Ланцюгова бензопила Мотор Січ (270, 470)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Ланцюгова бензопила Мотор Січ 270

    Доброго, el_Spark, зрозуміло. По мережі купа є інф., + понаходив в інет магазинах по скутерам продають купу тих ЛК., але проблемка як правильно підібрати , чи по розміру впускного вінка , чи по другим параметрам. Далі чи потрібно зробити по впукскному вікну якісь роботи?
     
  2. areonvip

    areonvip Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    мариуполь
    Re: Ремонт бензопилы

    Уважаемый Orex где-то читал что у Вас были проблемы с мотор сич 270 подобные моим, мучаюсь больше 2-х лет устранить не могу... В моем городе никто не может... Одним словом нет слов. При изменении пространственного положении (наклон, переворот, резкое поднятие с земли) пила глохнет и делает это часто, обороты у пилы плавающие и более менее стабильные достигаются только при вращении цепи на холостых, но даже при этом, при резком поднятии с земли она глохнет. Что я делал - чистил карбюратор, менял карбюратор на другой новый, проверял вакуумную трубку и садил ее на герметик, менял блок зажигания, менял сальники, менял резиновый переходник с карбюратора на блок, менял прокладку картера, обтягивал картер, выкручивал винт из сопуна бензобака, менял мембраны в карбюраторе может еще что-то делал не помню уже... В голове осталось лишь одно... Но может вы посоветуете что-то, надежда лишь на Вас. Кстати Вы приспособили карбюратор с штиля 440 или еще чего на мотор сич? Вроде ж мысли такие были у Вас или я ошибаюсь?
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Ремонт бензопилы

    areonvip, Доброго дня :Hi: .
    В принципі проблем як такових серйозних немає (не давно трохи "прогрівав моторчик http://www.youtube.com/watch?v=69EgQU6WCY4") .
    - На днях зустрів знайомого , в нього моторчику біля 6_ти років , заводиться , та працює "сказка". Мене звцепила заводка , мій заводиться тільки з 8-9 раз, стабільно, але з чуток підгазовкою. Це мені дуже не сподобалося ,і зара намінерий це поправити.
    Цього в мене нема, трохи обороти міняються ,але не хлохне .
    - ого ви багато робіт зробили.
    - карб не приспособив , так як новий купляти , то він має ціну пів пилки практично. Для проби маю один карб, але він з 1973 чи з 1974_того року , є трохи сумніви, що він буде працювати, можна приспособити і від "валбора, головне аби дифузор був підходящий. В нас продають (250-300грн) карби до мало-кубатурних моделей, до других доступа немаю. Є декілька нюансів в будові карба одне з них оце місце : [​IMG] , по логіці не правильно установлено прокладку (її не видно вона під металевою кришкою). (це був на ремонті, не працював ,чистка топливної системи, регул. карба, для поршневої пакет хадо зара працює https://plus.google.com/photos/115914649521907469565/albums/5711698388741189169)
    Завтра мають принести ондин апаратик по опису то саме ,що у вас . Відпишу шо до чого.
    (шановний адмін , прошу якщо можна моє повідомлення , та попереднє перенести в гілгу "Ланцюгова бензопила Мотор Січ 270 ")
     
  4. areonvip

    areonvip Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    мариуполь
    Re: Ремонт бензопилы

    не правильно установил коричневую прокладку что полумесяцем идет?она ж симетричная и одинаковая поверхность с обоих сторн....( как правильно?
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Ремонт бензопилы

    .
    Диви , по заводу, та так як в док., це получається , до корпуса йде мембрама, далі прокладка , далі металева кришка. Це лиш перехідний канал, при монтуванні саме так , ми отримуєм мембраму яка буде реагувати на тиски які відбуваються в процесі роботи. Логічно було-б установлювати на корпус карб. коричнева прокладка, далі мемтрама , далі кришка металева. При цьому в разі винекнення тискув цьому каналі не буде прокладка робити як мембрама. Кромі того є предпосилка що пружина яка підпирає ігольчатий плапан "за сильна" , її упругість, та рівень висоти плеча клапана це свого роду степінь заповнення карба бензином , якщо вона за туга , або пличе на зизько підігнено то степінь наповнення бензином карб. буде за мало для роботи , в рез. "болтиками" як не крути а толку буде мало , особливо якщзо крутити в просторі (отримуєм воздушний пуширь який буде портити всю малину). Кромі того треба обов`язково провірити карб , на герметичність (в знайомого зібраний карб сіфонив ОГО-го).

    Добавлено через 3 часа 30 минут 27 секунд
    areonvip, провыв експеремент, обов`якково спробуйте ....
    : -знімаєте тягу воздушної заслонки, ричаг в режим запуска мотора , праве коліно на "ручку газа" , ліве коліно на "бокову ручку" , правою рукою закриваєте воздушну заслонку, лівою вкл. декомпресор та пробуєте запускати
    [​IMG].
    - Мотор запускається як по книжці. Рідну тягу на мусорку, попередньо виготовити нову , з шпиці. Або придумати новий привід для ПЛОТНОГО закриття заслонки.
    ШАновний адмін, модератор,газда ... перенесіть повідомлення з цієї гілки починаючи з #268 в гілку : ""Ланцюгова бензопила Мотор Січ 270 " , булоб зручно для відвідувача шукати темку по свому інстументу.
     
