Ланцюгова бензопила Мотор Січ (270, 470)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2011.

  1. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Ми всі не ідеальні, але потрібно працювати над собою. До тогого ж їхнє "хороше" і наше це зовсім різних два "хороших" Підтверждення цьому те, що більшість пил на лісозаготівлі саме Штілі і Хускварни.
    А результат один і той самий. У мене нульцевий 475-й, тільки обкатку пройшов. Зараз навіть ним не користуюсь, бережу. І без нього є чим різати на разі. Тож навіть у нього буває, що на холостих заглохне. А при повторному запуску не завжди хоче запуститись з першого разу. Потрібно все заново: підсос, декомпресор, перегазовка після запуску, все решту. І це не тільки у мене, це масове явище. Так не повинно бути. От на стару 270-у поставив найдешевший китайський карбюратор від Штіля - то та працює як має бути. А у неї взагалі сумнівний технічний стан. Купив її по інтернету всліпу. Тож не так багато потрібно для щастя...
     
  2. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    От 660 Штиля?
     
    Останнє редагування: 11 сер 2021
  3. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Так. Якись інший там просто по кріпленню не підходить. Спочатку купив від 440. Добре, що тапився покупець і вдалося продати майже за те за що купив.
     
  4. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Он ставиться без доработки?
    Допиливать ничего не нужно?
     
  5. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Сам карбюратор так. На 270 відлив карбюратора трохи впирає в пластикову перегородку під фільтром. Потрібно підпиляти пластик або відлив на кришці карбюратора, або вибрати якись інший варіант. На інших моделях пил не знаю, думаю аналогічно. Також потрібно підігнути тягу підсосу плоскогупцями, та простіше вигнути нову з спиці від парасолі або велосипеда. Там просто гачок. Все інше підходить.
    Суміш треба трохи скрутити і холостий. У 660 більша кубатура.
     
  6. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    После этой доработки, что изменилось в работе пилы?
    Я так понял у вас Мотор-Сич 270?
     
  7. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Стала стабільно працювати на холостих і запуск теж покращився. В принципі як і мав би бути на любій пилі. Під навантаженням пила добре працювала і з рідним карбюратором.
    Залишилось 3 шт 270-х, одна 475, Хускварна і китаєць 58
     
  8. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    У 475 такие же проблемы как и 270?
     
  9. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Ещё раз перечитал страницу.
    Выше вы уже описали 475.
     
  10. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Если ставить карбюратор со Штиля 660 на Мотор-Сич 475 - тоже придётся корпус подпиливать?
    Все таки, вроде бы, корпуса у 270 и 475 пил немного отличаются.
     

Поділитися цією сторінкою