Стрічковий верстат. Мінус двісті доларів, або...

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем pas, 29 тра 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Пили стрічкові. Мінус двісті доларів, або...

    ПОСИЛАННЯ??? :)
     
  2. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Пили стрічкові. Мінус двісті доларів, або...

    Посилання на що ???? hello На магазин "ЮНИЙ ТЕХНІК" .Прошу : м.Львів.вул Руська .нумера не памнятаю .....акурат коло трамвайної зупинки:-D
     
    1 людині також подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Пили стрічкові. Мінус двісті доларів, або...

    вік інтернету бляха :-Droflbeer- я абревіатуру ЮТ розшифрував як ютуб:-D
     
  4. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Пили стрічкові. Мінус двісті доларів, або...

    :)beer
     
  5. boris3

    boris3 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    донецкая обл
    интереснейшая тема,особенно для чайника.Хотелось бы продолжения.Эксплуатируется ли пила до сего дня,каким образом переделали патрубок отсоса стружки,поддерживающий поводок и перерезаный подшипник,на каких таки полотнах остановились,каково решение по заточке полотен ?Или таки-"...та покупка була помилкою..."?
    --- добавлено: Feb 21, 2013 6:06 PM ---
    Если можно-какая длина металлической вставки (труба 60*60)-чистый размер добавленной высоты ?
     
  6. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    так
    ніяким, просто немає кришки захисту
    а от тут і причина і наслідок. Той підшипник був перерерізаний не дарма. Зрозуміти то потрібен був час. Діаметр коліс в тому не винен, то я казав і кажу зараз. Різниця в діаметрах (мій випадок і заводський) не велика. Вся причина в тому ж повідку і жорсткості рами (основи) самого станочка. Доказалось це на практиці двома дерев,я =ними брусками, які брутально просто були прикручені до основи, а до неї і повідок. Тому той підшипник і гавкнув. Після заміни підшипника і доробкою повідка все стабілізувалось. Правда полотна я став брати всетаки вужчі. В мене не масове, але й не мале виробництво,- на рік йде 3-4 полотна. Ліпити щось заточне не вставало потребою. Так взагалі станочок потроху обростає жиром. Щоб доробити його до кінця бракує часу, тим більше, що станок заробляє гроші.
    Мабуть ні. 7000 викласти за подібний заводський станок всетаки багато. А те що получилось міняє в корні підхід до, якщо можна так сказати, заготовкоутворення.
    То вже завтра, не хочу йти в майстерню.:Hi:
     
    Voyutichi подобається це.
  7. boris3

    boris3 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    донецкая обл
    Спасибо за ответ.Пойду по Вашему пути - другие варианты в т.ч. ленточка от gucul если не дороже то в изготовлении cложнее-"времязатратнее". "Полотна я став брати всетаки вужчi' -если можно-подробнее: продавец,артикул(размеры). ''Лiпити щось заточне не вставало потреби''- доводите(подтачиваете) полотна,как я понял,алмазным диском или трещины появляются раньше чем оно тупится?
     
  8. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Підточую алмазним диском.
     
    Andrii_M подобається це.
  9. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    pas, Как там станочек поживает. Есть смысл себе морочить голову с подобной операцией по "наращиванию" или смотреть в сторону варианта "пан сам склепав". По деньгам смотрю приблизительно тоже, что самому делать или удлинять китайца.
     
  10. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Спробую передати Вам свої відчуття та думки.
    Зараз, на даний момент, я не розумію навіщо купував цей станок. В заводському варіанті він більш підходить для уроків праці в школі, щоб наочно передати прицип та суть роботи станочка. Навіщо він був мені? Звісно для роботи, але по факту його можливості та робота нікчемні. Ціну не коментую.:)
    Якщо є кому продати, то можна, але які гроші? Робити саморобний - треба багато часу. Я ж зупинився на модернізації, тому що потрібно було робити замовлення саме тоді, чекати я не міг.
    В принципі з готовою ідеєю модернізувати станочок можна за день. Робити саморобний - приблизно місяць, як кому. Вибір робити звісно Вам.
    Ну ніби всі думки. Що ще надумаю, напишу.:Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2014
    orex_, alexduc та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою