Горный велосипед, но какой?

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Vladlen, 13 лип 2011.

  1. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Кожен повинен вибирати велосипед під себе та свої потреби. Починаючи з розміру рами та коліс, і закінчуючи шириною керма різним навісним обладнанням.
    Якщо не братися до видів спорту, то є 2 варіанта:
    - Тільки дорога (місто). Можна брати просту раму без амортизаторів з планетаркою. Резина асфальтова шириною менше 2.
    - Місто + природа. Щонайменше з передніми амортами, і більшою кількістю передач (21+). Резина позубастіше, але теж в залежності від потреб.
    Щодо гальм, то краще нормальні V-брейки ніж дешеві дискові
     
    Александр Ильящук подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    мені і 30 передач мало..)
    вібрейки - то не для болота, якщо маєте можливість в'їхати в багнюку - купуйте з дисковими гальмами.
    На планетарні передачі нарікають, кажуть, що ламаються часто.
     
  3. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    отже ми знов повернулися до питання - для яких цілей призначений ровер? На вибір "коня" насамперед впливає те, де ви плануєте їздити.

    - великі перепади висоти та відсутність доріг - гірський
    - звичайні українські горби, асфальт та лісові стежки - дорожній
    - кам'янисті, гравійні дороги - гірський
    - грунтові, але не після рясного дощу - дорожній
    -зручна посадка на ровері, високий зріст - дорожній 28" колеса
    -любитель різких поворотів та вертикальних з'їздів - гірський

    Шановне панство, перелік не повний, але дест так...
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 09:52 ---
    Не уявляю, що треба зробити планетарці аби поломити? Хіба що їй вже років з 20 вже було і тут добили.
    А як же ви їздите у багнюці? Краще обїхати :moto:
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 09:58 ---
    А як з приводу зимового катання? Я колись доволі активно їздив зимою. Особливо подобається, коли в Вінниці замерзає Буг, а снігу багато нема або й зовсім не випало. І по льоду ... покриття рівнесеньке, ні горбів ні ям. Тільки рулем виляти різко не треба, а так - кайф.
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2017
    Voyutichi подобається це.
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Але ж гірський дає універсальність, заміна шин на сліки або навпаки кардинально змінює ситуацію, якщо 29” колеса то це взагалі дуже добре. Декілька друзів мають на 29х колесах веліки, подобається їм, по піщаному грунту вони їдуть краще ніж мій на 26 колесах, по місту приблизно в рівних умовах ми .
    28 це міські веліки, там грубих шин не поставиш.
    У кума Віннер гладіатор 29”, кум веломаньяк, пробіги дає такі що пересічний велосипедист і не нафантазує собі, 150км за день не рідкість. Так от його велік влаштовує , там з рідного тільки рама і обода залишилося правда (гідравлічні гальма, модні шатуни, руль зручний, сідуха правильна і т.д.). Зараз поглядує на новий вел, то каже такий самий тільки новішу модель розглядує.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Міф. Різниця між слік Швальбе Марафон рейс 1,5, та зубастоі Мишелін ДРЮ2 2,0, на асфальтованой ділянці 100км, лише 5хв. в пользу сліка. То середньо статистична похібка на вітер. Перевірено ЧД.
    Доречи на останій Віннецькой сотке, ЧД був 17 взаліку МТБ. Іхав на злій гуме Геокс Барро Рейс. Треба додати що ЧД 45 років. За плечима ЧД лишилось до 6 шоссерів, може і більше. набридло рахувати.

    Міф. В беларусів на змаганнях львівяни іхали на 26 на гумі 2,0 для сухів грунтів. Сябри були на злій гуммі 2,25 Переважно нобінік, та колесах 26, та 29. Сябри більшість ішли в песках, та болоті. Львівяни всі їхали.
    Секрет тут простий: львівяни їздили постійно пиво пити на Ясниський песчаний карьер. :)

    П.С. моі слова мають підтвердження в офіційних протоколах змагань.
     
    Voyutichi та bogdansv подобається це.
  6. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Взяв собі б/у "дорожнік", з закошеною рамою (не дамка, як говорять під пальто :) ).
    Брав виходячи зі стану, стан на 4 з 5ти.
    Все чудово працює, перемазав, перетягнув, задню Шваблю прийшлося замінити... протерта.
    Головне, він на планетарці, SRAM S7. Так от її я і перебирав, Два дні. "ВДУМЧІВО"
    Начитався, надивився Гугля, приступив. Розбирав повністю "до гвинтика", весь процес фіксував на фото.
    Перемазав NGLI 000/00 від Альпіна (знайшов лише на Перова 2тюбики по 800грам, один придбав, підшипники Лакімолі 48.
    Ціпок - в парафін.
    Катаю та радію (осінь- зима не буду). В основному 4та, більше 5та, рідше 3, 6-7.
    Стан планетарки (1990ті роки) викликає повагу до виробника.
     
    Александр Ильящук подобається це.
  7. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Так это ж моя любимая тема. Вот мой велопарк, две скотеняки.
     

    Вкладення:

    • IMG_3784.JPG
      IMG_3784.JPG
      Розмір файлу:
      234,2 КБ
      Переглядів:
      16
    leshiy_40 та bogdansv подобається це.
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы

    Не смію суперечити, все написане мною вище виключно з моіх спостережень .
    Про 29ті колеса я писав, ми кататися їздили, там піску виявилося добіса, у двох були веліки з 29 колесами, вони їхали значно краще ніж ті хто на 26х колесах, ширина гуми +/- у всих було однакова . Це мені яскраво показало хто кручє на піску . Тепер зрозумів що не в колесах щастя. Треба працювати над собою.


    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
    Voyutichi та ЧД_ подобається це.
  9. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Мені навпаки 26 колеса більше до вподоби. В них краща маневровість та й переносити легше (люблю кататися лісом)
    А щодо піску, то то елементарна фізика у 29 більше пятно контакту ніж у 26, тому вони грузнуть менше
     
    Александр Ильящук та Voyutichi подобається це.
  10. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Neighbor, грузнуть всі колеса, не залежить ні розмір, ні товщіна покришки. Тут головне техника їзди. Коли імпульсно рухати кермов в ліво в право, по песку можно іхати хочь на сліках. Перевірено ЧД. ;)
     
    leshiy_40 та Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою