник, без акумулятора. Тут дочитався що котел від такого буде працювати не правильно, чи як??? Маю намір зростити з циркуляційним насосом твердопаливника.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    подивіться форму вихідної напруги. Якщо меандр - тоді найгірший випадок, якщо наближена (ступенева синусоїда) тоді краще. Чиста синусоїда - найкращий варіант.
    Якщо таки хочеться використати цей блок для насосу - треба пропустити вихід з нього через фільтр для 50 Гц. Як зробити фільтр - я трохи призабув, можна відновити за допомогою літератури. Потрібно буде дросель на залізі перерізом 10-16 см2 і конденсатор на 400 В,
     
    bon007 подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Voyutichi,
    Так в тому і проблема. Зглажений меандр, во воно http://fcenter.ru/product/goods/11126
    А через древній стабілізатор напругу не піде, і що трапиться якщо на пряму насос ввімкнути???
    Вибачте за дурні запитатання, сьогодні неділя не хочеться експерементувати.
    Дякую!!!:Hi:
    (дросель намотати не проблема, знайшов схему, то там формул пів сторінки)
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Короче!!! Розібрався. Для живлення циркуляційного насоса від комповського безперебійника потрібно пропустити напругу через фільтр 50Гц. Дросель для фільтра підходить від 80-ти Вт. світильників денного світла(такі великі, на промисловості ставились). Світильники десь валялися в господарстві, конденсатори в наявності, насос 40-59-70Вт знайшовся. Ось без експерементів не обійтися.
    http://qrx.narod.ru/bp/f_el.htm
    Якщо цікаво, можу відписатись про результати, але не сьогодні.
     
    Andrii_M та Voyutichi подобається це.
  9. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Если материалы для дросселя на шару - мотайте .
    И еще компутерный упс может быть не расчитан на длительную работу от батареи - ключи силовые охлаждать нужно хорошо
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да є того хламу, купляти точно нічого не прийдеться. Думаю дросель спробувати від світильника, тільки в резонанс настроїти. А використовувати як аварійне резервне джерело для циркуляційного насосу, можливо максимум дві-три години на тиждень, хоча над охолодженням треба подумати. Акб пристрою автомобільний, маю підтоптаний, трохи відчухаю.(аби до повного вигорання котла вистачило) Потім будемо думати над вдосконаленням. Для великих аварій генератор в наявності.
     

Поділитися цією сторінкою