Горный велосипед, но какой?

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Vladlen, 13 лип 2011.

  1. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    був в мене "турист". десь 88 рік. Але ж і розігнатися особливо не було де, хоча трафік був набагато меншим.
    Я більше люблю прогулянки за містом, лісом або вздовж Бугу. Дихати вихлопами ще те задоволення. Я да кататися у Львові? Там завжди було так людно?
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
  3. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    У Вінниці також. Але про це не здогадуються мамулі з візками :velosipedist:
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Про шоломи: неодноразово при падінні шолом рятував голову (не мені, знаю яскраві приклади).
    Про сідухи: розмір сидухи (будь вона на пружинах або “як лезо”)повинен підходити до місця яке на тій сідухі сидить і тоді пробіг може з жахливо болючого перетворитися на задоволення. І це дуже важливо. Тонкі сидухи це зовсім не щось страшне, вона може підходити їздоку набагато краще ніж та карета що на Україну ставилася.
    За одяг: я їздив колись по пересічній місцевості, важкий заїзд був, одягнутий у джинсові шорти, так от , ті шорти своіми швами мені все так натерли що ще декілька днів іх відчував.
    Велоспоряждення набагато зручніше ніж повсякденний одяг , якщо є можливість треба його використовувати.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Десять років їздив на Салюті, і сам, і з картоплею, і з металом.. нічого взагалі не крутив. Хіба шатуни трохи розхитались, бо оська виявилась мякшою за клини. По 100 км за день не катав, може по 40 максимум, але влітку щодня.
     
  6. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Що до планетарної втулки. Мені не сподобалось. Замало передач. Маю таку на електричному ровері, який давно стоїть без діла. Тобто без включеного електричного привода - замало передач. Особливо, якщо місцевість нерівна, має спуски та підйоми.

    Підібрати ровер складно. Або просити друзів та знайомих прокататись на їх, потім собі такий шукати, якщо підійшов?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та Салют - то добрий ровер. Я в дитинстві про такий мріяв.
    Але Салют -то вже раритет, старі технології. Не те, що вони якісь погані, просто зараз така комбінація вага-комфорт, як у Салюта - застаріла. Такий салютівський комфорт можна купити за невеликі гроші, тобто Салют - вчорашній день. Їздити можна, кайфувати - то хіба намірено не цікавитись новішим.
     
    bogdansv та Энки подобається це.
  8. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    планетарки є з різною кількістью передач. У мене 8. Абсолютно достатньо як для дорожного ровера. Екстремальні маршрути не розглядаю. А от 3 - дійсно замало.
    Чесно кажучи був у мене гірський ровер з 24 передачами, а використовуєш всеєдно тільки 8 - 15.
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У багатьох велосипедистів бачив, передня зірочка тільки одна, середня, мала і велика зняті, кажуть знімають так як не потрібні. Тобто по суті також тільки 7-9 передач в дії.
    І я за собою замітив що використорую тільки середню передню зірочку, після зими передня перекидка закисає без руху.

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
    Александр Ильящук подобається це.
  10. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    От. Один роверист використовує "свої" 8-15 передач, іншій - інші 8-15 передач, тобто кращі можливості для вибору оптимальних передач. Місцевість теж може бути різна. Більші перепади висот - потрібно більше передач.
     
    bogdansv подобається це.

Поділитися цією сторінкою