Ланцюгова бензопила Мотор Січ (270, 470)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2011.

  1. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Я её расконсервировал.
    Но, может быть, мало промыл.
    Поэтому, может быть, плохо заводится.
    Без декомпрессора никак.
    Без него, не я её дергаю, а она меня.
    Вообще, то, что декомпрессор должен быть включён - она этому быстро учит.
    Подсос 2 положение - это вы имеете в виду Х-запуск вниз?
    Подсос 1 положение - Х-запуск вверх?
     
  2. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Я свою не розконсервовував, нічого не промивав. Просто залив бензин і завів.
    Підсос має два положення: перший як у всіх і другий до кінця вниз ричажок йде ще на 1-2 мм. В першому повітряна заслонка чуть привідкрита, у другому повністю закрита. На першому положенні пила може працювати на холодно, друге використовується при холодному і першому запуску для швидшого закачування палива. На другому положенні працювати не буде бо повітря перекрите. Друге положення використовується тільки до першого хлопка і дальше переключаємо на перше бо перелиє.
    Я довгий час працював з пусковими двигунами на тракторі, тому декомпресор для мене може бути, може не бути))) До речі на перших моделях Січі 270 декомпресора не було передбачено.
    --- добавлено: Oct 19, 2021 6:29 AM ---
    Тобто я мав на увазі підсос зразу вмикається на 2 положення, на 1 його потрібно повернути назад на 1-2 мм. По фіксації там чутно. Якщо пила ще не повністю остила але вже не хоче завестись без підсосу, то часто її варто заводити на 1 положенні. Тобто перед запуском повернути підсос на одне положення вверх зразу
     
    Останнє редагування модератором: 27 жов 2021
  3. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Да, она у меня плохо заводилась, из-за недостаточной расконсвервации.
    Минут 15 дергал рукоятку.
    Лишнее масло выгорело из цилиндра.
    Сейчас все нормально.
     
  4. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Что я хочу спросить.
    На первом видео, ссылки на которое я выкладывал выше, человек
    говорит, что бренды, Штиль и Хускварна не пилят зимой, в холод.
    Насколько я знаю, основная лесозаготовля происходит в конце зимы.
    Что это за бред, что такие дорогие пилы и не пилят зимой?
    Зачем они тогда нужны?
     
  5. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    У мене стара побутова Хускварна - працює в мороз без проблем. У кого з знайомих побутовий Штіль 180 - теж всі працюють в мороз. У кого більш профісійні - теж не чув щоб хтось по таке говорив. Ну треба трохи довше прогріти, це так. Але щоб не працювала? На більш профісійних пилах в конструкції часто передбачені заслонки різні, які встановлюються або переставляються в інше положення на зиму щоб змінити потік обдуву охоложення і підняти робочу температуру двигуна в холодний період року. Може не всі про них знають або по якихось причинах не користуються?
     
  6. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Вот здесь человек рассказывает про бренды.
    И про то, как они пилят зимой.
     
  7. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    То нехай купляє і працює не брендами. Хто його заставляє? Або хай скаже яку саме купляти і працювати. Бо ця не те і та не дуже. А яка має бути? Я погоджусь, що сучасні пили як і сучасні автомобілі це маркетингове збочення, але що вдієш. Які у нас варіанти? В принципі якщо б у мене штат був не переповнений, то напевне взяв би собі ще Штіля 440. Його здається вже не випускають, але ще десь би знайшов, можливо. Але наразі це буде занадто.
     
  8. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Может быть у нас зимы не такие как у них?
    Поэтому у них они и не пилят.
     
  9. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Своєю побутовую Хускварно доводилось працювати при -32 і вона працювала. Чому тоді професійна пила не буде? Ну прийшлось рази 3-4 зайвих дьорнути, ну прогріти зайву хвилину. Навіть перші поліна трохи на підсосі притримати бо ніяк не міг прогріти без нагрузки, провалювалась. Заслонки "зима" у неї нема. І така температура була більше проблемою для мене ніж для пили бо не так часто такі температури у нас бувають і я не дуже адаптований. В першу чергу проблема з пальцями на правій руці. Ліву можна одягнути в щось тепліше а права не зовсім поміщається в теплій рукавиці в ручку і не зручно працювати з кнопкою газу. Сумніваюсь, що вони вже аж так масово валять ліс ще при нижчій температурі.
     
  10. Сергей 123

    Сергей 123 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Подскажите пожалуйста. Купил Мотор Сич 270,напилила 250кубов. Разлетелся коленвал,поменяли на бу. Всё норм работало. Но недавно,перестала заводится. Нашли причину,была пробита прокладка под цилиндром,заменили. И вот сейчас такая проблема, заводится с пол оборота, хоть на горячую,хоть на холодную. Но не развивает полных оборотов,и нет мощности. Компрессия 8,4. Винт L откручен на 3,5 оборота, ниже 2-х оборотов отказывается заводиться,а вот винт H закручен полностью, но даже в этом случае обороты не максимальные. Нагар на свече идеального цвета. Ни под цилиндром ни со стороны сальников нет следов подсоса воздуха. Что это может быть, подскажите пожалуйста?
     

Поділитися цією сторінкою