Патриотовка

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем captain Grey, 16 лип 2011.

  1. dmitriyda

    dmitriyda Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    132
    Адреса:
    Чернигов, Украина
    И здесь здравствуйте. Да у Вас тут рай. Очень всё понравилось. Даже кое-что на заметку взял.
     
    captain Grey та Voyutichi подобається це.
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Привіт, шановний. Радий Вас бачити. Дуже чекаю на Вашу розповідь про садибу - трохи "підгледів" у світлинах Вашого ставка-басейну багато цікавого. Ну ж бо, не зволікайте з відкриттям своєї теми!
     
  3. dmitriyda

    dmitriyda Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    132
    Адреса:
    Чернигов, Украина
    Спасибо, здоровски приятно. На следующей неделе попробую.Анекдоты люблю рассказывать, почему о прудике не поведать. Но у меня всё не так глобально.
    Теперь по существу. Прочитал Вашу тему, два вопроса. Видимо невнимателен, пропустил чем отапливаете. И второй вопрос, покрытие из дерева пола под навесом перед входом. Сфотографируйте, пожалуйста крупнее, цена вопрса, как себя ведёт. Мой вариант Вы видели, в домике причал покрыт пока крашеным осб, некрасиво и непрактично.
     
  4. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    dmitriyda, як Ви зрозуміли, в садибі поки що жиле - одне приміщення. Це баня з кімнатою відпочинку при ній. Опалення, як система, там відсутнє. Тому взимку кімната з санвузлом та кухнею обігрівається масляним радіатором, випуску 1985 року, з терморегулятором. Коли приїзджаю на вікенд, вмикаю додатково тепловентилятор. Витрати електроенергії в цей період - до 300 грн на місяць.
    По підлозі на терасі. Проста соснова дошка для підлоги, правда оброблена антисептиком та вскрита палубним яхтним лаком(не дешевим). По весні потребує поновлення лакового покриття.
     
    dmitriyda подобається це.
  5. dmitriyda

    dmitriyda Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    132
    Адреса:
    Чернигов, Украина
    Эх, не подходит. Причал над водой, нельзя химикаты... Ладно, не первостепенно. Об отоплении тоже, пока не буду захламлять Вашу тему. Но мысли есть, с удовольствием поделюсь...
     
    captain Grey подобається це.
  6. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Та пишіть, мені цікаво...
    Стосовно Вашого "причалу" - якщо маєте фінанси, зверніть увагу на ПХВ-дошки саме для зовнішнього використання. Я ж збираюсь будувати місток через ставок під тросом з електродротом, що протягнуто до пасічного будинку, стовпи з дуба, а все інше з сосни. Просто буду обробляти антисептиком та фарбувати.
    [​IMG]

     
    dmitriyda подобається це.
  7. dmitriyda

    dmitriyda Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    132
    Адреса:
    Чернигов, Украина
    Пвх рассматривал(точнее прессованая смесь опилок с полимером), этими досочками во всех программах профильных стелят... Уж больно заоблачные цены, если не придумаю-найду альтернативу, прийдётся... По-поводу отопления, во мне борятся пока два человека. Один бы уже давно остановился на электрокамине, в предвкушении ожидая окончания строительства и тихих зимних вечеров. Второго не устраивает, хочет топку под натуральные дрова. Второй мне ближе, но хорошие, главное красивые, топки только импортные, стоят много европейских денег
     
    captain Grey подобається це.
  8. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Я б питання опалювання розбив на дві площини: - функціонально-економічну та естетичну.
    В першій площині питання опалювання буду(вимушений) вирішувати за допомогою електрики - у мене до найблищого газопроводу 600 метрів, а КТП-20/400 - своя. Придивляюсь до послуг ось цієї фірми.
    Розрахунок:
    2014-10-06_153542.png
    Крім того, беручи до уваги досвід вимкнення чи аварій ЛЕП, хочу підстрахуватись пічкою типу Булер"ян, яку вже замовив і придбав у себе на виробництві:
    Buler.JPG

    Пічь хочу встановити в котельню і нагрівати повітря, або відкриваючи двері, або зробити тепловий контур з повітряними рукавами до інших приміщень(проблематично, бо в мене стіни з бетону).
    Естетичну ж площину вирішую за допомогою каміну - вже залили фундамент.
    Якось так.
    Чекаю на критику.
     
    Катерина Ш, dmitriyda, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  9. dmitriyda

    dmitriyda Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    132
    Адреса:
    Чернигов, Украина
    Булерьян - отличнейший аппарат. На базе него даже сушил древесину... Раньше больше, сейчас меньше кухонную мебель из дуба делал(ю). Сугубо личное мнение, открываете все двери, и рукава не нужны. Главное, высота трубы должна быть немаленькой от булерьяна. Он работает на тлении, т.е. 2 раза в сутки загрузка пиломатериала меня устраивала. Как-то сумбурно, вообщем, булерьян способен на многое, как альтернативный источник...как основной при присутствии людей.
    В остальном... ну какая критика? Поверьте, у меня ни проекта... ни всего остального.
     
    Катерина Ш та captain Grey подобається це.
  10. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Стосовно висоти кОмина(димоходна труба), робив з розрахунками і вийшло 1 метр над коньком покрівлі.
    На першому фото комин будинку;
    дом1 утро 31.07.14.jpg

    На другому - отвір для труби Булер"яну в топочній на першому поверсі:
    комин.jpg

    В цю конструкцію зходяться в окремі колодязі(4 окремі)
    а) вентиляція з жилих приміщень та вище на 3 метри - витяжка з кухні;
    б) димовий канал каміну;
    в) вентиляція самої топочної(окремий колодязь);
    г) пічь.

    Стосовно проектів. Будую вже другий будинок для себе. Брав за основу сподобавшийся ескіз(чомусь кожного разу - польській) та доробляв під свої бажання та фінанси.
     
    AKit, dmitriyda та Odissey подобається це.

Поділитися цією сторінкою