ИБП для котлов

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Staratel, 17 сер 2011.

  1. Oleg86

    Oleg86 Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Да я наверное возьму паузу до понедельника, хорошенько еще проштудирую матчасть, а в пнд уже буду что-то решать. Потому как прошлой зимы мне хватило с головой.
     
  2. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    ЗЫ. Так я Вам и не продам тот ИБП, если Вы к нему надумаете такие батарейки ставить. Тут месяц назад в одного клиента Сигвей взорвался. похоже что-то с ЗУ случилось, а в нем же что то типа литий-железо-фосфатных, гаража не стало, Лендровер стоял с открытыми окнами и белым салоном, превратился в черный салон, а ИБП на 30кВт сейчас у меня на профилактике, весь в саже. Так что для таких батарей нужны строгие условия, мы еще к ним не готовы технически.
    --- добавлено: Sep 25, 2015 5:49 AM ---
    Вентуру не берите, есть отказы, 1-2 ходят бывает, вообще как повезет, но жалобы есть. BB не знаю, не продавал их практически. Everexceed продаю, вроде ниче, было на третьем месяце умирали 3шт, но все заменили, конфликт исчерпан.

    А по поводу систем на новомодных акб, никто их и не покупает, это пока как замануха, для поговорить.
    --- добавлено: Sep 25, 2015 5:52 AM ---
    И по ЗУ ИБП, я прикинул, нужно до 20А, иначе не будет успевать. И АКБ не меньше 100А/час, чтобы не кипела сильно в моменты веерных включений.
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2015
  3. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    А тепер давайте предметно. Що за сигвей, де купувався, з якими акумуляторами?
    Туди зазвичай ставлять літій-іонні або літій-полімерні. Тому що вони легкі.

    А літій залізо фосфатні (залежить ще від моделі та виробника) взагалі надійні. Щоправда не переносять (погано переносять) глибокого повного розряду. Тому для них застосовують балансир, який відключає батарейку. Для того, щоб її ресурс не падав. Якщо балансир не застосовувати - то буде батарейка світити до упору, але і ресурс впаде. Може різко закінчитись взагалі.

    А та батарейка, що я показав - взагалі - літій-ітрій-фосфатна.

    А взагалі безперебійне живлення потрібно розраховувати індивідуально.

    Потужність акумуляторів можна збільшити. Купити одну штуку або один комплект - перевірити як працює. Якщо нормально - ще одну штуку, другий комплект.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2015
  4. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    Уже не выйдет предметно, не осталось с сигвея ничего. А ИБП остался, стоит у меня во дворе, все никак руки не дойдут его почистить.

    А Литий-разные батареи я не ставлю и не предлагаю поскольку по ним нет наработки в инверторных системах, будет опыт буду продавать. А пока по накатанной, ибо если бабахнет у клиента то это мне очень дорого обойдется.

    Так тут нуждающийся пускай сам себе решает колхозить или по накатанной.
     
  5. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Про інверторні системи я вже писав тут.
    https://krainamaystriv.com/threads/21324/page-11
    Суть - всі системи будинку переводяться на постійний струм і живляться від сонячної та акумуляторної батареї. Або від ДБЖ, блоків живлення 220 вольт/12 вольт, наприклад.
    Решта обладнання, наприклад, холодильник, телевізор - від інвертора. Тоді інвертор не треба дуже потужний.
     
  6. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    Вы это сделали или это теория?

    А то я на солнце живу уже не один год, Сейчас как раз расширяю до зеленого тарифа 10кВт. И к вот этим переводам на 12В отношусь крайне скептически.

    Это все просто исходя из практики вопроса. Никакой теории, только практика.
    Все, полез на крышу, 5кВт крутить 17модулей. Слезу, отвечу.
     
  7. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Я ж написав там, що сонячної батареї немає. ДБЖ та акумуляторів - також немає.
    Освітлення можна зробити на 12 вольт (принаймні резервне).
    А нагрівальні прилади, наприклад кип'ятильник, можна підключати на будь-яку напругу постійного струму до 220 вольт. 24, 36, 60 і так далі. Аби акумулятор/сонячна батарея потягнули таке навантаження.
     
  8. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    Я не вижу для себя смысла в прокидывании параллельно действующей сети еще и 12В линию, тем более что-то греть тэнами на постоянку. Прикидывал экономику бойлера на посоянке, дак выходит выгодней коллектора поставить или электрику государству продать, а на заработанные нагреть воду иными средствами.
     
  9. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Мережу можна комутувати. Вручну або автоматично.
    Ще варіант - просто мережу освітлення 220 вольт переробити (повністю або частково) на 12 вольт на постійній основі. Наприклад, з світлодіодними лампочками на 12 вольт.

    Лампочки розжарювання 220 вольт, наприклад, 40 ват також можна живити від акумуляторів. Наприклад, 60 вольт або скільки там в кого є? Але це неекономно. Та й світло буде слабе.

    Колектор також коштує грошей. А сонце з кожним днем світить менше та слабше.

    Иными средствами - це продати електрику дорожче, а купити ту саму електрику дешевше.
    От спочатку продайте - а потім напишете. Скільки заплатили за лічильник, інвертор та все інше.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2015
  10. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    А какой там ток по 12В будет течь?

    И по продать и купить. Так уже, уже, работает и деньги капают. В Бориспольском районе 6ть обьектов работают, и на очереди уже пяток.
     

Поділитися цією сторінкою