Ланцюгова бензопила Мотор Січ (270, 470)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2011.

  1. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Знайшов у мережі пилу з карбюратором і запалюванням від 660-го
    432.jpg 1234.jpg
     
    Tolyadjan подобається це.
  2. Tolyadjan

    Tolyadjan Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Могилів-Подільський
    Добре що працюе! А якщо ДОБРЕ ПРАЦЮЕ то... :nozhovka:
    Я корпус пожалів, пильнув верхню кришку карбюратора.
    І ту сітку що вище заліпив герметиком, так стружки набагато меньше на фільтр набиваеться.
    Ту тягу я теж замінив, бо щось непрацювала як треба.
     
    димедрол подобається це.
  3. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Була така думка, правда дещо запізніла. Не був впевнений, що буде працювати з цим карбюратором. Куди мені потім пиляний карбюратор подіти в разі чого, хто його візьме такого? А корпус у мене ще один запасний є. Людина продала Січа, запчастини залишились. Я купив все що залишилось від Січа.
     
  4. reretdj

    reretdj Майстер

    Повідомлення:
    142
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Сумы
    і як все ж ставити поршень
     
  5. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Тоже хочу стать владельцем пилы Мотор-Сич 470.
    Но меня смущают негативные отзывы о ней.
    Она действительно такая проблемная?
     
  6. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Приблизно як Урал або Дружба. Якщо в вас є позитивний досвід роботи з пилами, у вас виходить, ви з ними на "ти" - то ця пила варта того щоб під неї підлаштуватись і ви в подальшому з нею спрацюєтесь. Якщо ні - то краще взяти щось з китайців не найгіршої якості, наприклад Форесту або Віталс 45/52 кубову. В залежності від потреби, якщо щось невелике різати - Штіль 18. В разі потреби чогось потужнішого раджу взяти ту саму Форесту з Віталсом але вже 58 чи 62 кубики. Більше схиляюсь до 58, бо тих 4 кубики вже не така велика різниця але з запчастинами буде простіше.
     
  7. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Спасибо за ответ.
    Многое пишут.
    А какие у вас с ней обычно бывают проблемы?
     
  8. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    У мене з ними немає проблем. Та перша проблема, з якою стикаються нові власники Січа - це карбюратор. Навіть на новій пилі він працює не ідеально а з часом проблема загострюється. Виникають все частіше питання з запуском, з нестабільними холостими а недосвідчені власники часто взагалі не можуть завести через що буває продають цю пилу дешевше. Но одній з своїх 270-х поставив карбюратор з Штіля 660 - працює нормально. Поки що питання з карбюратором відпало. На 475-й ще поки рідний карбюратор. Поки що він мене не настільки турбує щоб міняти.
    Друга проблема, скоріш незручність, та вагома - це вага. Якщо нею попрацювати цілий день - спина і руки передадуть вам "привіт" Тому користуюсь Січами при потребі "важкої артилерії" а основну роботу виконую Форестою 58. Для роботи скажімо на висоті використовую Хускварну 136
    Третій недолік - запчастини. Скоріш за все до цієї пили ви їх не купите в пересічному магазині бензоінструменту і доведеться їх замовляти. Якогось гострого дефіциту немає, більшість деталей можна замовити але незручність є. Ціна на запчастини теж не дуже приємна. Вона не настільки висока як оригінальні запчастини до Штіля такого класу але значно вища за аналоги інших виробників.
    І повторюсь, я категорично не рекомендую Січа як першу пилу!!!
     
    Останнє редагування: 3 тра 2021
    slavko.malynovsky подобається це.
  9. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Спасибо за ответ.
    Мне нужно купить одну пилу на много лет.
     
  10. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Який бюджет проекту? Для яких потреб, що і скільки збираєтесь різати? Це ваша перша пила, маєте досвід роботи з пилами?
     

Поділитися цією сторінкою