    1 людині також подобається це.
  6. areonvip

    areonvip Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    мариуполь
    Re: Ремонт бензопилы

    родная тяга давно в мусорке, новую делал из спицы велосипеда.Мембрана с лепестковыми клапанами и прокладка стоит правильно ,я этот карб с закрытыми глазами соберу уже))).плече рычага игольчатого клапана должно быть в уровень с корпусом карба ,с пружиной тоже немножко игрался существенно ничего не меняет ,видать давление мембраны насоса довольно сильное и продавливает и даже слегка растянутую пружину (я растягивал на миллиметр),еще мне советовали лапки которые держат хвостик игольчатого клапана подгибать одну вверх другую вниз чтобы устранить люфт при нажатии на плечо...А вот карб проверить на герметичность это интересно (плавающие обороты могут быть именно из-за этого )но там же приспособа какая-то нужна для такой проверки (где-то читал там давление указано и время и допустимое падение давления)Может посоветуете как это проще сделать?Еще думал а не может ли на коленвале проточка под шпонку маховика быть проточена на пару градусов не правильно,соответственно сбито зажигание...

    Добавлено через 8 минут 28 секунд
    а заводиться она на холодную более менее сносно для нее,раз на раз не приходиться...то сразу заводиться ,то не вкакую, но через три минуты- без проблем...(если б у меня еще моя хуска и дружба заводились так ,то я б бросил свое дело))))есть еще homelite но она на заслуженном запасном пути.

    Добавлено через 25 минут 12 секунд
    кстати латунную сетку на корпусе над карбом,что на фото ,я заклеил намертво куском пластика -воздушный фильтр и пространство вокруг карба стало ощутимо меньше засоряться опилками
     
    1 людині також подобається це.
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Ремонт бензопилы

    ви не написали чи пробували так як як писав ?
    - це правда не про карб який нас цікавить але числа є : http://www.dyr4ik.ru/forum/viewtopic.php?t=9608&postdays=0&postorder=asc&start=0.
    - при цьому були-б часті хлопки або в глушнику , або в карбі, + часто виривало-б з руки частенько вірьовку. Ви про це написали-б.
    - а точніше , шо ви маєте на увазі?.
     
    1 людині також подобається це.
  8. areonvip

    areonvip Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    мариуполь
    Re: Ремонт бензопилы

    не пробовал еще ,сегодня много работы и поздно прочитал уже темно было,может завтра успею.Хлопки бывают только иногда в момент когда пилу глушишь после интенсивной работы.Я профессионально пилю деревья,так вот, самое паршивое когда инструмент начинает барахлить ,мотор сич своими выбрыками выносит мне нервы и силы за все три пилы которыми я работаю.Сменил бы, но цена в 7500 на хуску 372ХР(мечта) сильно останавливает.Думаю еще на пару недель меня хватит,если не приведу в порядок мотор сич прийдется покупать 372.Еще по этой же причине активно интересуюсь 470 и особенно 475 мотор сичью .У меня в городе их нет .Через неделю буду в харькове может там пощупать удасться .
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Ремонт бензопилы

    якщо карби такіж, кроблема може залишитися , можливо всетаки получилося-б позичити в майстерні підходящий карб?. Дишевше все таки буде. Так 372_друга чотка модель колись тоже придивлявся до неї. + не маєте можливості позичити стробоскоп, чи подібний пристрій ? . Або зпаяти накрайняк самий простий по наблюдали-б як ведуть себе високовольнті імпульси.
    Якщо ви проф. пилите , то може все-таки стоїть її купляти, на перший період гарантія...
    У вас : хуска, дружба, + homelite ? , в дружби яке зажиганіє? , у мене є такий апаратик, років 2 ремонтую.., не получається , щоб нормально працювала.
     
  10. areonvip

    areonvip Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    мариуполь
    Re: Ремонт бензопилы

    стробоскопа нет ,но зажигание я менял эфекта небыло.дружбу1972 года купил у деда ,поставил современные ведущую и ведомую звезды ,и электронное зажигание(у нас сейчас 160гр стоит) работает отлично шо глухонмая,ей пилю все шо около метра в диаметре, заводится с одного двух рывков.

    Добавлено через 42 минуты 41 секунду
    хомелайт уже наверно не возьму в руки ,хотя пила вынослива и почти безотказна (за 4 года сменил 2 поршневых ,маслонасос,и 2 комплекта пружин на рукоятки,2раза падала ,таврией случайно наехал на нее,работала жестко мотор сичи по началу небыло)но хуска 142 легче мощнее миниатюрнее безотказно заводиться на весу (что на высоте важно ).если провести алегорию то хуска как чайная ложечка на кухне мотор сич как столовая ложка а дружба как черпак .для каждого случая отдельный инструмент)))

    Добавлено через 2 минуты 8 секунд
    У меня на дружбе стоит старый карбюратор на нем нет винтов качества а только один винт холостого хода (но он не дает эфекта и все равно откручен он или закручен)холостой регулируется болтиком на ручке газа ,в более современных дружбах появились винты регулировок ,наверно из-за них и мучаетесь,найдите на нее древний карб и поставьте электронное зажигание.Уровень в старинном карбе дружбы регулируется элементарно-если со стоячей пилы течет бензин подгибаете пружинку (по чуть чуть в несколько заходов снимая и ставя карб) только перестал течь так и порядок))) а электронное зажигание -сила!просто видел как люди с контактным мучаются...

    Добавлено через 10 минут 15 секунд
    в мастерской карбы от любительских и китайцев ,пара была с дефузором на 22 но на них обратка в бак ....а мотор сич все же проф ,такие карбы редкость чтоб валялись,они мне говорят скажи какой надо мы закажем ,а про то какой карб станет на мотор сич инфы нет.
     

Поділитися цією сторінкою