Какой толщины гипсокартон нужен на потолок

Тема у розділі 'Потолки', створена користувачем DEF, 11 бер 2009.

  1. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: грильято

    Ага , а як на рахунок теплопровідності у алюмінія? Це сугубо промислові стелі.
    Чому на стелю 12.5? - плавніше прилягає по профілях і скриває дрібні дефекти каркасу. Не утворює прогинань, стійкіший до вологи. Краща тепло-шумоізоляція. 9 може самостійно міняти форму особливо кнауф Українського в-ва. Рекомендую взагалі на мансарду використовувати два шари г.к. вогнетривкий,потім вологостійкий. Отримаєте краще збереження тепла зимою, менше проникання його літом, відмінну тріщино-пожаростійку, конструкцію.
    Загалом є полекшений г.к Кнауф (в гіпс дують повітря, типу пористого шоколаду)
    називаться помоєму система тігі. Хоча найкращим вважаю Рігіпс.
     
  2. leshaandreev

    leshaandreev Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Гипсокартон 9,5мм используют в системе 2 слоя то есть 19мм сам использую 12,5мм уже лет 8 а до влаги устойчивые практически одинаково с влагостойким.Используем грунты.А Украинский картон в последнее время очень испортился,а профиля ,а тем более комплектующие вообще га-но.
     
  3. Дятел Вуди

    Дятел Вуди Бригадир

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    198
    Адреса:
    Полтава
    Потолочный ГКЛ именно12,5мм монтируется в один слой на профиль с шагом 40см,можно применять водостойкий в зависимости от условий эксплуатации. ГКЛ 9.5мм стеновой для 2-Х слойного монтажа с перехлестом стыков.
     
    barnych подобається це.
  4. SVZ

    SVZ Новачок

    Повідомлення:
    161
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    Херсон
    О профилях лучше и неговорить. Качество просто ужастное. Из-за "мягкости" профиля, в последнее время использую только "колючие" саморезы для прифилей. Для потолка тоже предпочитаю 12,5мм ГК. Но при полном наборе 40х50 ставил и 9мм.
     
  5. Дятел Вуди

    Дятел Вуди Бригадир

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    198
    Адреса:
    Полтава
    Профиля трындец,в эпицентре беру усиленные. Осенью попался профиль 7ми летной давности,в гараже завалялся,ножницами не порежешь.
     
  6. SVZ

    SVZ Новачок

    Повідомлення:
    161
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    Херсон
    Семилетний надо просто оставить как эталон. Нынешний даже с двухлетним неидёт в сравнение. Мало, что тонкий, но и боковинки по 20-22мм.
     
  7. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Какой толщины гипсокартон нужен на потолок

    А я сьогодні знайшов під ліжком :) монтажну-гіпсокартонну скобу(пластину) 5-ти річної давносі так вона раза в 3 грубша від "наших". Потім я обійшов всі магазини в центрі Дрогобича в пошуках таких пластин... Безрезультатно... Порадили купити в Польщі, будуть і міцніші, і дешевші. Я думаю дружбана попросити привезти мені пачку(200шт) з Поляндії. Можу зробити колективне замовлення.

    Я шо ще думаю. Текси(блохи) бувають самонарізіи і з бугорком, шапочки вистіпаючі і прилягаючі, покриття (чорне напилення, і якісь алюмінєві).

    З того всього я вважаю самі кращі це чорні самнарізні з прилягаючою шапкою. Знайти в магазинах проблематично, АЛЕ можливо! Може тоже з Польщі купляти?
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. Дятел Вуди

    Дятел Вуди Бригадир

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    198
    Адреса:
    Полтава
    Відповідь: Какой толщины гипсокартон нужен на потолок

    То не напилення,вони оцинковані,краще замовте спеціальну просічку для з*єднання профілей,вона просіка обидва профіля і загибає всередені краї. Незамінна річ при монтажу перегородок і тому подібному.
     
  9. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Какой толщины гипсокартон нужен на потолок

    Називається "просікатель"
    ціна 200 рупій
    [​IMG]

    питання: Чи скріпить даний апарат монтажну скобу з профілем.
    В монтажній скобі дзюрочки є, певно треба бити між дирочками або просікати більший дзюрку.
    Або "просікати" між дирочками.
    Цікаво чи можна ним працювати 1 рукою, а другою тримати/виставляти профіль.

    Куплю даний просікатель -- відпишу як враження, як в роботі.

    Ато тільки нерви псуєш з тим мяким профілем!:down: Профіль гнеться, текси вискакують, руку можна поцарапати шуруповертом((

    Добавлено через 11 минут 59 секунд
    Ще відео знайшов! але монтажні скоби ним не просікають!!!bravo
    http://www.youtube.com/watch?v=OLjvSnTAAu0&feature=colike
     
    1 людині також подобається це.
  10. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Відповідь: Какой толщины гипсокартон нужен на потолок

    ..ні , не скріпить

    Так, можна ..для цього і був вигаданий цей інструмент

    Майте на увазі , що цей інструмент має недолік: з"єднання фіксоване і існує проблема в коригуванні елементів каркасу
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою